Gruzie – Irsko 1:1 (kon.) | Srbsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Albánie – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Finsko – Island 1:0 (kon.) | Wales – Rakousko 1:0 (kon.) | Izrael – S. Makedonie 0:1 (kon.)
Španělsko – Itálie 3:0 (kon.) | Ukrajina – Turecko 2:0 (kon.)
Gruzie
1:1 (1:1)
Irsko
Sobota 02.09.2017, 18:00 • Boris Paichadze National Stadium (Tbilisi) • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina D

Přeju hezký zbytek sobotního večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (19:52:41)

Sledovali jsme zajímavé utkání, které skončilo remízou 1:1. Jako první se v 4. minutě prosadil hostující Duffy, jenže v 34. minutě vyrovnal Kazajšvili. Zbytek utkání hráli domácí tuto partii lépe, i když hosté si vytvořili pár šancí, jenže je zradilo zakončení. Irsku odskakuje první Srbsko, Gruzie zvyšuje náskok na poslední Moldavsko.

90+4

90+4
    Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Valerij Kazajšvili, přichází David Chočolava.

90+3
    McGeady to přehnal s aktivitou při napadání. Gruzie bude mít volný přímý kop.

90+2
    Pokud budou chtít hosté postoupit na Mistrovství světa, budou muset tohle utkání zvládnout.

90+1
    Rozhodčí Kružilak se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Merebašvili se krásnou individuální akcí dostal na osu hřiště, kde zhruba ze dvaceti metrů vystřelil. Rána na jeho smůlu končí pár centimetrů od pravé tyče.

89
    Gruzie drží míč na své polovině hřiště, hosté překvapivě nenapadají.

88
    Nepřesná kombinace Irska končí za brankovou čarou.

87
    Velká šance Irska! Long nezištně přihrál na McCleana, který se řítil sám na brankáře, jenže stoprocentní šanci nevyužil.

86
    Naopak domácí trenér posiluje záložní formaci, jeden bod mu bude určitě stačit.

85
    Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Giorgi Kvilitaja, přichází Giorgi Merebašvili.

84
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, Makaridze má míč v rukavicích.

83
    Rohový kop pro Irsko.

82
    Hosující trenér posiluje nadále útok, jenže domácí jsou zatím v útočném snažení aktivnější.