Č. Budějovice – Plzeň 2:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 6:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
6:4 (1:2, 2:1, 3:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 31.08.2017, 15:00 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy staršího dorostu

Dnešní utkání sleduje 62 diváků! (17:53:51)

Pro dnešek je to ode mě vše. Přeji Vám krásný zbytek dne a u dalšího textového přenosu se těším na počtenou.

Skončilo nám zajímavé utkání, které nabídlo vše co se hokejové krásy týče. Úvodní třetina patřila hostům z Brna, kteří přehrávali domácí výběr a zaslouženě vedli po první dvacetiminutovce. Polovina druhé periody se nesla v podobném duchu, když Brňané navýšili svůj náskok zásluhou Popelky. Jenže Bruslaři po vstřelené brance ožili. Domácí komando dokázalo náskok do konce druhé třetiny smazat a do kabin se šlo za nerozhodnutého stavu. Bruslaři v další části hry dokázali navázat na svojí hru a zvýšili svůj náskok. Ovšem Kometa se nevzdávala a ještě přitopila pod kotlem. Svěřenci Richarda Cachnína staršího potvrdili své vítězství v závěrečné power – play.

59:50
    Domácí mají puk na holích.

59:30
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Domácí tým korunuje svůj výkon další brankou. Do odkryté klece uklidil kotouč JAKUB PETRŽÍLKA.Asistence: Matěj Krejčí, Tomáš Kulhánek

59:15
    Power – play hostů!

59:00
    Brno hraje v útočném pásmu Bruslařů, ale gól je zatím v nedohlednu.

58:20
    Marek Tecl nahrával od pravé tyče před branku Tomáši Křehlíkovi. Ten zblízka trefil beton Pletichy!

58:00
    Bojuje se o útočné pásmo. Ovšem oba dva týmy k tomu mají hodně daleko.

57:20
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

56:10
    Domácí po delší době v útočném pásmu, kde prověřili gólmana hostů.

55:30
    Hraje se nahoru, dolů.

55:00
    Brno má velký tlak, ale vyrovnat se mu zatím nedaří.

54:10
    Individuální akcí se prezentoval hostující Minárik, který jen těsně minul!

53:00
    Brno mačká Bruslaře v obranném pásmu.

52:24
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno ještě neskládá zbraně. ADAM POPELKA se prezentoval nádhernou střelou zápěstím. Když vymetl všechny pavouky v levém horním rohu Nedvědovy branky.

51:20

50:40
    Hosté se osvobozují.

49:40
    Domácí vypustili další projektil, ale ten skončil mimo tři tyče.

49:20
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Gloz – 2 min., hákování).

48:31
    Broďáci jdou do dvougólového trháku! Autorem páté trefy PAVEL VAŇOUS. Asistence: Jakub Petržílka, Tomáš Kulhánek.

48:00
    Brno svírá domácí v obranném pásmu. Ti se statečně drží.

47:20
    Mohlo být srovnáno. Souhra mezi Kuncem a střílejícím Meluzínem byla skoro milimetrovou akcí Brna. Ovšem druhý jmenovaný trefil oblouk branky!

46:40
    Hosté zakládají útočnou akci, ale bez kýženého efektu.

46:01
    Brno se osvobozuje.

45:30
    Bruslaři vzali otěže do svých rukou a okupují branku Brna. Ta však drží.

45:00

44:01
    Zájíček střílel z mezikruží, ale trefil jen plexisklo za Nedvědem.

43:17

41:55
    Hosté mohli udeřit ve vlastním oslabení, když ujeli do přečíslení dva na jedno. Kapitán Minárik hledal před brankou Kavického, ale jeho pokus zastavil jeden z obránců domácích!

41:17
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Studený – 2 min., krosček).

40:55
    Bruslaři jdou poprvé v zápase do vedení! Puk za Pletichova záda dotlačil TOMÁŠ KŘEHLÍK. Asistence: Marek Tecl, Richard Cachnín

40:25
    Střela Kulhánka byla zblokovaná.

40:15
    Škareda vyzkoušel pozornost Pletichy, který zaujmul nově místo mezi třemi tyčemi.

40:01
    Střídání v týmu HC Kometa Brno: ze hřiště odchází Holata, přichází Pleticha.

