Prostějov – Pardubice 2:1 (kon.) | Košice – Tychy 4:3 (po pr.) | Olomouc – Zlín 2:3 (kon.)
Slavia – Plzeň 0:4 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (2:1 po s.n.) | Litvínov – Kladno 5:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 5:4 (kon.)
Vsetín – Třebíč 3:4 (2:3 po s.n.) | Děčín – Řisuty 4:3 (2:1 po s.n.) | Znojmo – MAC Budapešť 5:3 (kon.)
Nymburk – Kolín 0:5 (kon.) | Kobra – Letňany 8:1 (kon.) | Frýdek-M. "B" – Poruba "B" 8:4 (kon.)
Písek – Motor ČB junioři 3:4 (1:2 po s.n.)

Košice dali gól!
    A je rozhodnuté. V predĺžení rozhodol o víťazstve Košíc PETR KAFKA. Asistencie: Ladislav Nagy, Marek Hovorka.

61:05
    Košice sa držia v pásme a roztáčajú presilovkový kolotoč.

60:37
    Hovorka posúval puk na ľavú stranu, zakončenie odtiaľ John Murray zlikvidoval a puk prikryl na ľadovej ploche. Vhadzovať sa tak bude po jeho pravici.

60:20
    Začalo sa predĺženie, ktoré bude mať päť minút.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Ani 60 minút tento zápas nerozhodlo, pokračovať tak budeme predĺžením. To neho vstúpia Košice s výhodou presilovej hry.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:50
    Vylúčenie v tíme GKS Tychy (Kotlorz – 2 min., podrazenie).

59:15
    Tychy už v pätici, pokračovať sa bude vhadzovaním v strednom pásme. Ostáva posledných 45 sekúnd na to, aby jeden z celkov rozhodol zápas ešte pred predĺžením.

59:02
    Je tu posledná minúta riadnej hracej doby.

58:41
    Klíma miešal puk na svojej čepeli a následne strieľal k bližšej žrdi, tam vystrelila lapačka Murrayho rýchlo a zakončenie tak dokázala pokryť.

58:20
    Prebieha záverečných 100 sekúnd riadnej hracej doby.

57:42
    Bicek posúval puk medzi kruhy, následná strela bola zblokovaná. Vhadzovať sa bude v pásme hostí, práve od nich sa puk odrazil do ochrannej siete.

57:17
    Pohotové odpálenie puku v podaní Szczechru, takéto momenty budú teraz poľskému celku vyhovovať.

56:40
    Ďalší puk vykopol Murray na ochrannú sieť, gólman hostí je zatiaľ jednoznačne mužom zápasu.

56:22
    Začína sa presilová hra Košíc.

56:06
    Pacan posúval puk na modrú čiaru, kde si to ešte medzi sebou obrancovia rozhodili. Následná strela skončila na betóne Murrayho.

55:30
    Pokračujeme v hre štyroch proti štyrom, puk sa teraz voľne presúval stredným pásmom.

54:12
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Bača – 2 min., hrubosť).

54:12
    Vylúčenie v tíme GKS Tychy (Guzik – 5 min., napadnutie + osobný trest do konca zápasu, napadnutie).

54:12
    Zranneý mladík v službách domácich Košíc je už na nosidlách odnášaný dolu z ľadu, bude to pre neho dlhý večer v jednej z košických nemocníc.

54:12
    Potrebná je fixácia krčnej chrbtice, toto vidíme v hokeji veľmi neradi.

54:12
    Nad zraneným Koyšom sa teraz skláňa domáci tím lekárov, vrátane hokejistov domácich. Na pomoc bude musieť prísť záchranný tím s nosidlami. Tak toto nie je vôbec pekný pohľad.

54:12
    Nepríjemný moment, do Patrika Koyša teraz tvrdo narazil pravdepodobne Kacper Guzik a toto nevyzerá vôbec dobre! Po Guzikovi ešte vyštartoval Hovorka, ktorého museli krotiť všetci rozhodcovia.

53:12
    Gazda teraz cúval s pukom až pred poľskú bránku, za čo sa na neho spoluhráči poriadne hnevali. Oprávnene, Remigiusz to mohol zahrať pokojne na útočné rady Tychov.

