Hr. Králové – Vlašim 2:1 (kon.) | Ústí n. L. – Třinec 0:3 (kon.)
FC Hradec Králové
2:1 (0:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Pátek 08.09.2017, 18:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (20:15:52)

Hradec Králové porazil dnes svého soupeře z Vlašimi poměrem 2:1, když všechny góly padly v druhém poločase. Nejdřív se prosadil v 58.minutě střídající Hašek, jenže poté domácí dvěma góly výsledek otočili, nejprve v 67. minutě přesně zamířil Pázler a v 83. minutě vstřelil vítěznou branku Žondra. Domácí se posouvají na druhou příčku, Vlašim zůstává v neúplné tabulce šestá.

90+2

90+1
    Žlutou kartu dostává Adam Pajer (FC Hradec Králové).

90
    Žlutou kartu dostává David Skopec (FC Sellier & Bellot Vlašim).

88
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Pázler, přichází Adam Pajer.

83
    Hradec Králové právě vstřelil branku! LIBOR ŽONDRA jako střídající hráč střílí vedoucí branku svého týmu.

74
    Žlutou kartu dostává Pavel Vyhnal (FC Sellier & Bellot Vlašim).

67
    Hradec Králové právě vstřelil branku! JAN PÁZLER se opět prosazuje a střílí svůj devátý gól v sezóně.

65
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Mudra, přichází Libor Žondra.

58
    Vlašim právě vstřelila branku! První branku v utkání střílí nově příchozí FILIP HAŠEK!

57
    Ofsajdové postavení hostujícího Hadaščoka.

56
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Oskar Fotr, přichází Filip Hašek.

55
    Druhý rohový kop pro hosty v krátkém sledu.

54
    Domácí se konečně dostali dlouhodoběji k míči. Uvidíme, zda se alespoň dostanou k pokutovému území.

53
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, hosté dál pokračují v náporu.

52
    První rohový kop pro hostující Vlašim.

51
    Domácí Vlkanova dobře zapracoval v obraně, poté dostal míč do zázemí, hosté budou vhazovat.

50
    Obránce Nosek ovšem hlavičkuje do bezpečí, nicméně Vlašim zůstane u míče.

49
    Domácí hráči si opět pomohli faulem, tentokrát poblíž pokutového území.

48
    Útočným faulem se provinil domácí Krátký.

47
    Ten byl zastaven dobrým obranným zákrokem Michala Kadlece, který ve Vlašimi hostuje ze Sparty Praha.

46
    Domácí celek z Hradce Králové odstartoval druhou půli.

46

Sledovali jsme první poločas, který pro oko fanouška nepřinesl téměř nic. Hra se sice přesouvala ze strany na stranu, jenže díky dlouhým kopům na útočníky. V rozmezí 33.-40.minuty vypadl jediný stream na internetu, tak nevím co se v něm událo, jen to, že nikdo se k velkému zakončení nedostal.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+2

45+1
    Nebezpečný útok Vlašimi končí u dobře postaveného Noska, který odebral míč Skopecovi.

45
    Rozhodčí Lerch se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

44
    Domácí mužstvo se pokouší najít cestičku k brance Vlašimi po levém křídle.

43
    Hradec se pokoušel jít do útoku, jenže hned v zárodku akce vyslal nepřesnou přihrávku Schwarz.

42
    Útočným faulem se provinil Krátký.

41
    Wiesner sice podlehl v osobním souboji, jenže k odraženému míči se dostal Tusjak, který posílá míč zpátky na obránce.

40
    Nepřesná přihrávka domácího Vlkanovy končí za brankovou čarou, Nguyen bude odkopávat od brány.

33
    Wiesner se nedokázal probít do pokutového území aktuálně druhého celku tabulky.

32
    O střelu se pokusil Plašil, jenže jeho rána končí těsně mimo bránu Nguyena.

31
    Domácí tým bude mít zajímavý přímý kop.

30
    Hradec Králové si přihrává kolem půlicí čáry, snad se nedočkáme dlouhého kopu.

29
    Zatím velice nudný zápas pokračuje ve stejném duchu, oba týmy se pokoušejí o dlouhé nákopy, jenže ani jeden celek nebyl úspěšný.

