Kazachstán – Černá Hora 1:1 (kon.) | Slovinsko – Lucembursko 3:1 (kon.) | Lotyšsko – Ukrajina 1:1 (kon.)
Estonsko – Slovensko 1:2 (kon.) | Bosna – Rumunsko 1:3 (kon.) | Srbsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Kypr – Malta 2:1 (kon.) | Nizozemsko – Anglie 1:1 (kon.) | Gruzie – Polsko 0:3 (kon.)
Bělorusko – Řecko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Wales 0:3 (kon.) | Kosovo – Norsko 3:2 (kon.)
Bosna a Hercegovina
1:3 (1:1)
Rumunsko
Pátek 01.09.2017, 17:00 • FF BH Football Training Centre, Zenica • Kvalifikace ME U21 • Skupina 8

90+5
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    V páté minutě nastavení přichází definitivní rozhodnutí! Z platonického tlaku Bosny nic nebylo, hosté vzápětí rychle otočili hru a prosadili se přesnou střelou DENNISE MANA!

54
    Parádní fotbalový moment otáčí skóre zápasu! Goran Karačić byl krátký na perfektně zahraný přímý kop FLORINELA COMANA!

32
    Hosté po půlhodině hry srovnávají krok! Costacheho zakončení Goran Karačić jenom vyrazil před sebe a na dorážku z GEORGE PUŞCAŞE už neměl šanci zareagovat.

23
    Bosna právě vstřelila branku!
    Domácí jdou ve třiadvacáté minutě do vedení! Demirovićovu přihrávku do předbrankového prostoru si do vlastní sítě smolně srazil DRAGOS NEDELCU.