40:01

Druhou periodu začali lépe hráči Komety Brno, kteří navýšili svůj náskok. Konkrétně se prosadil Adam Popelka. Ovšem Bruslaři po první třetině, kdy byli takřka neviditelní rázem ožili. Hráli velmi pěkně a za odměnu se jim dostalo vyrovnání skóre. Nejprve se prosadil Richard Cachnín a o pár minut později na něj navázal Pavel Vaňous. Máme se ve třetí třetině na co těšit. Třetí perioda začne přibližně v 16:40.

40:00

39:30
    Brno v šanci, ale proti změně stavu byl Martin Nedvěd.

39:00
    Domácí znovu zkouší dobývat branku Brna. Ovšem bez kýženého efektu.

38:35
    Máme tu vyrovnání stavu. Domácí soubor, který teď hraje velmi dobře se dočkal třetí branky.Puk za Holatova záda dostal Pavel Vaňous. Asistence: Tomáš Křehlík

38:10
    Brno v útočném pásmu, ale bez střely na branku.

37:25
    Bruslaři jsou jako polití živou vodou. Domácí byli v situaci dva na jednoho. Konkrétně Tomáš Kulhánek s Jakubem Petržílkou. První jmenovaný přihrával na svého spoluhráče, ale jeho přihrávku přibrzdil obránce hostů!

36:50
    Útok domácích zastavuje pozorná obrana hostů.

36:30
    Zakázané uvolnění domácích.

36:00
    Holata málem chyboval při rozehrávce, ale chybu nedokázal někdo z domácích potrestat!

35:10
    Jan Gloz střílel od modré, ovšem netrefil přesně.

34:45
    Domácí jsou aktivní teď střílel zpoza obránce Tomáš Kulhánek, který našel připravenou lapačku Holaty.

34:30

34:10
    Domácí v útočném pásmu Komety.

33:03
    Brno vyzkoušelo pozornost Nedvěda, ale ten v klidu chytá.

32:32
    Kombinace domácího týmu mohla znamenat vyrovnání, jenže střela Marka Tecla našla pravý beton hostujícího brankáře!

31:32
    Matěj Krejčí se dostal ke střele od modré, ale jeho ránu chytil Holata.

30:24
    Domácí jsou za svojí aktivitu odměněni brankou. Přečíslení dva na jednoho dokázali dokonale využít dvojice Křehlík – Cachnín. Přičemž druhý jmenovaný RICHARD CACHNÍMN prostřelil Holatu mezi betony. Asistence: Tomáš Křehlík, Marek Tecl

29:20
    Kometa v útočném pásmu dál zaměstnává Nedvěda, ale ten drží svůj tým nad vodou.

28:48
    Když už se Bruslaři nadechli k náporu sami inkasují třetí branku. Martina Nedvěda potřetí prostřelil Adam Popelka, který uklidňuje svůj tým.

28:03
    Obrovská šance domácího týmu na vyrovnání neskončila gólem! Od modré pálil Radim Pejchal, jehož střelu vyrazil hostující brankář za sebe a dorážející Jakub Petržílka byl u puku pozdě!

27:51

27:42
    Marek Minárik se dostal k odraženému puku, ale jeho střelu vyrazil reflexivně Nedvěd!

26:40
    Bruslaři v útočném pásmu. Bohužel ke střele se domácí soubor nedostal.

25:30
    Popelka střílel zpoza branky, ale Nedvěd byl na místě.

25:00
    Radek Kučeřík se dostal to veliké šance, když se dostal k odraženému puku. Naštěstí pro domácí trefil ležícího Nedvěda!

24:34
    Brňané jsou v útočném pásmu.

23:20
    Jakub Petržílka uháněl dopředu, ale jeho pokus zastavil obránce Brna.

23:12
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Adam – 2 min., nedovolené bránění).

22:49

22:10
    Střela Popelky končí mimo branku, ale Brno se stále drží v útočném pásmu!

21:38
    Mlčákova střela od modré byla zblokována.

21:16
    Hosté v útočném pásmu.

20:55
    Domácí vyhazují.

20:49
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Cachnín – 2 min., krosček).

20:23

20:08
    Domácí drží puk na holích.

20:01

Máme za sebou první třetinu. V ní byli aktivnější hráči Komety Brno, kteří otevřeli gólový účet zápasu. Prosadil se Patrik Vašíček, který prostřelil domácího gólmana. Bruslaři se bránili útočným výpadům soupeře a z jedné šance vstřelili vyrovnávající gól. Autorem bylJakub Petržílka. Hosté si poté vzali náskok zpět když druhou branku od modré zaznamenal Jan Mlčák. Druhá třetina začne přibližně v 15:50.