28
    Hadaščok se pokusil o dalekonosnou ránu, nicméně domácí zeď byla dobře postavena.

27
    Žlutou kartu dostává František Čech (FC Hradec Králové).

25
    Nepřesná kombinace domácího Hradce Králové končí u brankáře Nguyena.

24
    Vlašim v posledních minutách převzala aktivitu, jenže ani jeden útok se nedostal k blízkosti vápna.

23
    Nguyen se zapojil do menšího baga, jenže opět další vysoký míč končí u Čecha.

22
    Piško dobře zastavil rychle rozvíjející domácí atak.

21
    Ti se nemůžou dostat na útočnou polovinu po zemi a tak to zkouší dlouhými balóny, jenže ty jsou odklizeny do moci domácí obrany.

20
    Domácí se pokusili o dlouhý centr, jenže ten nebyl přesný, u míče jsou hostující obránci.

19
    Z něho nic nebylo, k dorážce se dostal záložník Martan, jenže jeho rána z první končí vysoko nad.

18
    Rohový kop pro domácí celek.

17
    Hradec kombinuje na své polovině hřiště a čeká na nějaké okénko v obraně Vlašimi.

16
    A další zakončení Hradce, jenže Nguyen vytasil další zákrok.

15
    První šance domácího Hradce Králové! Martan velice přesně nalezl ve vápně hlavu Vlkanovy. Jeho hlavička letěla pod břevno, jenže Nguyen vytěsnil míč na rohový kop.

14
    Nepřesná přihrávka na Hadaščoka končí mimo povolené území, domácí brankář bude odkopávat od brány.

13
    Ottmar předvedl jednoduchý zákrok po slabé střele Wiesnera do středu brány.

12
    Ta nepřinesla žádné větší vzrušení, neboť Vodhánělův centr končí za brankovou čarou.

11
    Vlašim bude mít zajímavou standardní situaci.

10
    Sledovali jsme první desetiminutovku, v které jsme viděli spoustu nepřesných přihrávek a také dobré obrany v podání obou celků.

9
    Mudrův centr do šestnáctky nenašel nabíhajícího Pázlera, Čech je u míče.

8
    O zajímavý průnik se pokusil Hadaščok, jenže obránce Mudra se nenechal obehrát.

7
    Nepřesná kombinace hostujícího celku končí u brankáře i kapitána Ottmara.

6
    Oba celky jsou v útočné fázi velice opatrné, dominuje zatím obranná hra.

5
    Útočným faulem se provinil domácí hráč na Piška v pokutovém území hostující Vlašimi.

4
    Wiesnerův centr jen přeletěl pokutové území, ale i tak budou hostující hráči vhazovat.

3
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí hráč.

2
    Janda vyslal dlouhý centr na Vodháněla, jenže ten nebyl úspěšný v souboji s Mudrou.

1
    Domácí celek oblékl bílé dresy, Vlašim modré.

04.05.14 Hradec Králové-Vlašim 4 : 2

Vlašim je na tom o jednu příčku hůř než jeho dnešní soupeř. Na svém kontě mají deset bodů a kladné skóre 10:8. Ztrácí tedy jediný bod na Hradec Králové a čtyři na lídra z Českých Budějovic. Za šest utkání si připsali tři výhry a jednu remízu. Prohry přišli s lídrem 0:2 a poté s Olympií Praha v poměru 0:1. Poslední dvě utkání ovšem nedokázali vyhrát. Nejlepší střelec týmu je se čtyřmi góly Fotr.

Hradec Králové se momentálně nachází na čtvrtém místě, na vedoucí České Budějovice ztrácí tři body. Na svém kontě tedy mají 11 bodů za tři výhry a dvě remízy. Jediná prohra přišla proti lídrovi tabulky v poměru 4:1. Skóre mají kladné 11:8. Nejlepší střelec týmu i celé ligy je s osmi góly Pázler.

Hezký den u české Fotbalové národní ligy! Dnes nás čeká předehrávka 7. kola ve kterém domácí Hradec Králové vyzve Vlašim. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.