Čerepovec – Minsk 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 2:4 (kon.) | Riga – Jaroslavl 1:2 (kon.)
Spartak Moskva – Petrohrad 0:5 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:4 (2:1, 0:3, 0:0)
Dynamo Moskva
Pondělí 04.09.2017, 18:00 • Nagorny Arena • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (20:25:36)

Československá stopa v utkání

Tomáš Kundrátek (NNO) – 1+0, 4 střely, čas na ledě 19:05

Střely na branku: 26 – 34

Je konec! Moskevské Dinamo zvládlo souboj na ledě Torpeda Nižnij Novgorod a zvítězilo 4:2! Hosté o svém triumfu rozhodli ve druhé části, kdy Juuso Hietanen vyrovnal na 2:2. V poslední minutě druhé třetiny navíc přidal branku Daniil Tarasov a tři sekundy před přestávkou pečetil skóre Dustin Boyd . Ve třetí části si hosté své vedení s přehledem pohlídali a zaslouženě si odvážejí výhru!

59:41
    Ještě jeden ofsajd. Danil Verjajev projel do útočného pásma příliš brzy. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:20
    Dnešní duel už se pouze dohrává. Torpedo se ne a ne dostat za modrou čáru. Hostující hokejisté mezitím drží puk v rohu kluziště.

58:36
    Dmitrij Markovin si dělal místo před branku, jenže přihrávka z rohu kluziště se k osamocenému útočníkovi nedostala.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Vladimir Brjukvin táhl další útok Dinama středem ledové plochy. Na modré čáře jeho akci zastavil Michajl Grigorev, který rozjel akci Torpeda.

57:15
    Zřejmě jsem to zakřikl! Lisutin vytasil skvělý zákrok! Hosté se řítili do dalšího přečíslení, na jehož konci byl Komarov, ale Lisutin jeho ránu vykopl!

56:40
    Hra se přelává ze strany na stranu, jenže nikdo z hráčů na ledě není schopen zakončit. Brankář mohou zůstat klidní.

56:15
    Nikita Komarov nahodil puk bekhendem do útočného pásma. Nikdo v bílém se za kotoučem nevydal a obránci mohli rozehrát.

55:38
    Zadáci Dinama vybojovali puk v obranné třetině a uklidňují hru za brankou. Oba celky odjely střídat.

55:02
    Sudí ztratil v souboji u mantinelu kotouč z dohledu a raději přerušil hru. Vhazuje se ve středním pásmu. Přesně tohle hostům vyhovuje.

54:39
    Maxim Lazarev spěchal za vlastním nahozením do rohu útočného pásma. Lazarev svou pobídku dojel, ale už nedokázal přihrát.

54:10
    Nikita Komarov napadal rozehrávku domácích obránců v rohu útočného pásma. Hostující útočník nasbíral další cenné vteřinky.

53:42
    Sergej Kosticyn vlétl do útočného pásma, jenže dávno předtím pískal rozhodčí ofsajd. Torpedu se v poslední třetině nedaří vůbec nic. Vhazuje se ve středním pásmu.

53:15
    Až nyní se Torpedo vymanilo z obranného pásma. Timur Fatkullin nahodil puk do pásma útočného, kde byli jen zadáci Dinama.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 8. Mamašev (Grigorev, Galuzin), 15. Kundrátek – 5. Kutějkin (Brjukvin), 33. Hietanen (Tarasov), 40. Tarasov (I. Nikulin, D. Višněvskij), 40. Boyd

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Mamašev, Grigorev, Kundrátek, Barancev, Kurbatov, Fatkullin, A. Potapov – Paršin, Galuzin, Stoljarov – Daugavinš, Jeglič, Dugin – M. Lazarev, Mozer, Gračov – V. Kuljomin, S. Kosticyn, Verjajev.
    Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, D. Višněvskij, I. Nikulin, Solovjov, Kutějkin, Korjagin, J. Zajcev – Tarasov, Karsums, Boyd – Zlobin, Arťuchin, Dm. Kazionov – Brjukvin, Alexejev, N. Komarov – Podšendjalov, Jefremov, Petunin – Markovin.

Rozhodčí: Naumov, Gofman – Badyl, Dědulja