Prostějov – Pardubice 2:1 (kon.) | Košice – Tychy 4:3 (po pr.) | Olomouc – Zlín 2:3 (kon.)
Slavia – Plzeň 0:4 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (2:1 po s.n.) | Litvínov – Kladno 5:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 5:4 (kon.)
Vsetín – Třebíč 3:4 (2:3 po s.n.) | Děčín – Řisuty 4:3 (2:1 po s.n.) | Znojmo – MAC Budapešť 5:3 (kon.)
Nymburk – Kolín 0:5 (kon.) | Kobra – Letňany 8:1 (kon.) | Frýdek-M. "B" – Poruba "B" 8:4 (kon.)
Písek – Motor ČB junioři 3:4 (1:2 po s.n.)

Děčín právě vstřelil branku!
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Děčín.
    Autorem vítězné branky je DANIEL VOLRÁB.

54:55
    Zajan hledal svou přihrávkou Volrába, jeho nahrávka byla zblokována obráncem hostí

50:05
    Chovanec se dostal k odraženému puku, hned vypálil, těsně vedle levé tyče Chabrovy brány

44:45
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Vaněk – 2 min.).

44:10
    Hra je teď plná nepřesností na obou stranách

42:40
    Icing Řisut

41:30
    Ve skrumáži před brankou Řisut se nejlépe zorientoval Faigl, poslal puk do mezikruží na najetého JANA KALTENBÖCKA, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Děčín tak bleskově vyrovnává. Asistence: Tomáš Faigl, Michal Oliverius.

40:49
    Řisuty právě vstřelily branku!
    DAVID VYSKOČIL získal u středového kruhu puk, projel přes celé hřiště a před brankou překonal bezmocného Štichu. Bez asistence

40:01

Druhá třetina přinesla vyrovnanější hru, na obou stranách bylo přibližně stejně šancí, koncem třetiny se hra zásadně přiostřila, třetí třetina bude jistě velmi zajímavá

40:00

39:42
    Náprstek ostře u mantinelu najel na Štichu, toho se zastal Michajličenko, oba kohouti dostávají dvě minuty za hrubost.

39:26
    Řisuty jsou kompletní

38:24
    Děčín si v přesilovce nevytvořil žádnou velkou šanci, třetina se už jen dohrává

37:26
    Řisuty to se svou tvrdostí přehání, na brankovišti Krpata atakoval Štichu, který skončil na zemi, pak se dostal k puku, uklidil mu puk za záda, branka však neplatí a naopak je poslán na 2 minuty za nedovolené bránění

36:50
    Kail vystřelil mimo, puk se odrazil od mantinelu na hůl ONDŘEJE HAMPLA, který uklízí puk k pravé tyčce. Bez asistence

33:30
    Šticha vyjel pro puk do rohu, tam se dostal do potyčky s hsotujícím útočníkem, rozhodčí vše řeší domluvou

33:11
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Michajličenko – 2 min.).

32:41
    MICHAL OLIVERIUS obral jednoho z hostujících obránců před brankou o puk a zkušeně překonal Chabra. Děčín se tak ujímá vedení! Bez asistence.

31:42
    Hříbalovo nahození došlo až k Chabrovi, který puk se štěstím vyráží

30:26
    Kaltenbock tvrdou střelou pálil do Chabrových betonů

30:11

29:45
    Po střetu s domácím hráčem zůstal ležet na ledě kos, který se těžce zvedá z ledu

28:52
    Pozornost Štichy vyzkoušel střelou zápěstím Náprstek, Šticha byl však pozorný

28:11
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Oliverius – 2 min., sekání).

25:20
    Náprstek dával přihrávku před branku najetému Fortelkovi, ten ale přihrávku nezpracoval

20:59
    Bílek poslal křížem přihrávku do pravého kruhu na volného MATĚJE KOSE, který rychlou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě. Řisuty se tak dočkávají vyrovnání. Asistence: Filip Bílek.

20:01
    Úvodní buly vyhrál Volráb, přes hradbu hostujících obránců se však nedostal

20:01

První třetina přinesla mnoho šancí na obou stranách, Děčín však měl v celé třetině více ze hry, a proto vede zaslouženě o jednu branku

15:43
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Vaněk – 2 min., faul loktem).

15:25
    Sladkovský vystřelil z pravého kruhu mimo branku

14:34
    Zajan se řítil sám na Chabra, ten však puk vytáhnul do ochranné sítě, teď Chabr svůj tým skvěle podržel

9:32
    Navarra projel sám přes celé hřiště po levém křídle, objel bránu, Chabr byl však u své tyče pozorný

8:58
    Krpata se zejvil sám před Štichou, střelou švihem ho nedokázal překonat

7:16
    Šetka poslal krásnou přihrávku před branku na najetého LUKÁŠE SLADKOVSKÉHO, který se prosazuje ve svém prvním utkání za Děčín. Asistence: Marek Šetka, Ondřej Kopta.

4:18
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Bílek – 2 min., krosček).

4:07
    Šetka pálil mimo

2:55
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Dostál – 2 min., hákování).

1:56
    Zajan si nabrusil před Chabra, nedokázal, však zasunout puk do volného místa u tyče

1:43

1:24
    Sladkovský zavezl puk do útočného pásma, jeho přihrávka však adresáta nenašla

0:01
    Úvodní buly vyhrál Volráb a domácí se hned vrhli do útoku

00:01

Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.

Dnes je čeká další soupeř, a sice HC Řisuty, se kterými se už v přípravném období utkali. Bylo to v prvním přátelském utkání Medvědů a zápas se hrál ve Slaném, kde hraje tým Řisut svá utkání. Medvědi tehdy na svého soupeře nestačili a prohráli 1:4 ze svého pohledu. Dnes tak mají možnost v posledním domácím utkání v přípravě prohru svému soupeři vrátit. Jak si oba celky povedou?

Hokejisté Děčína po dvou prohrách na domácím ledě v neděli zabrali a porazili 3:2 německý tým ECC Preussen Berlín. O své výhře rozhodli už ve druhé části hry, po které byl výsledek právě 3:2. Ve třetím dějství už branka nepadla a Medvědi tak mohli slavit vítězství před svými diváky.

Hezký podvečer přeji všem příznivcům hokeje. Další přípravná utkání jsou dnes v plném proudu a my budeme sledovat zápas mezi týmy HC Děčín a HC Řisuty.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Štajnc

Branky a nahrávky: 8. Sladkovský (Šetka, Kopta), 33. Oliverius, 42. Kaltenböck (Faigl, Oliverius), rozh. náj. Volráb – 21. Kos (Bílek), 37. Hampl, 41. Vyskočil

HC Děčín: Kácha (Šticha)- Hříbal, Zdvořáček, Vaněk, Kaltenböck, Chmel, Balcar, Michajličenko, Navarra, Hašek (A) , Volráb, Zajan, Kopta, Oliverius (C) , Faigl, Chovanec, Šetka, Sladkovský
    HC Řisuty: Chabr (Škubal)- Keller, Dostál, Babický (A) , Kužel, Bílek, Havelka, Petržílka, Krpata, Kos (C) , Vyskočil, Choc, Janeček, Záleský, Fortelka, Kalla, Náprstek, Hampl, Kail