USA – Kostarika 0:2 (kon.) | Trinidad a Tobago – Honduras 1:2 (kon.) | Mexiko – Panama 1:0 (kon.)
Trinidad a Tobago
1:2 (0:2)
Honduras
Sobota 02.09.2017, 02:00Kvalifikace MS (Sev., Stř. Amerika a Karibik)

V prvním poločase se hostující Honduras dostal do dovubrankového vedení. Ve druhém poločase dokázal díky proměněnému pokutovému kopu domácí celek snížit. Tým Trinidadu a Tobaga toho více nestihl, a tak tento zápas prohrává 1:2. (03:56:49)

90+4

90+3
    Trinidad a Tobago se pokouší v samotném závěru o vyrovnání, ale domácí výběr už nemá dostatek sil.

90+2
    Mnoho šancí v samotném závěru utkání k vidění není, v poklidném tempu se vyhrocený zápas s minimem šancí dohrává.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty nad rámec základních devadesáti.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Po dlouhé době se do zakončení dostal hostující celek,Mejia zakončoval akci slabou střelou, se kterou si brankář poradil.

87
    Nyní domácí Kevin Molino hledal naběhnutého spoluhráče, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.

86
    Honduras zdaleka nehraje tak aktivně jako v prvním poločase. Zápas se dohrává.

85
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez nějaké výraznější šance.

84
    Trinidad a Tobago pokračuje v aktivní hře a pokouší se něco vymyslet před brankou. Kevan George vypálil vysoko nad.

83
    Hostující hráč zůstává ležet na hrací ploše, zdá se, že je po souboji jeden na jednoho pořádně otřesený.

82
    Mnoho času už domácí celek nemá, sledujeme klidnější pasáž hry. Střeleckých pokusů je k vidění velmi málo.

81
    Trinidad a Tobago rozehrávalo od rohového praporku, Honduras se dokázal zodpovědně ubránit.

80
    Obrana Hondurasu si nyní a další akcí dokázala poradit jen za cenu rohového kopu.

79
    Více ze hry mají nyní domácí reprezentanté, kteří se pokouší o vyrovnání.

78
    Střídání v týmu Trinidad a Tobago: ze hřiště odchází Cordell Cato, přichází Nathan Lewis.
    Střídání v týmu Trinidad a Tobago: ze hřiště odchází Alberth Elis, přichází Boniek Garcia.

76
    Gólman Lopez kryje další zajímavě vypadající domácí akci, patnáct minut hry zbývá do konce druhého poločasu.