Čerepovec – Minsk 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 2:4 (kon.) | Riga – Jaroslavl 1:2 (kon.)
Spartak Moskva – Petrohrad 0:5 (kon.)
Severstal Čerepovec
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HC Dinamo Minsk
Pondělí 04.09.2017, 18:00 • Ice Palace • KHL

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1. Utkání to bylo dramatické, Severstal o své výhře rozhodl při vlastním oslabení ve třetí třetině, kdy se po přečíslení dva na jednoho prosadil střelou do odkryté branky Daniil Vovčenko. (20:38:41)

59:54
    Ještě jedna střela, ale už se nic nestane-

59:18
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Čerepovce.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině, hosté se usadili v útočném pásmu.

58:47
    Vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:47
    Oddechový čas pro hosty.

58:37
    Minsk hraje od své branky, domácí celek se musí nyní bránit tlaku soupeře. Čerepovec se do vedení dostal při vlastním oslabení.

58:20
    Andrej Stěpanov zakončoval hostující akci, ale minul. Hosté hrají v šesti.

57:32
    Dmitrij Kagarlickij dostal hru do středního pásma, domácí celek znovu střídá. Čerepovec výrazně zrychlil střídání.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí celek se za hlasité podpory z hlediště brání.

56:54
    Zakázané uvolnění vrací hru před domácí branku. Július Hudáček musí být pozorný.

56:25
    Dinamo hraje vyloženě špatně, přesilovka skončila, Čerepovec má více ze hry.

55:55
    Severstal dostal hru do středního pásma, a tak rychle střídá.

55:34
    Polovina přesilové hry Minsku je pryč, sledujeme aktivní hru domácího celku, který se zodpovědně brání.
    54:30 Daniil VOVČENKO - 2:1

54:30
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Hostující celek přišel o kotouč v útočném pásmu, do brejku dva na jednoho se dostal domácí Trubajčov a DANIIL VOVČENKO. Prvně jmenovaný výborně přihrál a Vovčenko neměl se zakončení vůbec žádný problém. Gól v oslabení. Asistence: Jurij Trubačjov.

54:18
    V závěru třetí třetiny hrají hosté přesilovou hru, ve které mohou vstřelit vedoucí branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. P. Černov (Bumagin), 55. Vovčenko (Trubačjov) – 51. Pavlovič

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Stasenko, Jevsejenkov, Kudako, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Chabarov – P. Černov, Kagarlickij, Bumagin – P. Holík, Vovčenko, Mons – Rybin, Trubačjov, Ugarov – Monachov, Kazakovcev, Kodola – Ščerbina.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Korobov, Lisovec, Gragnani, Šinkevič, Znacharenko, Chenkel, Ďukov, Bujnickij – Howden, Klinkhammer, Matěruchin – Pavlovič, An. Stěpanov, Kovyršin – Linglet, Fontaine, Šarangovič – Drozd, Kulakov, Kitarov.