Gruzie – Irsko 1:1 (kon.) | Srbsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Albánie – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Finsko – Island 1:0 (kon.) | Wales – Rakousko 1:0 (kon.) | Izrael – S. Makedonie 0:1 (kon.)
Španělsko – Itálie 3:0 (kon.) | Ukrajina – Turecko 2:0 (kon.)
Izrael
0:1 (0:0)
Severní Makedonie
Sobota 02.09.2017, 20:45 • Sammy Ofer Stadium, Haifa (kapacita 30870 míst) • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina G

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dnešního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (22:48:28)

Červené karty: 0:0
    Podle izraelského žurnalisty by měl po dnešním zápase trenér Elisha Levy rezignovat. Prý není hoden této pocty.

Překvapením skončil dnešní zápas mezi Izraelem a Makedonií. Ačkoliv měli domácí po většinu zápasu herní převahu, na brankáře Dimitrievskiho recept nenašli. Po prospaném prvním poločase, ve kterém měl šanci pouze sparťan Tal Ben Chaim, se neprosadili ani v tom druhém.

Ve druhé půli si už Izraelci vytvořili více příležitostí. Střelecky hodně aktivní byli Zahavi s Hemedem, šance se snažil připravovat Melikson, makedonská obrana v čele s brankářem Dimitrievskim si však se všemi akcemi poradila.

Makedonie vstřelila branku už v prvním poločase, ten ovšem neplatil kvůli ofsajdu. Hosté nastřelili také tyčku. Nakonec ale rozhodla 73. minuta a fantastická přihrávka Elmaze na Gorana Panděva, který využil díry v izraelské obraně a prostřelil Glazera.

Makedonie tak vyhrála na hřišti Izraele 1:0 a připisuje si teprve podruhé tři body do tabulky kvalifikační skupiny G.

90+5

90+5
    Domácí hráči už mají velký problém se dostat s míčem do pokutového území, Makedonci se výborně brání.

90+4
    Makedonci zdrželi několik dalších cenných vteřin při rozehrávce rohového kopu, nyní už se ale opět musí bránit proti izraelské kombinaci.
    90+3. Alioski mohl potvrdit výhru Makedonie, Glazer byl proti

90+3
    Makedonie mohla ještě potvrdit své vítězství. Po Riskovskiho centru se ke střele dostal Ezgjan Alioski, jeho ránu vytlačil konečky prstů brankář Glazer na rohový kop.

90+2
    Maor Melikson si narazil míč s Kleijtensem, svým dalším centrem však v šestnáctce nenašel žádného spoluhráče.

90+1
    Izrael se nadále snaží, na začátku pětiminutového nastavení domácí hráči kombinují na útočné polovině hřiště.

90
    Ruský rozhodčí Alexej Eskov nastaví v dnešním zápase celkem pět minut.

90
    Makedonie naposledy střídá. Ze hry odstupuje Enis Bardi, místo něhož okusí atmosféru dnešního zápasu také Gjoko Zajkov.

89
    Závěr zápasu se už nezadržitelně blíží, Izraelci už nemají moc času na vyrovnání.

88
    Marwan Kabha si nerozuměl se svými spoluhráči a míč poslal jen do míst, kde operoval makedonský brankář.
    87. Kamera si našla situaci, kdy Zahavi z nepochopitelných důvodů zahodil kapitánskou pásku

87
    Eran Zahavi v přerušené hře naštvaně zahodil kapitánskou pásku a nyní hraje bez ní.

86
    Makedonie znovu střídá. Ze hry odstupuje útočník Ilja Nestorovski, který se v dnešním zápase nedokázal prosadit. Místo něho na posledních pár minut nastupuje Marjan Radeski.