52:24
    Hra sa na malý moment presunula k bránke Košíc, to ale len preto, že potreboval domáci celok prestriedať. Striedať teraz budú aj Tychy.

51:15
    Tak toto nevyriešil Pociecha vôbec dobre! Poľský obranca mal hokejku otočenú k bránke hostí a takmer si strelil vlastný gól! Puk ale pokryl Murray.

50:51
    Naopak, skórovať mohli Košice. V prečíslení prišla prihrávka na Kafku, puk bol ale vysoký a český útočník ho tak trafiť nedokázal.

50:40
    Tychy po inkasovanom góle konečne ožili, nedarí sa im ale natlačiť do zakončenia. Stále tak platí fakt, že neukázali hostia v tretej tretine smerom dopredu nič.

49:04
    Oddychový čas hostí.

49:04
    Tak napokon predsa len prišiel vytúžený košický gól, ktorý vyrovnáva stav na 3:3. Domáci boli v týchto minútach aktívnejší, čo sa prejavilo aj na tomto presnom zásahu. Z bezprostrednej blízkosti sa presadil LADISLAV NAGY. Asistencie: Petr Kafka, Marek Hovorka.

48:10
    Šoltés si puk prikryl telom a na ľade vykreslil dokonalý kruh, po strele z otočky ale nechal vyniknúť Murraya, ktorý zasiahol svojím pravým betónom.

47:56
    To bol poriadne nepríjemný moment, keď ostal po jednom zo súbojov na ľadovej ploche ležať Kotlorz. Našťastie bude obranca prvej formácie v poriadku a v zápase bude môcť pokračovať.

47:40
    Kotlorz posúval puk do útoku, hostia ale zakončiť nedokázali. Vladislav Habal tak ostáva bez zákroku už niekoľko minút.

47:05
    Tak napokon nie. K odrazenému puku sa totiž dostal Gazda, ktorý ho po pravom kríde vyviezol do stredného pásma. Tam mu ale chýbala podpora, keďže jeho spoluhráči sa rozhodli striedať.

46:09
    Zakázané uvoľnenie poľského tímu, ktorý bude odolávať košickým útočným chúťkam. Uvidíme, či sa podarí slovenskému celku skórovať.

46:07
    Toto zakončenie obrancovi Košíc nevyšlo, Komorski preto dostsal priestor na vyvezenie puku do stredného pásma. Hra na malý moment stratila na svojom tempe.

45:28
    Ladislav Nagy stál medzi kruhmi ako prikovaný a čakal na svoju šancu, puk ale jeho čepeľ nenašiel. Tychy sa teraz oslobodili a odišli striedať.

44:26
    Ciura sa ponáhľal s pukom po pravej strane pred Habala, ten bol ale rýchly a puk prikryl na ľadovej ploche. Poľský hráč pritom ani nestihol poriadne zakončiť.

43:40
    A ďalšie odpálenie puku. Košice to ešte stihli počas oslabenia, už ale pokračujú s piatimi korčuliarmi na ľadovej ploche.

43:12
    Naopak, Košice sa dobre bránia, navyše si vybojovali vhadzovanie v útočnom pásme.

43:00
    John Murray zahral svojou hokejkou, GKS Tychy si teraz v kombinácii celkom nerozumie, čo ho stojí cenné sekundy počas presilovej hry.

42:43
    Košičania sa počas svojho oslabenia dobre bránia a puk posielajú často až pred bránku svojho dnešného súpera.

41:36
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Koyš – 2 min., držanie).

40:58
    A je znížené. Košičania hrali túto presilovú hru dobre, výsledkom čoho bola delovka od modrej v podaní Pulliho. Do listiny strelcov sa tak zapísal aj JERE PULLI. Asistence: Ladislav Nagy, Marek Hovorka.

40:40
    Pacanovi puk skĺzol z hokejky, strela kanadského útočníka tak nemala ani potrebnú presnosť, ani potrebnú razanciu.

