Kazachstán – Černá Hora 1:1 (kon.) | Slovinsko – Lucembursko 3:1 (kon.) | Lotyšsko – Ukrajina 1:1 (kon.)
Estonsko – Slovensko 1:2 (kon.) | Bosna – Rumunsko 1:3 (kon.) | Srbsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Kypr – Malta 2:1 (kon.) | Nizozemsko – Anglie 1:1 (kon.) | Gruzie – Polsko 0:3 (kon.)
Bělorusko – Řecko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Wales 0:3 (kon.) | Kosovo – Norsko 3:2 (kon.)
Estonsko
1:2 (0:1)
Slovensko
Pátek 01.09.2017, 16:45 • Kadriorg (Tallinn) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

Z mé strany je to vše, loučí se Petr Sumbal. (18:42:38)

Statistiky utkání:
    Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:11.

Slováci se sice pořádně zapotili, ale nakonec splnili roli favorita a v Estonsku vyhráli 2:1. První gól vstřelil už v prvním poločase Sipľak. Vedení vydrželo hostům až do 83. minuty, kdy využil jedinou estonskou šanci v zápase Poom. Slováci ale přeci jen nakonec připisují tři body, protože o dalších šest minut později trefil míč do vlastní sítě Mutso.

90+4

90+4
    Sinyavskiy se pokusil vymodli si penaltu, s tím ale neuspěl a dostává žlutou kartu.

90+2
    Slovensko zvládá závěr zkušeně, nepouští Estonce do žádného tlaku.

90+1
    Už běží nastavený čas, Slováci jsou nyní rázem týmem, který nemá kam spěchat

90
    Slováci jsou tedy zpátky na koni, Estonci si remízový stav dlouho neužili.
    89. MUTSO - 1:2

89
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Povedlo se! David Hancko byl sice těsně bráněn KIASPAREM MUTSOU a tomu se tak těsné bránění nevyplatilo. Míč totiž hlavou poslal za záda vlastního bránářeke.

88
    Ještě tu je šance pro Slovensko, jak napravit zpackaný zápas. Hosté kopou standardní situaci.

87
    Vaikla dostává žlutou kartu za zdržování hry.

86
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Polievka, přichází Jirka.

85
    Naopak Estonci by byli s jedním bodem z dnešního zápasu asi hodně spokojení.

84
    Slováci jsou nyní v pozici, kdy budou muset veškeré své síly vrhnout směrem vpřed.
    83. POOM - 1:1

83
    Estonsko právě vstřelilo branku!
    To, na co jsem před malou chvílí upozorňoval se právě stalo skutečností. Do vápna pronikl Sinyavskiy, nahrál MARKUSI POOMOVI a ten dopravil míč do sítě. Rodák si na balón sice sáhl, vytěsnit jej ale nedokázal. Asistence: Vlasij Sinyavskiy.

82
    Po faulu Estonců rozehrál z místa přestupku Vavro.

81
    Estonci stále prohrávají jen o jeden gól, takže jim stačí jen jedna povedená akce a Slováci budou smutní. Nyní to při ojedinělém výpadu domácím nevyšlo.