Carinthian Steelers – Zlín sledge 0:6 (kon.) | S. T. Eagles – Zlín sledge 2:0 (kon.)
Carinthian Steelers
0:6 (0:5, 0:1)
SHK LAPP Zlín
Čtvrtek 07.09.2017, 10:25 • PSG Aréna • Lapp Cup Zlín (sledge hokej)

Dnešní utkání sledovalo 529 diváků (vyprodáno). (13:35:43)

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u odpoledního zápasu SHK LAPP Zlín proti South Tyrol Eagles, který začíná pět minut po čtvrté hodině.

Zápas mezi Carinthian Steelers a SHK LAPP Zlín je minulostí. Pořádající Zlín držel od prvních minut utkání ve svých rukou a v prvním poločase si vytvořil bezpečný náskok. V druhém poločase se utkání nepatrně vyrovnalo a také Steelers se dostali k několika střelám, stále však měl převahu Zlín, což potvrdil zkompletovaným hattrickem Martin Joppa.

29:54
    Nakonec se o ni pokusil Doležal, ale Ossimitz byl pozorný.

29:43
    Zlín je opět v útočném pásmu, ale zatím se nedostal ke střele.

29:16
    Habeler nahazuje na Molka, ten v klidu rozehrává.

28:41
    Joppa se dokázal protlačit před Ossimitze, ale sáně mu při kličce podjely a rakouskému brankáři se podařilo skákavý kotouč přikrýt lapačkou.

28:22
    Zapletal ho vybojoval zpět a posílá ho na modrou čáru, ale tam jsou jen hráči soupeře.

28:02
    Joppa byl v ofsajdu a nemohl hrát. Puk mají domácí.

27:29
    Plné tribuny ženou zlínské vpřed, diváci chtějí vidět ještě jeden gól.

26:29
    Tři na jednoho unikali zlínští hráči, ale Palát v klíčové chvíli podklouzl a puk se svezl po brankovém oblouku.

26:09
    Krupička spěchal za dlouhou rozehrávkou svého týmu, ale puk před brankovou čárou nestihl. Icing Zlína.

25:42
    Puk končí u Ossimitze, který ihned rozehrává.

25:33
    Další zlínskou akci zastavuje postavení mimo hru.

25:19
    Zlín opět jen nahazuje a u puku jsou dříve hráči rakouského týmu.

25:01
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

24:14
    Doležal pouze nahazuje.

23:25
    Zlín teď marně hledá cestu do útočného pásma. Carinthian pečlivě brání modrou čáru.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 1. Šafránek (Hábl Z., Krupička), 12. Joppa (Šafránek), 12. Ligda (Joppa, Hábl Z.), 14. Krupička (Zapletal, Palát), 14. Joppa, 16. Joppa (Ligda, Hábl D.)

Carinthian Steelers: Ossimitz – Eberdofer, Hrbek, Klíma, Schilcher – Burtscher, Habeler, Haindl, Kalegaris, Wagner.
    SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Doležal, Hábl Z., Julina, Zapletal – Hábl D., Joppa, Krupička, Ligda, Palát, Stodůlka, Šafránek

Diváci: 529 (vyprodáno)