40:14
    Vylúčenie v tíme GKS Tychy (Ciura – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

40:05
    Puk bol vhodený, začala sa posledná časť riadnej hracej doby. Nasledujúcich 20 minút zápasu ukáže, či sa ešte bude skóre zásadnejším spôsobom meniť, alebo pôjde len o prípadné kozmetické úpravy.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Siréna nám ohlásila koniec prostrednej časti riadnej hracej doby, zo zápasu uplynulo už rovných 40 minút. Pred prestávkou pritom platí stav 1:3.

Pomer striel po 2. tretine: 14:21

Tretia tretina sa začne približne o 18:31.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:25
    Prečíslenie aj na opačnej strane. Prihrávku takmer zrazil poľský obranca do Murrayho bránky, našťastie pre Tychy sa tak nestalo.

38:21
    Videli sme ďalšie z prečíslení. Tentokrát sa Guzik na strelu neulakomil a prihrával ešte svojmu spoluhráčovi, ktorým bol Bepierszcz. Následnú strelu ale Habal zneškodnil.

37:40
    Hra na malý moment stratila na svojom tempe, ani jeden z celkov totiž pri stredovej čiare presnejšie nekombinoval.

36:47
    Košice sú smerom dopredu opäť aktívnejšie, veľmi často ale stroskotávajú na mužovi menom John Murray. Práve gólman GKS Tychy je zatiaľ hlavným úspechom, prečo poľský tím vyhráva.

35:47
    Následná strela spoza kruhu na vhadzovanie skončila tesne vedľa konštrukcie poľskej bránky.

35:16
    Veľká šanca pre Košice, dobre postavený Klíma ale v tejto chvíli nedokázal puk nadvihnúť ponad padajúceho Murrayho a poslať ho tak až do siete.

34:55
    Kafka chcel vysunúť svojho spoluhráča do samostatného úniku, puk z hokejky skúseného Čecha sa ale útočníkovi Košíc odrazil od špičky korčule až k zadnému mantinelu.

34:01
    Ani na opačnej strane ľadovej plochy sa neudialo nič zaujímavé. Murray riešil len jednu strelu po ľade, s ktorou nemohol mať najmenší problém.

33:20
    Tychy sa na niekoľko sekúnd držali v pásme, bolo to ale bez presnejšej kombinácie či streleckého zakončenia. Priestor na útočenie tak dostanú Košice.

32:25
    Tomáš Hričina sa dostal do samostatného úniku, ktorý zakončoval peknou strelou k žrdi. John Murray to ale čakal a puk pohotovým zákrokom schoval vo svojej lapačke.

31:30
    Po druhýkrát v zápase trafil puk konštrukciu bránky, po druhýkrát tej poľskej. Ani toto nebol gól, puk sa od tyče odrazil späť do hry. Hostia si s ním už následne poradili.

31:04
    Košičania to okamžite skúšali zakončením po ľade, avšak tade cesta nevedie. Hosťujúci gólman to potvrdil dobrým zákrokom.

30:58
    Zakázané uvoľnenie poľského tímu, vhadzovať sa bude po pravici Johna Murrayho.

30:27
    Górny ešte následne ostal na ľade, kde sa snažil kombinovať v útočnej tretine, avšak košická defenzíva si na neho dala dostatočný pozor a o puk ho včas pripravila.

30:00
    Veľká šanca GKS Tychy! Po prečíslení dvoch proti jednému zakončoval Kamil Górny, tomu ale vystavil stopku Vladislav Habal, ktorý sa prezentoval efektným zákrokom.

30:00
    Z riadnej hracej doby uplynula jej presná polovica. Oba celky budú striedať, hra totiž mierne stratila na svojom tempe. Opäť sa tak potvrdzuje rýchla rotácia korčuliarov na ľadovej ploche. Do konca druhej tretiny ostáva 10 minút.

29:25
    Poľský celok sa teraz poriadne hneval, rozhodnutie postranného arbitra ale nezmenil. Pískalo sa postavenie mimo hry, buly sa bude hádzať v strednom pásme.

28:49
    GKS Tychy sa teraz potreboval zbaviť puku, jeho hráči totiž chceli striedať. Prišlo tak jednoduché nastrelenie do stredného pásma, ktorým získali hostia potrebné sekundy.

28:06
    Pacan si medzi kruhmi pýtal puk, košická kombinácia bola ale výborne prečítaná a prípadnej strele Tychy včas predišli.

