Frýdek-M. – Poruba 3:8 (kon.)
HC Frýdek-Místek
3:8 (3:1, 0:3, 0:4)
HC RT TORAX Poruba
Pátek 01.09.2017, 14:30 • Hala Polárka • Liga staršího dorostu • Přátelské utkání

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

HC Frýdek-Místek: Krajčařík (Olšár) – Piskoř, Srníček, Srníček, Poprocký, Řehák, Popelář, Kolář, Weber – Poprocký, Hýsek, Polášek, Vlček, Kotala, Kanaloš, Janík, Kapitanov, Zoubek, Stebel, Najzar.

HC RT TORAX Poruba: Mrázek (Kraina) – Timura, Nagy, Husák, Krátký, Becher, Kroček, Šolc – Béreš, Bukowski, Richtár, Stodůlka, Vavřík, Brodek, Bořuta, Häring, Vojtášek, Benka-Rybár, Voznička, Fabianczyk..

00:01

00:10
    Zakázaným uvolněním se prezentovali hráči Poruby.

00:25
    Hráči hostujícího výběru nedokázali úspěšně vyvést kotouč, takže jsou na puku domácí.

00:52
    Nebezpečnou ránu udržel domácí brankář Krajčařík.

01:40
    Po zblokované ráně je puk v držení hostujícího týmu.

02:06
    Filip Stebel se prezentoval povedenou ranou, která však o kousek minula branku Poruby.

02:36
    Po nahození na branku Frýdku je puk v moci domácích.

03:13
    Střelu Tomáše Vlčka zablokoval Daniel Timura.

03:45
    Za dlouhou přihrávkou se žene Lumír Kotala.

03:55
    Ten úspěšně podržel kotouč, díky čemuž se bude vhazovat před bránou Poruby.

04:09
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Máme zde úvodní branku dnešního střetnutí. Po pěkné individuální akci PATRIKA SRNÍČKA se domácí mohli začít radovat. Asistence: Kapitanov.

04:49
    Poruba právě vstřelila branku!
    Brzkým vyrovnání se prezentovali hráči Poruby. Z předbrankového prostoru se prosadil DANIEL STODŮLKA. Asistence: Jiří Brodek.

05:30
    Ofsajd frýdecko-místeckých hokejistů.

06:00
    Puk je za brankou hostů, díky čemuž smí oba týmy vystřídat.

06:30
    Petr Hýsek využil špatného střídání hostů. Během toho, co Poruba střídala vtrhul do otevřené obrany. Branku bohužel pro něj nerefil.

06:43
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kroček – 2 min., napadení).

07:03
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Béreš – 2 min., sekání).

07:30
    Domácí se drží v útočném pásmu hostí. Aby taky ne, když mají výhodu přesilové hry 5 na 3!

07:33
    Brankář Mrázek pokryl kotouč na své hrudi.

08:00
    Filip Stebel trefil svou střelou pouze dobře postaveného gólmana.

08:40
    Jeden z domácích hráčů málem vstřelil branku, když mu po obkroužení branky chybělo několik málo centimetrů.

09:03
    Hosté přežili slouhou přesilovku 5 na 3 a nyní hrají v plném počtu.

10:03
    Domácí ujížděli dopředu v přečíslení 3 na 2! MARIÁN JANÍK si pokryl kotouč, se kterým naložil náramně. Střelou od modré dokonale zaskočil brankáře Mrázka, díky čemuž se Frýdek-Místek dostává do vedení. Asistence: bez asistence.

10:45
    Frýdečtí hokejisté kombinují za svou vlastní brankou.

11:20
    Přihrávku Filipa Stebela si málem srazil do vlastní brány jeden z obránců Poruby. Teď měli hosté štěstí.

11:49
    Po přihrávce od Vlčka se do rány opřel MARIÁN JANÍK! Svou střelou prostřelil Mrázka a připisuje si tak druhou branku v zápase. Asistence: Vlček.

