1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Česko
Čtvrtek 24.08.2017, 17:30 • Isku Areena, Lahti • Reprezentace do 20 let

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji vám příjemný zbytek dne a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (19:43:18)

Je dobojováno! Český tým vstupuje do toho turnaje výhrou 3:1 nad domácím týmem a po prvním hracím dnu se dostává na první průběžné místo. O vítězi tohoto utkání rozhodla už první třetina, kde naši hráči dokázali odskočit na rozdíl dvou branek. Finové sice ve třetí třetině zdramatizovali průběh gólem Kuiriho, ale to bylo od domácích vše.

Finsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je NIKO KUIRI. Asistence: Janne Hämäläinen.

50:38
    Vyloučení v týmu Finsko (Juolevi – 2 min., podražení).

49:12
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DAVID KVASNIČKA. Asistence: Kryštof Hrabík a Ostap Safin.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:01.

Druhá třetina nám další branku nepřinesla, proto hráči míří do šaten za stavu 2:0 pro český tým.

Počet střel ve druhé třetině
    Finsko (10) – Česko (9)

40:00

38:41

36:41
    Vyloučení v týmu Finsko (Talvitie – 2 min., držení hole).

25:39

23:39
    Vyloučení v týmu Česko (Safin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

20:19

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 52. Kuiri (Hämäläinen) – 14. Chytil (Kaut, Havránek), 16. Najman (Safin, Hrabík), 50. Kvasnička (Hrabík, Safin)

Finsko: Halonen (Luukkonen ) – Kotkansalo (A), Juolevi (A), Allén, Välimäki (C), Suistio, Almari, Sihvonen, Pylkkänen – Vesalainen, Kuokkanen, Heponiemi – Ylönen, Talvitie, Moilanen – Haapanen, Virtanen, Kupari – Ratinen, Kuiri, Hämäläinen
    Česko: Brízgala (Klouček) – Doudera (A), Král, Sirota, Kvasnička, Mikyska, Hrdinka, Buchtela – Michnáč, Nečas, Zadina – Havránek, Chytil (A), Kaut – Helt, Kodýtek, Zachar (C) – Hrabík, Najman, Safin – Davídek

Rozhodčí: Salonen, Leppäalho – Nieminen, Koskela (všichni FIN)