Sereď – Nové Mesto n/V 7:0 (kon.)
ŠKF Sereď
7:0 (4:0)
Nové Mesto nad Váhom
sk Neděle 27.08.2017, 17:00 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 5. kolo

Zápas sa končí vysokým víťazstvom domáceho mužstva. (19:27:22)

90+1

90
    Sereď dala gól!

A na svete je aj siedmy gól! Zo štandardnej situácie sa oň postaral MATEJ LODUHA.

88

V závere zápasu pridávajú domáci aj šiesty gól, jeho autorom je NORBERT JANKTO.

73
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Ďanovský, prichádza Beňo.

73
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Morong, prichádza Jankto.

69
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Mikeš, prichádza Gríger.

65
    Skóre zápasu sa nemení ani v tejto minúte, osud tohto stretnutia je však už jasný.

63
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Laura, prichádza Mészáros.

63
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Bilas, prichádza Richnák.

58
    Domáci futbalisti aj naďalej kontrolujú priebeh zápasu a kraľujú všetkým štatistikám. Hostia sa už len snažia, aby neinkasovali ďalšie góly.

53

Dlho netrvalo a domáci pridávajú svoj piaty gól! O osude tohto zápasu je tak už dávno rozhodnuté, domáci sú však pri veľkej chuti. Nešťastný vlastný gól si strelil RAJMUND MIKUŠ.

46
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Lopušan, prichádza Bošanský.

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas je už na svojom konci, o tom kto v ňom dominoval jasne napovedá skóre. Sereď vyslala na bránu domácich až 9 striel a z toho 4 skončili gólom. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas.

45+3
    Prvý polčas sa skončil.

40
    Do konca prvého polčasu už veľa času neostáva, ten je aj naďalej v jasnej réžii domáceho mužstva.