Nové Mesto n/V – Lok. Košice 0:3 (kon.) | Šamorín – Žilina B 2:3 (kon.) | Poprad – Spiš. N. Ves 3:1 (kon.)
FK Poprad
3:1 (3:1)
FK Spišská Nová Ves
sk Sobota 02.09.2017, 19:00 • Futbalový štadion NTC Poprad • MONACObet liga • 6. kolo

O všetkom sa rozhodlo ešte v prvom polčase, keď silná 12-minútovka priniesla tri góly v sieti Huszárika. Dvakrát sa trafil Šesták a raz Medak, za hostí sa presadil Kubus. Poprad sa v tabuľke vyšvihne, zatiaľ čo Spišskú Novú Ves čaká mierny prepad. (20:48:17)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 5:2.

90+2

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Nepresná akcia domáceho futbalistu, lopta skončila za bránkovou čiarou. Tri body zostanú v Poprade.

89
    Vstupujeme do predposlednej minúty duelu, veľa sa nadstavovať nebude.

89
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Gallovič, prichádza Horodník.

88
    Domáci skúsene kúskujú hru drobnými faulami, ktoré znemožňujú hosťom vyvinúť si väčší tlak.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 1 100 divákov.

86
    Ďalšie sekundy sú preč, Spišiaci musia vrhnúť všetky sily do útoku.

85
    Hosťom sa to nepodarilo, navyše sa dopustili faulu v stredovom kruhu.

85
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Šesták, prichádza Dubec.

84
    Spišská Nová Ves sa ubránila a snaží sa prehupnúť do nezorganizovanej obrany Popradu.

83
    Rohový kop Popradu oberá hostí o dôležitý čas.

81
    Pred nami je záverečných desať minút, dočkáme sa ešte drámy?

81
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Vilkovský, prichádza Baranyi.

79
    A ďalší pokus hostí, tentokrát to bolo nepresné.

77
    Hostia teraz dobre zakombinovali a vytvorili si zaujímavú príležitosť. Malec si s ich strelou bez problémov poradil.