27:13
    GKS Tychy dalo gól! Jednému z Košičanov puk nešťastne prepadol pre čepeľ, čo znamenalo prečíslenie dvoch proti jednému. Poliaci košické zaváhanie využili, presadil sa PATRYK KOGUT. Asistencie: Filip Komorski, Michael Kolarz.

26:30
    Matejka zahral v obrane spoľahlivo a puk súperovi zobral, smerom dopredu to už ale také presvedčivé nebolo. Oba celky sa rozhodli striedať počas hry.

26:06
    Tvrdú strelu z pravého kruhu na vhdadzovanie riešil John Murray len vykopnutím puku pred seba, našťastie pre Tychy nestál v tomto priestore nik pripravený dorážať.

25:22
    Košice sú v tejto fáze zápasu jednoznačne hokejovejšie, chýba im však pokoj na hokejkách. Aj to je dôvod, prečo končí drvivá väčšina striel domácich už na defenzíve GKS Tychy.

24:20
    Prihrávka medzi kruhy ešte hostí prekvapila, následná strela ale nie. Puk tak ostal stáť na čepeli jedného z poľských korčuliarov, ktorý ho poslal do stredného pásma.

23:44
    Kogut bol s Matejkom v tesnom súboji, hralo sa ale čisto a ani jeden z hokejistov nemusel odísť na trestnú lavicu.

22:54
    Dudášova prihrávka presná nebola, Košice sa napriek tomu dostali von z obrannej tretiny. Slovenský celok mal ale na ľade unavených hráčov, ktorí museli striedať.

22:24
    Medzi kruhmi stál Gavrik, ktorý bol pripravený dobre zakončiť a aj tak učinil. Vladislav Habal to ale čakal a puk lapačkou vytesnil do bezpečného priestoru.

21:42
    Dlho teraz GKS Tychy držal puk za vlastnou bránkou, jeho hráči sa totiž potrebovali rozostaviť v strednom pásme. Ukázalo sa to ako zbytočné, prihrávku Košice prečítali.

20:47
    Bagiński pokazil kombináciu svojho celku a puk prihral na hokejku súpera, Poliakov to ale napoko mrzieť nemuselo, keďže domáci celok spravil presne to isté.

20:16
    Hlavný arbiter dnešného stretnutia sa nám postaral o úvodné vhadzovanie puku v druhej tretine, prostredná časť riadnej hracej doby sa začala. Pri puku sú domáci, ktorí budú chcieť útočiť.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Skončila sa úvodná tretiny zápasu medzi HC Košice a GKS Tychy, po dvadsiatich minútach hry platí priebežný stav 1:2.

Pomer striel po 1. tretine: 6:13

Druhá tretina sa začne približne o 17:47.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:32
    Tak napokon je z toho predsa len kontaktný košický gól. Hostia si v defenzíve nedali pozor, puk nechali prepadnúť a Košice sa dostali do prečíslenia, z čoho ťažil MAREK HOVORKA. Asistencie: Ladislav Nagy, Petr Kafka.

19:30
    Michael Kolarz sa zbavil súpera a s pukom vykorčuľoval z obrannej tretiny, jeho spoluhráči ho nenasledovali a odišli striedať. Zdá sa, že sa už pred prestávkou neudeje nič zaujímavé.

18:39
    Prebiehajú posledné dve minúty prvej tretiny.

17:48
    Nastrelený puk zo stredného pásma nebol v tejto chvíli vôbec márny, Murray ho preto ešte kontroloval svojou lapačkou. Napokon ale skončil nad hornou žrďou jeho bránky.

17:18
    Košice sú medzičasom v plnom počte.

16:32
    Navyše z toho bolo prečíslenie vo vlasnom oslabení. S pukom na hokejke korčuľoval Boltun, ktorý zakončoval k vzdialenejšej žrdi, ale Murray svoj betón vykopol výborne a strelu zachytil.

16:27
    Košičania sa dobre bránia a puk posielajú von zo svojho pásma. Udialo sa tak niekoľkokrát za sebou.

15:56
    Murray vykorčuľoval zo svojej bránky v snahe pomôcť spoluhráčom s rozohrávkou, napriek tomu sa ale poľský celok stiahol do obrannej tretiny.

