Gruzie – Irsko 1:1 (kon.) | Srbsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Albánie – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Finsko – Island 1:0 (kon.) | Wales – Rakousko 1:0 (kon.) | Izrael – S. Makedonie 0:1 (kon.)
Španělsko – Itálie 3:0 (kon.) | Ukrajina – Turecko 2:0 (kon.)
Wales
1:0 (0:0)
Rakousko
Sobota 02.09.2017, 20:45 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina D

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (22:47:23)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:22.

Je dobojováno! Wales uhájil svůj domácí trávník a připsal si veledůležité tři body do tabulky za výhru 1:0. O jedinou branku v utkání se postaral pět minut po svém příchodu na hřiště Ben Woodburn.

V dalším kole se Wales představí na hřišti Moldavska, které dnes prohrálo v Srbsku rozdíl třídy 0:3. Naopak Rakousko bude hrát s nepředvídatelnou Gruzií. Poslední zápas skupiny D obstarají průběžní lídří, první Srbové pojedou do Irska, které je momentálně druhé.

90+4
    90+3.

90+3
    Gareth Bale vystřihnul parádní nůžky, které posléze zlikvidoval rakouský brankář Heinz Lindner. Další překrásný moment tohoto zápasu.

90+2
    Marc Janko si nepohlídal své postavení, rozhodčí neváhá a píská rakouskému celku ofsajd.

90+1
    Rozhodčí dnešního zápasu nastavil ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Gareth Bale si míč vzal k rohovému kopu, kde zkušeně drží míč a své protihráče k němu nepouští. Rozběhnula se nám poslední minuta základní hrací doby tohoto zápasu.

89
    Další nebezpečný centr z kopačky domácích hráčů vystrašil rakouského brankáře, který míč vyrazil do zámezí.

88
    Ben Woodburn hledal svým přízemním centrem svého kolegu z útoku, ale dříve u míče byl pozorný obránce, který tento míč odkopnul do autu.

87
    Aaron Ramsey byl na začátku 87. minuty faulován ve středu hřiště. Domácí tým opět nikde nespěchá, spíše tlačí čas ke zdárnému konci.

86
    Marc Janko se tlačil k hlavičce, ale u míče byl dříve domácí brankář, který míč pokryl ve svých rukavicích.

85
    Rozehrávka přímého kopu byla provedena nakrátko, jenže Bale poté o míč proti přesile přišel. Rakousko opět spěchá do útoku.

84
    Žlutou kartu dostává Julian Baumgartlinger (Rakousko).

83
    Střelec zatím jediné branky Ben Woodburn se dral k míči, jenže přitom si pomohl útočným faulem. Rozhodčí odpískal útočný faul.

82
    Akce Walesu končí neúspěchem. Rakouský brankář spěchá pro míč a bude rychle rozehrávat na útočnou polovinu svého celku.

81
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Martin Harnik, přichází Marc Janko.

80
    Wales by mohl v následujících minutách využívat otevřené okýnka v rakouské obraně. Hostům nic jiného nezbývá než útočit.