Kometa Brno – Kuopio 3:2 (po pr.) | TPS – Bern 3:1 (kon.) | Malmö Redhawks – Stavanger 2:1 (kon.)
Växjö – Davos 5:3 (kon.) | Esbjerg – HV71 2:7 (kon.) | Vienna Capitals – JYP 1:3 (kon.)
Mannheim – Třinec 6:2 (kon.) | EC-KAC – Frölunda 2:4 (kon.) | Zug – Něman Grodno 3:2 (2:1 po s.n.)
Zürich – Gap 4:0 (kon.) | Cardiff – Liberec 3:7 (kon.) | Nottingham – Mountfield HK 4:3 (po pr.)
Malmö Redhawks
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Stavanger Oilers
Čtvrtek 31.08.2017, 18:30 • Malmö Arena, Malmö (SWE) • Hokejová Liga mistrů • Skupina B

45:02
    Anton Malmborg dostal dvě minuty za krosček a z přesilové hry švédského týmu 5 na 3 už nic nebude.

44:40
    Dennis Sveum dostal dvě minuty za krosček a Malmö si zahraje přesilovou hru 5 na 3!

44:30
    Henrik Medhus na levé straně obranného pásma fauloval u hrazení a dostal dvě minuty za sekání.

28:21
    Zatímco Lukas Haudum dostal trest pouze za hrubost, Eirik Salsten ke stejnému trestu ještě dvě minuty za krosček.

25:42
    Podruhé v zápase se seběhla mela, ve které měl opět prsty Kristian Forsberg, který společně se Stefanem Wargem dostal dvě minuty za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

22:25
    Úvodní střelec zápasu Harrison Reed usedl na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za podražení.

20:36
    Robin Alvarez a Kristian Forsberg se dali do křížku před hostující bránou Stavengeru a oba byli vyloučeni na dvě minuty.

15:41
    Villiam Strøm fauloval v levém rohu obranného pásma Stavangeru a vyfasoval dvě minuty za podražení. Malmö si zahraje velice krátkou přesilovou hru 5 na 3!

13:54
    Curtis Gedig přidržel ve středním pásmu jednoho z domácích hráčů u mantinelu a dostal dvě minuty za držení. Malmö má k dispozici první přesilovou hru zápasu a šanci vyrovnat.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 22. Storm (Lerby), 57. Alvarez (Andersson, Miele) – 8. Reed

Malmö Redhawks: Alsenfelt (Malmborg) – Arell, Andersson, Mäntylä, Olsson, Lerby, Warg, Mylläri – Alvarez, Miele, Rakhshani – Görtz, Händemark, Zaar – Storm, Haudum, Hardt – Olofsson, Ch. Forsberg, Bryggman – Rosdahl. Hlavní trenér: Peter Andersson.
    Stavanger Oilers: Holm (Opsahl) – Solberg, Mostue, Humphries, Rokseth, Gedig, Sveum, Strøm, Falk-Larssen – Djupvik, K. Forsberg, Børresen – Romano, Soares, Salsten – Reed, Kokkala, Søberg – Hoff, Medhus, Lorentzen. Hlavní trenér: Fäl Gulbrandsen.

Rozhodčí: Stephan Eichmann, Morgan Johansson. Čároví: Orjan Ahlen, Fredrik Altberg