Ufa – Nižněkamsk 6:0 (kon.) | Čeljabinsk – Kunlun 4:5 (1:3 po s.n.) | Jekatěrinburg – Vladivostok 4:1 (kon.)
Magnitogorsk – Barys 3:2 (3:2 po s.n.) | Toljatti – Chabarovsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Viťaz – Omsk 6:2 (kon.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.)
po s.n. (1:3)
Traktor Čeljabinsk
4:5 (3:0, 1:3, 0:1 - 0:0)
Red Star Kunlun
Neděle 03.09.2017, 14:00 • Traktor Arena • KHL

Traktor po první třetině vedl 3:0 a nikdo nepochoval o jeho výhře. Naopak druhá třetina vyšla Kunlunu výborně, vstřelil tři góly po chybách obránců domácího celku. Ve třetí třetině se pak k velké radosti publika dostal Čejalbinsk do vedení. V přesilovce ale Brandon DeFazio vyrovnal na 4:4. V nájezdech pak vyhráli hosté, zápas rozhodl Jesse Blacker. (16:45:55)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Red Star Kunlun.
    Autorem vítězné branky je JESSE BLACKER.

1:1
    Geoffrey KINRADE proměňuje. Uspěl střelou mezi betony Francouze.

1. série
    1:0
    Jurij PETROV proměňuje. Krásný bekhendový blafák

1. série
    0:0
    Wojtek WOLSKI neproměňuje. Zkoušel zajímavou kličku, ale nepřekonal brankáře.

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězi nerozhodlo ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo, uvidíme tak nájezdy. Nově pojede pět hráčů na každé straně.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Už se nic v prodloužení nestane, uvidíme nájezdy.

63:30
    Arťom Peňkovskij vypálil od modré čáry, ale minul branku.

62:59
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, pravděpodobně uvidíme nájezdy. Ani jeden celek se do útočení příliš nežene.

62:00
    Pavel Francouz kryje výborně střelecký pokus, který vyslal hostující Andreas Thuresson. Vhazovat se bude před brankou domácího celku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Jakuceňa (Kolcov), 14. Szczechura, 17. J. Petrov (Rybakov), 40. I. Višněvskij (Szczechura, Kolcov) – 21. Ponikarovskij (Thuresson, Vorobej), 23. Kane (Wolski, A. Kosticyn), 27. Kane (Wolski), 53. DeFazio (Kinrade, Wolski), rozh. náj. Blacker