Střely na branku: 3:10

20:00

19:30
    Brno dál svírá Bruslaře v útočném pásmu, ale ke zvýšení skóre zatím nedošlo.

19:00
    Bruslaři se dostali ke střele od modré. Jejím autorem byl Radim Pejchal. Holata chytá.

18:23
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Kunc – 2 min., hrubost).

18:00
    Brno je v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nikdo nedostal.

17:37
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Tecl – 2 min., vysoká hůl).

15:20
    Michal Kunc se snažil propasírovat puk k pravé tyčce domácího gólmana, ale neuspěl!

14:00
    Domácí jsou v obranném pásmu, kde je drží hráči Brna.

13:09
    Kometa si bere svůj náskok zpět. Střela JANA MLČÁKA skončila za zády Nedvěda. Asistence:Erik Meluzín.

12:01
    Adam Popelka zaměstnal od modré Nedvěda. Ten jeho pokus i přes clonu hráčů vyrazil!

11:01
    Domácí vyrovnávají stav zápasu. Střela JAKUBA PETRŽÍLKY našla svůj cíl a skončila za zády brankáře Holaty. Asistence: Pavel Vaňous, Tomáš Kulhánek.

10:00
    Domácí se nemůžou dostat do pásma.

09:30
    Kulhánek vyzkoušel svojí střelou gólmana Brna, ale ten obstál.

08:25
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Novák – 2 min., hákování).

07:36
    Brňané vyšachovali obranu domácích a dostali se do slibné šance. Marek Minárik nahrál Danielu Kavickému. Ten těsně minul branku Bruslařů!

07:00
    Kometa v dalším tlaku, ale domácí se ubránili.

06:17
    Erik Meluzín vyzkoušel pozornost Nedvěda, ale ten obstál.

05:48
    Souvislý tlak dokázalo Brno proměnit v první branku. Radek Kučeřík nahrál PATRIKU VAŠÍČKOVI, který mezi kruhy prostřelil Nedvěda. Asistence: Radek Kučeřík, D. Vašíček

05:10
    Domácí zakládají útok. Ovšem bez šance.

03:32
    Adam Popelka se dostal až do zakončení. Ovšem jeho střelu k tyči vyrazil Nedvěd levým betonem !

03:20
    Domácí se osvobodili zásluhou Vaňouse.

03:00
    Brno drží puk na svých holích.

02:20
    Pobyt hostů v útočném pásmu nevedl ke střele.

02:00
    Kometa kombinuje v útočném pásmu Bruslařů.

01:33
    Ofsajd Brna

01:20
    Domácí v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali.

00:50
    Michal Kunc hledal před brankou volného spoluhráče, ale jeho přihrávka byla zablokovaná.

00:14
    Kometě se nepodařil založit útok.

00:01

Utkání začne s mírným zpožděním.

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Arbelovský) – Škareda, Krejčí, Dudycha, Pejchal, Adam, Horák, Dvořák – Petržílka, Kulhánek, Vaňous, Křehlík, Cachnín, Tecl, Kyncl, Rybáček, Pokorný, Houdek, Košťál

HC Kometa Brno: Holata (Pleticha) – Kučeřík, P. Vašíček, Mlčák, Věžník, Sedláček, Studený, Gloz, Novák – D. Vašíček, Kunc, Popelka, Caha, Meluzín, Kavický, Minárik "C", Zajíček

Rozhodčí: Vít Stehlík, Jaroslav Žák, Jan Blaha.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 12. Petržílka (Vaňous, Kulhánek), 31. Cachnín (Křehlík, Tecl), 39. Vaňous (Křehlík), 41. Křehlík (Tecl, Cachnín), 49. Vaňous (Petržílka, Kulhánek), 60. Petržílka (Krejčí, Kulhánek) – 6. P. Vašíček (Kučeřík, D. Vašíček), 14. Mlčák (Meluzín), 29. Popelka, 53. Popelka

HC Kometa Brno: Holata (od 40. Pleticha) – Kučeřík, P. Vašíček, Mlčák, Věžník, Sedláček, Studený, Gloz, Novák – D. Vašíček, Kunc, Popelka, Caha, Meluzín, Kavický, Minárik "C", Zajíček

Rozhodčí: Vít Stehlík, Jaroslav Žák, Jan Blaha