Carinthian Steelers – Zlín sledge 0:6 (kon.) | S. T. Eagles – Zlín sledge 2:0 (kon.)
SHC South Tirol Eagles
2:0 (1:0, 1:0)
SHK LAPP Zlín
Čtvrtek 07.09.2017, 16:05 • PSG Aréna • Lapp Cup Zlín (sledge hokej)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:05.

Předchozí utkání LAPP Cupu:
    Vienna Warriors – FIFH Malmö 0:8
    Carinthian Steelers – SHK LAPP Zlín 0:6
    South Tyrol Eagles – Perspektiva Russia 0:3
    BENCONT Dolný Kubín – Vienna Warriors 3:0
    FIFH Malmö – Carinthian Steelers 6:0

SHC South Tirol Eagles: Kanestrin (Kasslatter) – Cavaliere, Ambrosi, Planker, Rosanlugi – Enderle, Kerschbaumer, Larch, Torella, Winkler.

SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Doležal, Hábl Z., Julina, Zapletal – Hábl D., Joppa, Krupička, Ligda, Palát, Stodůlka, Šafránek.

Rozhodčí i hráči jsou na ledě, utkání za malou chvíli začne.

00:01

00:04
    Úvodní buly vyhrávají domácí, kteří se ihned vrhají do útoku.

00:25
    Před branku směřovala přihrávka na Winklera, ten se ale k puku nedostal.

01:02
    Zlínu se nepodařilo vyhodit a Eagles dál drží útočné pásmo.

01:31
    Hráči svádí souboj o puk v rohu.

01:47
    Úspěšnější byl Zlín, který vyráží do útoku.

02:05
    Střelu Rosy vyrazil Matoušek do rohu.

02:10
    Po dalším zákroku Matouška se vhazuje v obranném pásmu Zlína.

02:55
    Winkler nahazuje do útočného pásma.

03:21
    Zlín vyváží puk pryč od své branky, nyní o něj bojují hráči u Kasslaterovy branky.

03:42
    Rozehrávka Eagles končí zakázaným uvolněním.

03:52
    Šafránkovu střelu zblokoval obránce.

04:15
    Eagles šli do rychlého protiútoku, ale nepřesnou přihrávkou se vyhnali s pásma.

05:00
    Eagles mají puk u své branky a vyhlíží cestu k dalšímu útoku.

05:29
    Útok ale zastavuje Julina.

05:40
    Planker dostával nabídku před prázdnou branku, skákavý puk se mu ale nepodařilo usměrnit.

05:57
    South Tyrol si zahrají přesilovku. Vyloučen je Jan Zapletal (ZLS) za podražení.

06:29
    Martin Joppa ujížděl sám na brankáře Eagles, ten ale vyrazil puk mimo branku.

07:42
    S. T. Eagles právě vstřelili branku!
    Domácí jdou do vedení po povedené souhře Floriana Planknera a zakončujícího GIANLUIGIHO ROSY, který posílal puk do prakticky prázdné branky. Asistence: Florian Planker.

08:56
    Hosté se nevzdávají a podnikají jeden útok za druhým. Chybí však přesnější střelba.

09:44
    Larch zachytil rozehrávku ve středním pásmu a z dálky vyzkoušel Matouška. Ten byl pozorný.

10:07
    Střela Torelly mířila mimo tři tyče.

10:33
    Planker nastřelil tyč!

11:11
    Po tvrdém nárazu zůstal trochu otřesený Rosa a tak se hra přerušuje. Zdá se však, že je hráč Eagles v pořádku a připraven vrátit se do hry.

11:41
    Zdeněk Hábl udržel útočné pásmo a tlak Zlína pokračuje.

12:11
    Tyrolsko se však vzápětí osvobozuje, do útočného pásma zamířil Cavaliere.

13:00
    Zlín mohl jít do přečíslení 3 na 1, hráči se však nedohodli a celá akce skončila jen nahozením Zdeňka Hábla, které si Kasslatter pohlídal.

13:24
    Střelu Zapletala zblokoval jeden z domácích hráčů.

13:55
    David Hábl čekal úplně volný před brankou Eagles, ale nahrávku na něj zachytil domácí obránce.

14:47
    Zlín má puk za svou brankou a vyhlíží kudy do útoku.

