PSG – Saint-Étienne 3:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Pátek 25.08.2017, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo
    89. Edinson CAVANI - 3:0

89
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Tak to byla krásná akce v podání PSG v samém závěru zápasu. Neymar poslal míč na pravou stranu Meunierovi, ten adresoval přihrávku před bránu, kde míč patičkou ztečoval za tentokrát zcela bezmocného Ruffiera EDINSON CAVANI.

88
    To na druhé straně musel Ruffier ukázal svůj um, střelu mířící pod horní tyč bravurně vyškrábl nad břevno.

88
    Žlutou kartu dostává Oussama Tannane (AS Saint-Étienne).

84
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Javier Pastore, přichází Giovani Lo Celso.

83
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Julian Draxler.

80
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Layvin Kurzawa, přichází Yuri Berchiche.

78
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Oussama Tannane.

74
    Málem byl k vidění vlastní gól, zřejmě Perrin to byl, kdo tečoval míč na vlastní bránu a Ruffier zasáhl na poslední chvíli. K odraženému balónu se dostal Cavani, a ač měl před sebou odkrytou svatyni hostů, zamířil vysoko nad.

73
    Bamba znovu v největší šanci svého mužstva druhého poločasu, jeho pokus do protipohybu však opět skvělým zákrokem vyrazil Aréola.

72
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Gabriel Silva, přichází Léo Lacroix.

65
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Digbo Maiga, přichází Vincent Pajot.
    51. Thiago MOTTA - 2:0

51
    Trochu šťastný gól, ale i ten se počítá. Hosté propadli v obraně, Marquinhos se štěstím přihrál na střed, kam doběhl THIAGO MOTTA a střelou do protipohybu rozjásal domácí fans podruhé.

50
    Žlutou kartu dostává Kévin Théophile-Catherine (AS Saint-Étienne).

45+1
    Žlutou kartu dostává Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain F.C.).

39
    Žlutou kartu dostává Thomas Meunier (Paris Saint-Germain F.C.).
    25. Aréola domácí celek podržel dobrým zákrokem

25
    Bamba v obrovské šanci nesrovnává. Hostující hráč se vyhnul ofsajdové pasti a po pravé straně si to pádil sám na brankáře, nakonec vystřelil z ne příliš výhodné pozice, ovšem Aréola musel zasáhnout, když přízemní střelu vyrazil na roh.
    20. Edinson CAVANI - 1:0

20
    EDINSON CAVANI zamířil nekompromisně k levé tyči, jeho rána byla hodně rychlá, takže Ruffier neměl moc velkou šanci zasáhnout.

19
    Žlutou kartu dostává Saidy Janko (AS Saint-Étienne).
    19. Penaltový zákrok

19
    Cavani byl zatažen za dres v situaci, kdy mohl jít sám na brankáře, hlavní arbitr píská faul, je nařízena penalta a udělena žlutá karta.

Petr Frömel

Branky: 20. Cavani (pen.), 51. Motta (Marquinhos), 89. Cavani (Meunier)

Karty:   39. Meunier (PSG), 45+1. Kimpembe (PSG) – 19. Janko (SET), 50. Théophile-Catherine (SET), 88. Tannane (SET)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:12.
    Paris Saint-Germain: Aréola – Marquinhos, Meunier, Kimpembe, Kurzawa (80. Berchiche) – Pastore (84. Lo Celso), Motta, Rabiot – Di María (83. Draxler), Cavani, Neymar.
    Náhradníci: Trapp – Dani Alves, Berchiche, Draxler, Lo Celso, Nkunku, Silva.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Gabriel Silva (72. Lacroix), Théophile-Catherine, Perrin, Pierre-Gabriel – Dabo, Selnaes, Maiga (65. Pajot) – Hamouma (78. Tannane), Bamba.
    Náhradníci: Moulin – Lacroix, Berić, Diony, Dioussé, Pajot, Tannane.

Rozhodčí: C. Turpin – N. Danos, C. Gringore