Čeljabinsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.) | Toljatti – Magnitogorsk 4:5 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
Jaroslavl – Jokerit 3:4 (po pr.) | Petrohrad – Viťaz 4:3 (2:0 po s.n.) | Dynamo Moskva – HC Slovan 4:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
3:4 (2:1, 0:2, 1:0 - 0:1)
Jokerit Helsinky
Neděle 27.08.2017, 16:00 • Arena 2000 • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:34:13)

Dnešní utkání je za námi. Hosté nakonec utkání zvládli lépe a svého soupeře porazili 4:3 po prodloužení. Za domácí se dnes trefili Nakládal, Talbot a Kontiola. Za hosty se dnes střelecky prosadili Jensen, O'Neill, Norman a O'Neill. Hosté si tak do tabulky připisují důležité 2 body na začátku letošní sezóny.

61:16
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a rozhodují o vítězi dnešního utkání! Autorem vítězné branky je BRIAN O'NEILL. Asistence: Eeli Tolvanen a Olli Palola.

61:12
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu.

60:38
    Rautanen napřáhl ke střele od modré, ale Murygin jeho pokus pohodlně chytil.

60:01

Třetí třetina je za námi. Domácí v ní nakonec dokázali srovnat, když se v 50. minutě prosadil Kontiola. Dnes se tak dočkáme prodloužení, případně samostatných nájezdů.

Střely na branku: 35 – 30 (v této třetině: 12 – 13)
    Vyhrané buly: 29 – 31 (v této třetině: 9 – 10)

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:47
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., držení hole).

59:27
    Pomalu, ale jistě se dostáváme do prodloužení. Vypadá to, že ani jeden z týmů ze už nebude hnát do útoku.

58:51
    Mosaljov ztratil kotouč ve středním pásmu a musí tak pelášit zpátky.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:33

57:05
    Domácí se teď vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

56:25
    Kronwall tvrdou střelou od modré trefil pravou tyč Rämöho branky!

55:33
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Tommi Kivistö – 2 min., podražení).

55:27
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 14. Nakládal (Kronwall, Kontiola), 15. Talbot (Kozun, Kronwall), 50. Kontiola (Kozun) – 4. Jensen (Joensuu, Lepistö), 24. O'Neill (Tolvanen, Gilroy), 32. Norman (Jormakka, Jensen), 62. O'Neill (Tolvanen, Palola)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall (C), Koledov, Rafikov, D. Osipov, Ljubuškin, Afanasjev, Čerepanov – Kozun, Talbot (A), Kontiola – Kraskovskij, Korškov, Polunin – Lugin, Averin (A), Apalkov – Iljenko, Mosaljov, Kartajev.
    Jokerit Helsinky: Rämö (Zapolski) – Lundin, Lepistö (A), Gilroy, Kivistö, J. Jensen, O. Lauridsen, Rissanen, Rautanen – Jensen (A), Joensuu (C), Regin – O'Neill, Tolvanen, Palola – Norman, Jormakka, Huhtala – Niemi, Anttila, Pihlström.

Rozhodčí: Gašilov, Fraňo – Šeljanin, Zacharenkov