15:30
    Pekná akcia GKS Tychy, šikovná strela tesne ponad hranicu ľadu a pohotový zákrok Vladislava Habala. Následné postrkovanie nebolo ničím zaujímavé, a tak sa vylučovať nebude.

15:06
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Koyš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

14:30
    Kaznadzey teraz po dlhšom čase hru upokojil a jednoduchým spôsobom puk poslal do stredného pásma. Oba celky budú striedať počas hry.

14:01
    Rovnako veľká šanca ale prišla aj na druhej strane. Košičania sa dostali do prečíslenia dvoch proti jednému, v ktorom ponúkol puk Hovorkovi Kafka. Prvý menovaný ale netrafil ideálne a zasiahol len zadný mantinel.

13:44
    Obrovská šanca Poliakov ostáva nevyužitá) Jeden z hosťujúcich útočníkov teraz dostal pred Habalom enormne veľa priestoru a český brankár mal čo robiť, aby jeho dve strely zneškodnil.

12:40
    Ciura strážil priestor pred Murrayom, Šoltés ale svoju hokejku predsa len šikovne prestrčil a puk nebezpečne tečoval. Našťastie pre hostí priamo do gólmana.

12:08
    Košiciam dnes viazne kombinácia, čo sa potvrdilo aj v tejto chvíli. Domáci celok sa prezentoval len zakázaným uvoľnením.

11:52
    Hra sa prelievala zo strany na stranu, ani jeden z tímov presnejšie nestrieľal.

10:16
    GKS Tychy dalo gól! Pomerne dlho bol teraz signalizovaný trest košického hokejistu, napokon k nemu ale ani neprišlo. Poliaci totiž založili postupnú útočnú akciu, ktorou vylákali Habala z bránky a do siete následne zasunul puk JAROSLAW RZESZUTKO. Asistencie: Kamil Kalinowski, Bartosz Ciura.

09:41
    Pociecha naštartoval za bránkou Murrayho útočné motory, následná prihrávka však bola doslova tragická, a tak sme boli svedkami zbytočného zakázaného uvoľnenia.

09:20
    Nagy bojoval o puk pri zadnom mantineli s Komorskim, poľský hokejista bol úspešnejší. GKS Tychy teraz bude striedať, dostriedajú aj unavení hráči Košíc.

08:47
    Gazda sa pokúsil o niekoľko kľučiek v obrannej tretine, tie mu ale nevyšli a puk mu skĺzol z čepele. Našťastie pre Tychy ho istil ešte jeden obranca, ktorý Košičanov zakončiť nenechal.

08:10
    Hričinova prihrávka do pravého kruhu a Šoltés teraz len nervózne buchol svojou hokejkou po ľade, strela mu totiž nevyšla a skončila v lapačke Murrayho.

07:11
    GKS Tychy dalo gól! Na druhej strane už ale gól padol, Tychy tak vedú pomerom 1:0. Poliaci sa prezentovali rýchlym prechodom cez stredné pásmo, z ktorého ťažil METEUSZ BEPIERSZCZ.

06:16
    Tak teraz mali Tychy poriadne šťastie! Košičania zahrali parádny signál, na konci ktorého bola strieľaná prihrávka k pravej žrdi. Tam vložil do dráhy puku svoju hokejku Kafka, ktorý trafil konštrukciu Murrayho bránky.

05:24
    Tento fakt je spôsobený tým, že defenzívy zodpovedne plnia svoje úlohy a strely včas blokujú. Na ľade v tejto pasáži pomerne rýchlo rotujú všetky päťky, tempo je skutočne svižné.

05:01
    Po piatich minútach hry môžeme povedať, že gólmani zatiaľ veľa práce nemali. Ako Habal, tak aj Murray si na svoje konto pripísal jeden úspešný zákrok.

04:45
    Hralo sa ale len pri mantineli, pričom túto situáciu Poliaci pohodlne zvládli. Oba celky sa teraz rozhodli striedať počas hry.

04:06
    Rzeszutkovi sa puk postavil na čepeli, preto ho poľský bek von z obrannej tretiny vytlačiť nedokázal. Košičania tak budú pokračovať vo svojom útočnom snažení.

