Arsenal Tula – Perm 0:1 (kon.) | Kazaň – Tosno 1:0 (kon.) | Lok. Moskva – Ural 2:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
1:0 (1:0)
FC Tosno
Sobota 26.08.2017, 16:30 • Kazan Arena, Kazaň • Ruská Premier Liga • 8. kolo

Z tohoto střetnutí je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (18:29:19)

Je dobojováno! Je za námi nepříliš pohledné utkání, které rozhodla víceméně jediná šance Kazaně, kterou na konci první dvacetiminutovky proměnil Kanunnikov. Tosno domácímu celku cestu za třemi body moc nezkomplikovalo, Kazajev v jediné příležitosti hlavičkoval vedle branky.

90+4

90+4
    Jenomže Dugalić vypálil z necelých třiceti metrů hodně nepřesně, Rubin už o vítězství nic a nikdo nepřipraví.

90+3
    Běží závěrečné vteřinky zápasu. Po dlouhém nákopu od Jurčenka hosté vybojovali asi poslední přímý kop.

90+1
    Ryžikov si jednoduše sebral nepokrytý míč a před rozehrávkou jistojistě pošetří několik sekund

90
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány tři minuty nastaveného času.

89
    Snad první střela mezi tři tyče ve druhém poločase. Po standardní situaci v pádu zakončoval Markov, ale míč poslal přesně doprostřed branky na Ryžikova.

87
    Po dlouhém autu se míč chvíli nacházel v pokutovém území před Ryžikovem, který ale nemusel zasahovat proti žádné střele Tosna.

85
    Po domácím ofsajdu ligový nováček rychle rozehrál, na vyrovnání už mu moc času nezbývá.

84
    Caktašův nákop se od Jurčenka nebezpečně odrazil do Sigurdssona, ten ale nemohl ovlivnit, kam míč poletí, a pravým bokem ho poslal mimo tři tyče.

83
    Tradiční souboj Dudijeva s Nabiullinem tentokrát skončil faulem na domácího beka. Rubin dostává výhodu standardní situace z levé části hřiště.

82
    Sardar Azmoun na hřišti moc dlouho nevydržel, možná i kvůli zdravotnímu problému ho na poslední minuty nahrazuje Jegor Sorokin.

81
    Dudijev s Granatem do sebe nepříjemně zajeli nohama napřed, po krátkém ošetření ale oba pokračují ve hře.

80
    Začala poslední desetiminutovka zápasu. Ve druhé půli stále čekáme na první vážnější šanci.

79
    Zabolotnyj pokračoval přes ležícího Černova a z levého kraje pokutového území odcentroval. Míč však letěl do míst, kde by za normálních okolností měl být zrovna on.

78
    Dlouhý pas na pravou stranu ale byl až příliš prudký a hráč v bílém dresu jej ve hřišti nezastavil. Následuje odkop od branky Sergeje Ryžikova.

77
    Tosno se teď usadilo na útočné polovině a centrovanými balóny se snaží dostat do šance urostlého Zabolotného.