Japonsko – Austrálie 2:0 (kon.) | Sýrie – Katar 3:1 (kon.) | Čína – Uzbekistán 1:0 (kon.)
Jižní Korea – Írán 0:0 (kon.) | Thajsko – Irák 1:2 (kon.)
Čína
1:0 (0:0)
Uzbekistán
Čtvrtek 31.08.2017, 14:00Kvalifikace MS (Asie) • Skupina A

Čína byla v tomto zápase aktivnější, měla více ze hry, o své výhře rozhodla na konci druhého poločasu, kdy Lin Gao proměnil i s trochou štěstí pokutový kop. Čína vyhrála nad Uzbekistánem 1:0. (15:55:35)

90+4
    Jeden z hostujících hráčů se výborně zorientoval před brankou, míč dostal na hlavičku, ale jeho rána končí mimo branku.

90+4
    Probíhá poslední minuta hry, domácí celek má míč pod kontrolou, hosté to budou mít velmi obtížné.

90+3
    Domácí Hanwen Deng má křeče, spoluhráči mu pomáhají, aby se vrátil do zápasu.

90+2
    Než ale nebyl tak povedený, následně se hosté navíc dopustili útočného falulu, rozehrávat tak budou domácí.

90+1
    Uzbekistán to neudělal vůbec špatně, centr od praporku byl tak přesný, až bude domácí brankář zasahovat. Míč vytáhl na další roh.

90
    V posledních minutách poločasu mají hosté převahu, nastavovat se budou čtyři minuty, nyní rozehrávají rohový kop.

89
    Sledujeme závěr utkání, Uzbekistán se marně pokouší o vyrovnání.

88
    Žlutou kartu dostává Denisov (Uzbekistán). Naprosto zbytečný faul hostujícího hráče znamená další žlutou kartu v tomto zápase. Denisov do svého soupeře vyloženě naskočil.

87
    Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, sledujeme převahu Číny, která drží jednobrankové vedení. Naopak hosté musí otevřít hru, pokud chtějí pomýšlet na vyrovnání.

86
    Střídání v týmu Uzbekistán: ze hřiště odchází Djeparov, přichází Gejnrikh.

85
    Pět minut mají fotbalisté Uzbekistánu na pokus o vyrovnání.
    84. Lin GAO - 1:0

84
    Čína právě vstřelila branku!
    Čína se v samotném závěru zápasu dostává do vedení. Nejprve si domácí celek vybojoval aktivní hrou pokutový kop, kde rozehrával LIN GAO. Směr jeho rány sice brankář vystihl, útočník pálil k levé tyči ze svého pohledu a uspěl.

83
    Pokutový kop pro Čínu.

82
    Žlutou kartu dostává Krimets (Uzbekistán).

80
    Čína má více ze hry, tlačí se do střeleckých pozic. Li nyní minul z předbrankévého prosotur.