Turín – Sassuolo 3:0 (kon.) | Chievo – Lazio 1:2 (kon.) | Crotone – Hellas Verona 0:0 (kon.)
Fiorentina – Sampdoria 1:2 (kon.) | AC Milán – Cagliari 2:1 (kon.) | Neapol – Atalanta BC 3:1 (kon.)
Spal – Udinese 3:2 (kon.)
ACF Fiorentina
1:2 (0:2)
UC Sampdoria
Neděle 27.08.2017, 20:45 • Stadio Artemio Franchi • Italská Serie A • 2. kolo

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit u dalšího zápasu. (22:48:28)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 14:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 20:11.

Je tu konec zápasu, dnešní utkání bylo napínavé až do samého konce.
    První poločas vyhrála Sampdoria zaslouženě 0:2, to po brankách Gianluca Caprariho a Fabia Quagliarella.
    Do druhé poloviny nastoupila oživená Fiorentina ve vysokém tempu, již v 50. minutě snížil na 1:2 Milan Badejl. Ani několik dalších šancí nestačilo domácím k tomu, aby z dnešního zápasu vydolovali alespoň bod, který by si zasloužili.

90+4

90+4
    Ten se, ke smůle domácím, vůbec nepovedl.

90+4
    Fiorentina doslova mačká svého soupeře, bude tu rohový kop.

90+3
    Velmi nespokojený byl s verdiktem sudího zkušený kanonýr Fabio Quagliarella. Dal mu to najevo zakopnutým míčem a následnou gestikulací.

90+2
    Za ostrý faul na polovině hřiště si žlutou zaslouží Torreira.

90+1
    Znovu obrovská šance u brány Puggioniho. Bruno Gaspar našel centrem Chiesu, ten akrobaticky zakončoval nad, to bude hráče "fialek" mrzet.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

89
    Quagliarella mohl dát druhou branku, krásně si totiž seběhl na centr do malého vápna, jeho střelu odrazila tyč.

89
    Regini si dává s rozehráním volného kopu opravdu na čas.

88
    Chiesa opravdu vehementně gestikuloval směrem k pomeznímu, rozhodčímu to neuniklo a ukázal mu žlutou kartu.

88
    Tak nakonec to nebylo tak vážné, Torreira si doslova pohrál s nervy všech fanoušků na hřišti. Na trávníku se objevily i nosítka, ty po pár minutách Torreira odmítl a teď už běhá po hřišti.

87
    Velice smolně se teď zranil Torreira.

86
    Z rohu ale vůbec nic nebylo, naopak, Fiorentina znovu hrozila,Babacar ani jeho spoluhráči nedostali míč do brány.

85
    K rohovému kopu se teď dostávají hosté, po delší odmlce mají šanci na ohrožení branky soupeře.

84
    Výborná individuální akce Caprariho, nakonec byla jeho střela zablokována, letící míč Quagliarella napálil nůžkami, bránu netrefil.

82
    Neskutečné, co se děje na hřišti! Babacar se dostal ke střele ze šestnáctky, Puggioni vyrazil a následnou dorážku Simeone namířil do vzdálenější tyče. Dorážku do prázdné brány už ale nikdo z hráčů neslavil, všichni zaznamenali praporek pomezního, který správně odhalil ofsajd Simeoneho.