Jekatěrinburg – Kunlun 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 2:3 (kon.)
HC Slovan – Novosibirsk 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Omsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
Amur Chabarovsk
Pátek 01.09.2017, 16:00 • Arena Metallurg • KHL

52:06
    Zbytečný faul posílá hosty znovu do čtyř. Georgi Berďukov se nechal vyprovokovat a následně sekl svého soupeře, za což si jde na dvě minuty odpočinout.

49:57
    Jasný faul v podání hostů a je tady šance pro Magnitogorsk na snížení. Dvě minuty za podražení inkasuje Oleg Gubin.

38:53
    A nyní hrál Amuru znovu v šesti, již podruhé v dnešním duelu. Trest za příliš mnoho hráčů odsedí Marek Kvapil.

30:01
    Tak pozor. Jevgenij Timkin si počínal velmi surově u mantinelu a také již putuje na trestnou lavici. Za svůj zákrok dostává 2 minuty za zásah do hlavy nebo a krku a navíc desetiminutový osobní trest.

29:24
    Tentokrát to byli domácí, kdo hrál v šesti a zahrají si poprvé v početní nevýhodě. Trest odsedí Tomáš Filippi.

24:58
    Amur bude hrát znovu v oslavení Igor Veličkin si odpyká menší trest za sekání.

19:19
    Hosté nyní hráli v šesti a budou za to pykat. Dvě minuty pro hráčskou lavici odsedí Marek Kvapil.

00:45
    Michal Jordán se po zranění vrátil do sestavy svého celku a ihned od začátku ho posílá do čtyř. Odpyká si dvě minuty za podražení.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 19. Švyrjov (Platonov, De. Kazionov), 52. Schaus (Šenfeld, Jan Kovář) – 4. Potěchin (Frolov), 13. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin), 31. J. Kolář (Kondratěv, Frolov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Schaus, J. Birjukov, Pivcakin, Děnisov, S. Těreščenko, Dronov (A), Chabarov – I. Grigorenko, Jan Kovář, Mozjakin (C) – Ellison, Kosov, Šenfeld – Filippi, Osala, Timkin – De. Kazionov, Platonov (A), Kaletnik – Švyrjov.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Kiselev) – Aťušov (C), Jordán, J. Kolář (A), Kondratěv, Turbin, Berďukov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Litovčenko – Potěchin, Frolov (A), T. Zohorna – Vj. Ušenin, Klopov, Vl. Ušenin – M. Kvapil, Veličkin, Gubin – Zaseda.

Rozhodčí: Kislov, Lavrentěv – Bersenjov, Judin