Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 0:6 (kon.) | Kolín – Tábor 8:0 (kon.) | Hodonín – Skalica 1:4 (kon.)
Vítkovice – Trenčín 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 4:6 (kon.) | Kadaň – Drážďany 5:2 (kon.)
konec
HC RT TORAX Poruba 2011
4:6 (0:2, 1:1, 3:3)
AZ RESIDOMO Havířov
Pátek 01.09.2017, 17:30 • RT TORAX ARENA • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy: 3.91 5.3 1.5
Partner:
   
  59:29
  Havířov právě vstřelil branku!
  Porubští neudrželi pásmo po vyhraném buly před Matouškem, a když se k odraženému puku dostal ROMAN RÁC měl čistou cestu do prázdné brány. Puk se nepodařilo zblokovat ani porubským obráncům. Asistence: Petr Beránek.
   
  58:34
  Poruba právě vstřelila branku!
  DAVID ZACHAR v pozice levého křídla vyslal na bránu dělovku. Kotouč brankáři propadl za záda a domácím se opět nabízí šance na vyrovnání. Asistence: Vladimír Luka.
   
  55:52
  Havířov právě vstřelil branku!
  A když nedáš, dostaneš! To se potvrdilo v následném havířovském protiútoku. Tomáš Gřeš sice úspěšný nebyl, ale dostal Kůdelu do ležící polohy a PETR KANKO už jen doklepl do odkryté horní poloviny brány. A je to opět o dva góly! Asistence: Tomáš Gřeš.
   
  52:05
  Poruba právě vstřelila branku!
  Dvoubrankové vedení hostům dlouho nevydrželo! VLADIMÍR LUKA si v předbrankovém prostoru počínal podobně, jako jeho kapitán v předešlém vstřeleném gólu. Tentokrát ale bylo kolem Matouška hráčů více a nepřehlednou situaci vyřešil domácí útočník ke snížení havířovského vedení.
   
  51:27
  Havířov právě vstřelil branku!
  Souhra dvou Jakubů! Vyhrané bule Illéše po pravici Kůdely, rychlá nahrávka na druhou stranu a střela JAKUBA KOTALY dává hostům opět dvoubrankové vedení. Asistence: Jakub Illéš.
   
  48:32
  Poruba právě vstřelila branku!
  DAVID ZACHAR se protáhl kolem střídaček, rukou si odmítl obránce a při sjíždění si na střed hřiště a do těsné blízkosti brankoviště, zkusil kotouč zvednout nad Matouškovy betony. zdálo se, že se mu to nepovedlo, ale jak se gólman snažil kotouč zachytit, sjel mu beton až za brankovou čáru i s kotoučem. Sudí Mikula ukázal gesto vstřelení branky. To se sice hostujícímu brankáři nelíbilo, ale rozhodnutí musel respektovat. Bez asistence.
   
  38:27
  Poruba právě vstřelila branku!
  Domácí fanoušci se přeci jen dočkali gólové radosti! Po nezdaru Zachara při samostatném úniku vlétl do útočné třetiny Jiří Zdeněk, který naznačil střelu, ale přihrál na pravou stranu najíždějícímu TOMÁŠI KÁŇOVI a ten se do odkryté brány nemýlil. Branková síť se napnula, jako tětiva luku. Asistence: Jiří Zdeněk a Vladimír Luka.
   
  21:06
  Havířov právě vstřelil branku!
  Hosté se po peripetiích dostali do útočné třetiny. Drtilovo nahození tečoval JAN HUDEČEK v době, kdy byl kapitán Poruby David Zachar na ledě. Asistence: Tomáš Drtil.
   
  13:19
  Havířov právě vstřelil branku!
  Ukázkový přesun přes střední pásmo v podání Kaluse, který přenechal na hranici kruhů kotouč z druhé vlny najíždějícímu Hodečkovi a ten střílenou přihrávkou na druhou stranu pásma vybídl ke skórování VOJTĚCHA TOMIHO. Asistence: Jan Hudeček a Marek Kalus.
   
  05:04
  Havířov právě vstřelil branku!
  Tentokrát už byli hosté úspěšní. Střelu Dudka Kůdela vyrazil, ale puk šel nějak jinam, než předpokládal a dorážku k levé tyči z hole VOJTĚCHA TOMIHO už nedokázal lapit. Asistence: Jakub Dudek a Jan Hudeček.

  Gabriela Juříková

  Branky a nahrávky: 39. Káňa (Zdeněk, Luka), 49. Zachar, 53. Luka, 59. Zachar (Luka) – 6. Tomi (Dudek, Hudeček), 14. Tomi (Hudeček, Kalus), 22. Hudeček (Drtil), 52. Kotala (Illéš), 56. Kanko (Gřeš), 60. Rác (Beránek)


  HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Zavadil) – Bail, Popela, Dresler, Slavík, Puškár, Adam, Baca – Sztefek, Zachar, Fojtík – Káňa, Zdeněk, Luka – Ballner, Haas, Ollender – Schwarz, Stejskal, Gelnar
  AZ RESIDOMO Havířov: Matoušek (Laco) – Petran, Drtil, Beránek, Dudek, Chroboček, Krisl, Ševěček, Mrowiec – Gřeš, Rác, Staněk – Bambula, Maruba, Kanko – Kalus, Hudeček, Tomi – Fronk, Illéš, Kotala

  Rozhodčí: Mikula – Janda T., Bialoň