Liberec – Znojmo 4:9 (kon.) | Bohemians – Vítkovice 6:7 (1:2 po s.n.) | Ostrava – Česká Lípa 4:6 (kon.)
Pardubice – Střešovice 5:4 (kon.) | Otrokovice – Florbal Ústí 4:2 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
4:6 (1:2, 1:1, 2:3)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Pátek 01.09.2017, 18:00 • ČPP Aréna Ostrava • Livesport Superliga • 1. kolo

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji za pozornost a sledujte s námi i další utkání florbalové Tipsport Superligy. Na shledanou! (20:06:01)

Třetí třetina utkání byla velmi vypjatá. Česká Lípa si dokázala poradit se dvěma vyloučeními. Oba celky hrály velmi aktivní a pestrou hru. Lépe se ale dařilo hostujícímu týmu. Ostrava tak na domácím hřišti prohrává s nováčkem z České Lípy poměrem 4:6.

Nejlepší hráči utkání:
    Petr Trulík (FBC ČPP Bystroň Group Ostrava)
    Marek Dzierža (Česká Lípa)

Střely třetí třetiny:
    Domácí – 9
    Hosté – 7

59:59
    Ostrava vstřeluje branku! Rozhodčí ji však neuznávají a je rozhodnuto!

59:48
    Trulík trefuje pouze blok České Lípy.

59:44
    Vyloučení v týmu FBC PULLO TRADE Česká Lípa (Marek Dzierža – 2 minuty, Nedovolená vzdálenost).

59:10
    Ostrava právě vstřelila branku!
    PETR TRULÍK ještě svou trefuje v poslední minutě snižuje stav. Asistence: Jiří Šebesta.

59:01
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

58:46
    Česká Lípa se snaží dostat k prázdné brance. Obrana domácích ale funguje skvěle.

57:50
    Ostrava zkouší hru v šesti.

57:12
    Eichner opět trefuje pouze bránící soupeře.

56:40
    Pěkný zákrok si připisuje domácí gólman Klobučník.

56:01
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Jansa si podél pravého mantinelu naběhl do útočné poloviny a vyslal křižnou přihrávku na KAMILA BŘIŠKU, jenž pěknou střelou zavěsil za přesouvajícího se gólmana. Asistence: Dominik Jansa.

55:44
    Oddechový čas pro domácí.

55:42
    Klimscha posílá před branku Sládkovi. Tomu se ale nedaří zpracovat balónek a stav se tak nemění.

54:40
    Ostrava drží balónek a zakládá útočnou akci.

53:34
    Hosté se dostávají zásluhou JANA HŘEBŘINY do dvoubrankového vedení. Asistence: Radovan Vnuk.

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 13. Trulík (Eichner), 36. Eichner (Trulík), 42. Mendrek (Jiří Šebesta), 60. Trulík (Jiří Šebesta) – 3. Dzierža (Ekl), 15. Legner (Dzierža), 22. Břiška (Jirsa), 47. Štěrba (Dzierža), 54. Hřebřina (Vnuk), 57. Břiška (Jansa)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klobučník (Laja) – Kubíček, Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Kučera, Zbořil – Chvastek, Trulík, Klimscha – Hrabal, Eichner, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Dvořák) – Vnuk, Kadlec, Legner, Vlček, Dzierža – Mlejnek, Novák, Hřebřina – Matějíček, Jansa, Pastor – Spilka, Kněžour, Jirsa – Štěrba, Ekl, Břiška – Hudík.

Rozhodčí: Svrček Lukáš, Waliczko Radim