Belenenses – Setúbal 1:1 (kon.)
CF OS Belenenses
1:1 (1:0)
Vitória FC Setúbal
Pátek 25.08.2017, 21:30 • Estádio do Restelo, Lisabon • Portugalská Primeira Liga • 4. kolo
    81. Nuno PINTO - 1:1

81
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Setúbal se dočkal vytouženého vyrovnání. Na skvěle zahranou standardní situaci si na zadní tyč naběhnul NUNO PINTO, který chladnokrevně překonal domácího brankáře. Časomíra nám ukazuje 81. minutu a my začínáme odznova.
    20. Gonçalo PACIÊNCIA - 1:0

20
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    Domácí tým rozehrával standardní situaci na přední tyč, kde se k hlavičce nešťastně dostal hostující útočník GONÇALO PACIÊNCIA, který poslal kulatý nesmysl za záda svého brankáře. Belenenses tedy od dvacáté minuty vede 1:0.