14:57
    David Palát věděl, že se blíží přestávka a tak alespoň nahodil od modré čáry, Kasslatter si nenechal puk propadnout za záda.

15:00

První poločas je za náma a Eagles vedou zásluhou Gianluigiho Rosy 1:0. V prvních minutách bylo utkání velice vyrovnané, po inkasované brance Zlín začal svého soupeře lehce přehrávat. Uvidíme, zda se mu to podaří ve druhém poločase zúročit.

15:01

15:05
    Úvodní buly opět vyhrávají Eagles.

15:28
    Winkler nahodil na Matouška, ten puk vyrazil betonem.

16:02
    Zdeněk Hábl nahazuje do útočného pásma.

16:23
    Tyrol jde do rychlého protiútoku, Rosa ale minul branku.

16:41
    Zakázané uvolnění Zlína.

16:57
    Zlín šel opět do přečíslení 3 na 1, ale Šafránek tváří v tvář obránci ztratil puk.

17:39
    Rosova střela končí mimo branku.

17:57
    Střelu Ligdy tečoval jeden z obránců také mimo branku.

18:27
    Planker dostal přihrávku před branku, ale puk zpracovával příliš dlouho a Matoušek stihl zasáhnout.

19:32
    Zlín si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za sekání si odsedí Winkler (STE).

19:40
    Hned na úvod si Zlín vytvořil velký tlak do branky, ale Kasslatter všechny pokusy pochytal.

20:15
    Na druhou stranu vyrazil v oslabení Rosa, ale byl příliš z úhlu a Matoušek střelu vyrazil.

21:19
    Eagles vyhazují přes všechny čáry.

21:38
    Šafránek nahazuje do pásma.

22:15
    Planker posílá puk do bezpečí, za ním pospíchá Larch.

22:47
    Kerschbaumer dostal nahrávku ke vzdálenější tyči, ale dostal se příliš z úhlu.

22:51
    Domácí odskakují na rozdíl dvou branek, poté co GIANLUCE CAVALIERE našel mezírku pod betonem Matouška. Asistence: Florian Planker, Stefan Kerschbaumer.

24:13
    Ligdovu střelu vyrazil brankář Kasslatter pouze do horní tyče!

24:49
    Winkler dobrým napadáním vybojoval puk v útočném pásmu a prověřil Matouška střelou z úhlu.

25:12
    Zakázané uvolnění Zlína. Hra se vrátí před Matouška.

25:18
    Hned po buly se snažil střílet Planker, ale trefil jen soupeře.

25:40
    Julina měl spoluhráče v ofsajdu, a tak pouze nahazuje do pásma.

26:14
    Nahrávka od obránce byla na Krupičku příliš dlouhá a puk mají Eagles.

26:57
    Vyhození Eagles tečoval jeden z hostujících hráčů, zakázané uvolnění se nepíská.

27:26
    Zapletalova rozehrávka našla jen hůl soupeře. Eagles vracejí puk za branku Matouška.

27:32
    Ofsajd South Tyrol Eagles.

27:32
    Oddechový čas pro Zlín.

27:33
    Tyrol vyhrává buly, ale Zlín se hned vzápětí dostává na puk.

27:53
    Šafránek čekal na nahrávku před brankou, ale puk před ním tečoval jeden z domácích.

28:13
    Vyhození Eagles dojel jako první Larch. Vzápětí prověřil Matouškovu pozornost Planker.

29:04
    Larch opět zaváží puk do útočného pásma.

29:20
    Střela Eagles minula branku.

29:38
    Planker pouze nahodil za branku Matouška.

29:53
    Zdeněk Hábl už se jen vrací s pukem za svou branku. Eagles už si vítězství pohlídají.

Nejlepší hráči:
    Nils Larch (STE)
    Jan Šafránek (ZLS)

Ve druhém poločase pokračovalo vyrovnané utkání obou mužstev. Zlín měl možnost vyrovnat v přesilové hře, ale nevyužil jí a vzáětí přišel trest v podobě druhé branky South Eagles, kteří už si zbytek utkání pohlídali a dosáhli na turnaji prvního vítězství.

Ode mě je to pro dnešní den vše a budu se těšit u dalšího utkání SHK LAPP Zlín, v němž zítra od 9:25 vyzvou vedoucí tým tabulky, FIFH Malmö. (16:57:13)