03:30
    Pacan sa na malom priestore prezentoval peknou sťahovačkou, pomocou ktorej sa zbavil obrancu a následne pálil bekhnedom, nanešťastie pre Košice ale trafil len Koyša, ktorý korčuľoval pred Murrayom.

03:11
    Tychy medzičasom pokračujú s piatimi hráčmi.

02:47
    Domáci to mysleli dobre, ale krížna prihrávka na Biceka bola príliš dlhá. Skúsený košický útočník tak musel puk nechať prepadnúť až na mantinel.

02:23
    A ani teraz sa Košice v pásme neusadili. Domáci tak v zápase stále pokračujú bez jediného streleckého pokusu, ktorý by smeroval medzi tri žrde.

01:55
    Tychy dobre napádajú dvojicou korčuliarov a znemožňujú slovenskému celku usadiť sa v pásme, toto oslabenie im zatiaľ vychádza podľa predstáv.

01:37
    Košice hrajú prvú presilovú hru v zápase, zatiaľ sa im však príliš nedarí. Poliaci puk rýchlo odpálili a skomplikovali tak pohodlnú rozohrávku domáceho celku.

01:00
    Vylúčenie v tíme GKS Tychy (Bryk – 2 min., hákovanie).

00:54
    Na opačnej strane klziska vyšiel Murray vysoko zo svojej bránky, mikrosúboj s Kafkom ale zvládol.

00:40
    Puk sa teraz zastavil pri zadnom mantineli za košickou bránkou, kam si okamžite nakorčuľoval Gościński. Ten ale domácu defenzívu neoklamal a prihrávka mu nevyšla.

00:16
    Zápas sa začal tradičným vhadzovaním puku v stredovom kruhu, ktoré zvládli lepšie domáce Košice. Tie sa dostali k puku a pokúsia sa s ním presunúť pred bránku svojho súpera.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC Košice: Habal (Lundström) – Čížek, Pulli, Michalčin, Bača, Šedivý, Dudáš, Matejka, Koch – Kafka, Hovorka (A), Nagy (C) – Koyš, Pacan, Klíma – Hričina, Suja, Šoltés – Bicek (A), Boltun, Jenčík

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) – Kotlorz (C), Bryk, Ciura, Pociecha, Kaznadzey, Gazda (A), Kolarz, Górny – Bagiński, Rzeszutko (A), Gościński – Bepierszcz, Kalinowski, Guzik – Szczechra, Cichy, Gavrik – Kogut, Komorski, Jeziorski.

Vážení športoví priatelia, srdečne vás vítam pri ďalšom prípravnom zápase pred blížiacim sa novým ročníkom Tipsport ligy. Zaujímavý zápas nás čaká v Košiciach, kde si sily zmerajú domáci HC Košice a poľský celok GKS Tychy.

HC Košice má za sebou pomerne úspešnú prípravu. Košičanom sa podarilo ovládnuť 70. ročník Tatranského pohára, kde zvíťazili nad súpermi z Bieloruska, Maďarska i Francúzska. Ocliari si pred novým ročníkom zároveň poradili s Liptovským Mikulášom a Zvolenom, zároveň však s týmito súpermi po jednom zápase aj prehrali. Košice rovnako nestačili v úvode prípravy na Poprad.

GKS Tychy možno s čistým svedomím zaradiť medzi najlepšie tímy z krajiny nášho severného suseda. Naznačuje to aj tabuľkové postavenie tohto celku z minulej sezóny, keď obsadili Tychy konečné druhé miesto najvyššej hokejovej súťaže Poľska. Zaujímavosťou je pritom fakt, že GKS zároveň ovládol Poľský pohár a túto trofej tak opäť získal po ročnej prestávke.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Lukáš Pancurák

Branky a nahrávky: 20. Hovorka (Nagy, Kafka), 41. Pulli (Nagy, Hovorka), 50. Nagy (Kafka, Hovorka), 62. Kafka (Nagy, Hovorka) – 8. Bepierszcz, 11. Rzeszutko (Kalinowski, Ciura), 28. Kogut (Komorski, Kolarz)