Čeljabinsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.) | Toljatti – Magnitogorsk 4:5 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
Jaroslavl – Jokerit 3:4 (po pr.) | Petrohrad – Viťaz 4:3 (2:0 po s.n.) | Dynamo Moskva – HC Slovan 4:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
CSKA Moskva
Neděle 27.08.2017, 16:00 • Minsk Arena • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (18:31:38)

Československá stopa v utkání

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Právě skončilo utkání mezi HC Dinamem Minsk a CSKA Moskvou. V něm domácí v polovině duelu vstřelil vedoucí gól zásluhou Justina Fontainea a toto vedení si udrželi až do 55. minuty. Valerij Ničuškin se poté prosadil střelou z pravého kruhu a poslal utkání do prodloužení. V něm si oba týmy vyzkoušely přesilovou hru, ale pouze CSKA ji dokázalo využít. Po přihrávce Mata Robinsona propálil Enrotha Andrej Světlakov, který rozhodl o tom, že si jeho tým připíše o jeden bod navíc za výhru 2:1 v prodloužení.

63:44 Andrej SVĚTLAKOV - 1:2

63:44
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté otáčejí stav a vítězí v tomto duelu! Mat Robinson naznačil na ose hřiště střelu a poté poslal přihrávku na pravý kruh, kde stál připravený ANDREJ SVĚTLAKOV. Jeho rána z první na přední tyč prošla přesunujícímu se Enrothovi až do sítě. Asistence: Mat Robinson.

63:06
    Dinamo se dokázalo osvobodit a jeho hráči upalují na střídačku ze všech sil.

62:44
    Jeden z hostů zlomil při střele z pravého kruhu hokejku, ale CSKA i přesto zůstává na kotouči.

62:03
    Jevgenij Lisovec musel hasit vznikající požár ve středním pásmu a podrazil svého soupeře, za což obdržel menší trest.

61:23
    Hosté hrají v plném počtu.

61:02
    Škoda pro domácí, že Matěruchin dostal přihrávku mezi brusle! Nebyl tak v ideální pozici pro zakončení, a tak bránu z dobré pozice minul.

60:35
    Domácí hrají v plném počtu.

60:12
    Prozatím se sice hraje za vyrovnaného počtu hráčů, ale za malou chvíli začne početní výhoda domácího týmu.

60:01

Třetí perioda je rovněž za námi. V ní Dinamo nevyužilo několik šanci a poté navíc neuhájilo jednobrankový náskok. V 55.minutě prostřelil Enrotha Valerij Ničuškin, který poslal utkání do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44
    Puk je ve středním pásmu a vypadá to, že se dočkáme prodloužení.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 30. Fontaine (Gragnani) – 55. Ničuškin (Světlakov), 64. Světlakov (M. Robinson)

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Korobov (A), Lisovec (C), Gragnani, Ďukov, Šinkevič, Chenkel, Znacharenko – Fontaine, Howden (A), Klinkhammer – Matěruchin, Šarangovič, Pavlovič – An. Stěpanov, Kovyršin, Kulakov – Linglet, A. Volkov, Kitarov – Bujnickij.
    CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Kiselevič (C), Naumenkov (A), Nestěrov, Ožiganov, Blažijevskij, Pašnin – K. Petrov, Okulov, Burdasov – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – Ničuškin, Světlakov, Tělegin – Ljubimov, Scott (A), Platt.

Rozhodčí: Bondar, Gofman – Sazonov, Černyšjov