Slavia – Klatovy 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 6:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Púchov 6:4 (kon.)
Vrchlabí – Mountfield HK jun. 5:4 (po pr.)
HC Stadion Vrchlabí
5:4 (1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)
Mountfield HK jun.
Pátek 25.08.2017, 18:15 • DD Eletromont Aréna • Přípravné zápasy

Mountfield začal prodloužení aktivněji, ovšem hostující trojice neuhlídala rychlého Tomáše Jirků, který přesnou střelou k tyči vystřelil vítězství Vrchlabí, které tak na svém ledě poráží juniory Mountfieldu HK 5:4 po prodloužení. (20:19:36)

60:46
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! TOMÁŠ JIRKŮ nabral rychlost na levé straně, dostal se do pásma, kde z levého kruhu vypálil přesně k pravé tyči, čímž rozhodl o vítězství Vrchlabí v dnešním utkání. Asistence: Patrik Maďar.

60:24
    Hradecká trojice se usadila v pásmu, ale nikdo z hostujících se nemůže dostat do střelecké pozice.

60:01

Třetí třetinu ovládli domácí, kteří se dostali poprvé v utkání do vedení, avšak Mountfield za sedm vteřin vyrovnal a po šedesáti minutách svítí na světelné tabuli stav 4:4. Následovat bude pětiminutové prodloužení se třemi hráči na každé straně.

60:00

59:21
    Domácí se dostali do pásma. Filipova formace se nakonec nedokázala usadit na delší čas v pásmu.

58:57
    Následně se na led skácel jeden z hostujících hráčů, ale vypadá to, že bude v pořádku a bude pokračovat ve hře.

58:52
    Patrik Mašín pálil od modré, Hradec se usadil v pásmu domácích. Ti se nyní brání.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39
    Následně se však domácí dostali opět ke kotouči a kombinovali v pásmu Mountfieldu. Tlak domácích ukončil povedeným zákrokem Kouba, který si poradil se střelou Radka Krska.

57:12
    Do útočné třetiny zavezl kotouč Patrik Urban, ale byl sám a proti přesile přišel o kotouč.

56:04
    Tomáš Šťastný přejel modrou a střelou přes obránce vypálil na branku. Kouba jeho pokus vyrazil vyrážečkou do rohu kluziště.

55:32
    Do útoku se dostali opět hosté. Tentokrát však narazili na připraveného gólmana domácích.

54:23
    Junioři Mountfield HK právě vstřelili branku!
    Vedení domácím nevydrželo příliš dlouho. Po sedmi vteřinách vyrovnal DOMINIK MATOUŠ, který dorážel vyraženou střelu Martina Hejny. Asistence: Martin Hejna.

54:16
    Krásnou akci na jeden dotek využili domácí ke vstřelení vedoucí branky. Kotouč šel od Filipa k Oppeltovi, jehož ránu vyrazil Kouba před sebe. Tam byl TOMÁŠ ŠŤASTNÝ, pro kterého nebyl problém překonat hostujícího gólmana. Asistence: Tomáš Oppelt, Martin Filip.

53:25
    Vyloučení v týmu Mountfield HK jun. (Štěpán Matějček – 2 min., nedovolené bránění).

53:25
    Vrchlabí šlo opět dopředu. Kotouč se dostal až ke Štěpánu Koubovi, který ho ihned přikryl svou lapačkou.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 19. Krsek (Filip), 26. Matějček (Urban), 47. Oppelt (Abrahám, Filip), 55. Šťastný (Oppelt, Filip), 61. Jirků (Maďar) – 9. Hnik (Havelec, F. Moník), 24. Chalupa (Hroudný), 34. Kynčl (Havelec), 55. D. Matouš (Hejna)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (32. Sobotka) – Abrahám, Jirků, M. Matějček, Skočovský, Chleborád, Beran – Oppelt, Filip, Šťastný, Rychlovský, Urban, Maďar, Krsek, Mach, Kerekanič
    Mountfield HK jun.: Bartozel (32. Kouba) – Lelek, Hroudný, Jonáš, Kynčl, Muška, J. Moník, Pohl – Hašek, Havelec, Hejna, Hidveghy, Hnik, Chalupa, Maršík, Mašín, Š. Matějček, D. Matouš, M. Matouš, F. Moník, Pažourek

Rozhodčí: Veselý – Petr, Samek