Gruzie – Irsko 1:1 (kon.) | Srbsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Albánie – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Finsko – Island 1:0 (kon.) | Wales – Rakousko 1:0 (kon.) | Izrael – S. Makedonie 0:1 (kon.)
Španělsko – Itálie 3:0 (kon.) | Ukrajina – Turecko 2:0 (kon.)
Albánie
2:0 (0:0)
Lichtenštejnsko
Sobota 02.09.2017, 18:00 • Elbasan Arena, Elbasan • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina G

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:52:31)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 6:0. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12.

Dnešní utkání je za námi. Diváci si museli počkat v dnešním utkání na góly až do druhého poločasu, kdy se v 53. minutě prosadil Roši a v 78. minutě krásnou střelou z hranice vápna Agolli. Hosté se v dnešním utkání prakticky nedostali k žádné pořádné střele na branku a zaslouženě tak prohráli 2:0.

90+4

90+3
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání, a tak to vypadá, že utkání skončí výsledkem 2:0.

90+2
    Hyka se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale Jehle proti němu skvěle vyběhl a jeho střelecký pokus dokázal vyrazit.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Ahmedi byl čistě obrán o míč na hranici vápna soupeře a dopředu tak mohou vyrazit hosté.

87
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání, a tak to vypadá, že domácí se nakonec dočkají tří bodů podle papírových předpokladů.

86
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Eros Grezda, přichází Valon Ahmedi.

85
    Domácí se ještě snaží vstřelit třetí branku, ale zatím se jim to příliš nedaří.

84
    Žlutou kartu dostává Martin Büchel (Lichtenštejnsko).

84
    Jehle dostává křeče a rozhodčí je tak nucen přerušit hru.

83
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Amir Abraši, přichází Jahmir Hyka.

81
    Salanovič se dostal ke střele z hranice vápna, ale svým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.