Žilina B – Skalica 2:0 (kon.) | MFK Zvolen – Spiš. N. Ves 2:2 (kon.)
MŠK Žilina B
2:0 (1:0)
MFK Skalica
sk Sobota 26.08.2017, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 5. kolo

Aj v druhom polčase sme sledovali zaujímavé a vyrovnané stretnutie, avšak hosťom sa v koncovke nedarilo po celý zápas a tak odchádzajú domov sklamaní. Domáci v 71. minúte pridali zásluhou Boženíka ešte jeden gól a tak vyhrávajú tento zápas pomerom 2:0!

S konštatovaním, že 3 body ostávajú doma v Žiline sa už s Vami lúčim a prajem Vám ešte pekný zvyšok soboty! (12:20:21)

90+2

90+1
    Domáci zahrávali priamy kop, priama strela na bránu však letela len vysoko nad. To bolo zrejme už z toho zápasu všetko.

90+1
    Pri lopte sú domáci futbalisti a dostávajú sa aj na útočnú polovičku. Zrejme je už o osude tohto zápasu rozhodnuté.

90
    Skalica zahrávala rohový kop, domáca obrana odvrátial loptu do bezpečia. Ohlásený nastavený čas, predlžuje sa ešte o 2 minúty!

89
    Čakáme už aj na údaj o nastavenom čase, domáci majú stále záver zápasu pod kontrolou.

88
    Navyše si domáci vybojovali aj rohový kop. ten už stihli rozohrať nakrátko a snažia sa čo najdlhšie pobudnúť na útočnej polovičke.

87
    A aj naďalej sú pri lopte domáci a predvádzajú úspešnú kombináciu na svojej polovičke. Hostia sa ešte snažia o vysoké napádanie, ale domácich to u chybám netlačí.

86
    Nič sa však hosťujúcemu mužstvu vymyslieť nepodarilo a pri lopte sú tak už domáci a pochopiteľne sa nikam neponáhľajú. Zrejme je už postupne o osude zápasu rozhodnuté, aj keď ešte hostia nejaký ten čas k dispozícii majú.

85
    V strede poľa teraz domáci faulovali a tak hsotia získavajú loptu. Do konca riadneho hracieho času ostáva ešte 5 minút, nejaký ten čas sa určite ešte nastaví.

84
    Navyše sa domácim darí postupnými prihrávkami prenikať aj na útočnú polovičku a rezerva MŠK tak zbiera aj cenné sekundy. Hosťom sa čas už urýchlene kráti a potrebujú streliť dva góly.

83
    Skalica sa ešte snaží spraviť niečo s týmto výsledkom, ale veľa času už hostia nemajú. Navyše hrajú domáci v obrane veľmi kompaktne a veľa priestoru tak svojmu dnešnému súperovi neposkytujú.