12:43
    Frýdecký brankář Krajčařík drží kotouč, díky čemuž se bude vhazovat.

12:55
    Po přihrávce rukou se posune hra před hostující branku.

13:30
    Po nejistém zákroku Daniela Krajčaříka se kotouč válel před odkrytou brankou! Než k němu však dojel jeden útočníků Poruby, tak bylo po šanci.

14:14
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před bránou hostů.

14:55
    A máme zde další icing hostujícího výběru.

15:20
    Hosté jeli dopředu v přečíslení 2 na 1! Výborně se však vrátil Tomáš Piskoř, který dobruslil útočníka Poruby, díky čemuž ubránil svůj tým.

16:25
    Po nahození jednoho z Frýdeckých můžou domácí vystřídat.

16:45
    Kryštof Mrázek si poradil s nebezpečnou ránou a šanci zlikvidoval.

17:40
    Po akci Patrika Srníčka přišli domácí o kotouč.

17:57
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kroček – 2 min., podražení).

18:30
    Ofsajd Frýdecko-místeckých.

19:00
    Právě byla zahlášena poslední minuta první třetiny.

19:34
    Po střele Bukowského musel zasáhnout brankář Krajčařík. Ten si však poradil, takže i nadále platí stav utkání 3:1.

19:57

20:00

V první třetině jsme byli svědky rychlého a atraktivního hokeje. Šance střídala šanci a hokej se fanouškům musí líbit. Zatím jsou na tom lépe domácí, kteří vedou, hlavně díky dvěma trefám Mariána Jeníka, 3:1.

Druhá třetina začne přibližně v 15:21.

20:01

20:05
    Hned po vhazování se domácí dostávají do šance.

20:30
    Střelu jednoho z domácích vyrazil do ochranné sítě Kryštof Mrázek.

20:44
    Zakázané uvolnění hostujících hokejistů.

21:15
    A další icing hostů.

21:45
    Po průniku jednoho z Ostravských se puku zmocnili domácí.

22:09
    Dva skvělé zákroky předvedl domácí brankář Daniel Krajčařík. Nejdříve vyrazil ránu svou maskou a poté si v obtížné situaci poradil, čímž podržel svůj tým.

22:38
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Bořuta – 2 min., hákování).

23:10
    Mrázek parádně vyrazil Vlčkovu ránu.

23:54
    Po nepřehledné situaci podržel kotouč brankář Mrázek.

24:10
    Hosté ujížděli v oslabení na branku domácích. Po zmatcích se však puk ocitl na holi jednoho z hráčů domácích.

24:53
    Zakázané uvolnění hostů.

25:15
    Hosté drží puk v útočném pásmu.

25:23
    A další trest pro hosty! Jiří Brodek si půjde sednout na dvě minuty hákování.

25:32
    Parádní obranný zákrok předvedl Tomáš Piskoř! Útočník Poruby ujížděl sám na brankáře, avšak tento frýdecký borec mu skočil pod nohy a čistým způsobem šanci zlikvidoval!

26:50
    Domácí drží puk v útočném pásmu.

27:23

27:51
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Srníček – 2 min., podražení).

28:15
    Po nepříliš jistém zákroku se kotouč pohyboval těsně před brankovou čárou domácích. Než se k němu hostující útočník dostal, tak jeden z obránců Frýdku odehrál kotouč do bezpečí. Velká šance.

29:12
    Hosté využívají přesilovku, když po obrovském závaru před brankou dotlačil puk do sítě ONDŘEJ NAGY! Asistence: Jiří Brodek.

29:18
    Hosté udeřili podruhé během krátké chvíle! Po přihrávce z levé strany se do puku opřel osamocený TOMÁŠ VOJTÁŠEK, který vyrovnal na 3:3. Asistence: Richard Bořuta.

30:50
    Domácí drží puk v útočném pásmu hostů.

31:40
    Neuvěřitelný obrat předvádějí hostující hokejisté! Dorážkou z předbrankového prostoru se prezentoval JAKUB BUKOWSKI, který dostal puk na místo určení. Asistence: Viliam Béreš.

32:40
    Poruba ožila a na její hře to jde vidět. Po nádherném obratu dále útočí, čímž dostává Frýdek do těžké pozice.

33:17
    Teď se do šance dostali i domácí. Dorážku jednoho z útočníku si však pokryl brankář Mrázek.

34:20
    Hosté ujížděli dopředu v přečíslení 3 na 2! Po špatné přihrávce však ze šance nic nebylo.

35:18
    Po střele Vozničky si připisuje další zákrok Daniel Krajčařík.

35:45
    Po nepřehledné situaci přikryl kotouč brankář Krajčařík.

36:15
    Zakázané uvolnění domácích.

36:40
    Domácí hokejisté se zmocnili puku, který vyvážejí dopředu.

37:00
    Brankář Krajčařík měl teď trochu štěstí, když ho trefil kotouč do jeho betonu. Střelu moc neviděl, protože před ním stál útočník hostů.

37:44
    Daniel Häring vystřelil z mezikruží! Jeho rána skončila těsně nad horní tyčí domácí brány.

38:40
    Puk je nyní v útočném pásmu hostí.

39:00
    Byla zahlášena poslední minuta druhé třetiny.

40:00

Poslední minuta třetiny nic nepřinesla, a proto stále platí stav utkání 3:4! Hosté v druhé třetině předvedli fantastický obrat, když vstřelili tři branky po trefách Ondřeje Nagyho, Tomáše Vojtáška a Jakuba Bukowského. Celou druhou část hry dominovali právě porubští hokejisté. Nepustili domácí do žádné větší šance a sami několikrát skórovali.

Třetí třetina začne přibližně v 16:05.

40:01

40:30
    Domácí se svou kombinací zahnali až před vlastní branku.

41:06
    Za pukem spěchal Petr Najzar. Toho si však pohlídala hostující obrana, takže ze šance nebylo nic.

42:00
    Puk se nachází za domácí brankou.

42:24
    Produktivita hostů z druhé třetiny pokračuje i nadále. Po signalizovaném trestu si nabruslil před bránu a následně vystřelil DANIEL STODŮLKA, který neměl problém dostat puk do brány. Asistence: Jiří Brodek.

43:50
    Porubští začínají kombinovat zpoza vlastní brány.

44:30
    Hra se přelévá ze strany na stranu a nevidíme teď moc pohledný hokej.

45:20
    Hosté drží puk za brankou soupeře.

46:09
    Nádhernou individuální akcí se prezentoval FILIP KROČEK, který obkroužil branku, dojel do mezikruží a přesnou střelou trefil horní roh domácí branky. Asistence: bez asistence.

46:47
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Janík – 2 min., vražení na hrazení).

47:30
    Ofsajd Porubských.

47:47
    Tomáš Vlček se snažil najít skulinku mezi betony hostujícího brankáře. Ten však byl připraven a šanci mu zlikvidoval.

48:47

49:10
    Střelu Mariána Janíka zablokovala domácí obrana.

49:38
    Brankář Krajčařík drží puk, čímž přerušil hru.

50:22
    Střela Richtára letěla vedle branky domácích.

51:20
    Domácí hokejisté drží puk za svou brankou tak, aby mohli vystřídat.

52:25
    Hosté drží domácí před jejich brankou.

53:06
    Vysoký kotouč pokryl brankář Mrázek.

53:50
    Brankář hostů rozehrává další akci Poruby.

54:45
    Domácí jeli dopředu v přečíslení 3 na 1! Tomáš Vlček se rozhodl hrát individuálně, což nebylo dobré řešení.

56:20
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Janík – 2 min., vysoká hůl).

56:34
    Hosté využili bleskově svou přesilovku, když odražený puk doklepl do prázdné brány DANIEL STODŮLKA. Asistence: Filip Kroček.