Hr. Králové – Vlašim | 2:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Třinec | 0:3 (kon.) |
Leganés – Getafe | 1:2 (kon.) |
Hamburg – RB Lipsko | 0:2 (kon.) |
Lille – Bordeaux | 0:0 (kon.) | | | Méty – PSG | 1:5 (kon.) |
Kroměříž – Val. Meziříčí | 5:1 (kon.) |
Lok. Košice – Skalica | 2:0 (kon.) |
Anderlecht – Lokeren | 3:2 (kon.) |
Feirense – Sporting | 2:3 (kon.) | | | Benfica – Portimonense | 2:1 (kon.) |
Perm – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) |
Zagłębie – Wisła Pł. | 2:2 (kon.) | | | Arka – Wisla Krakov | 3:1 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Schalke – Sparta Praha dívky | 1:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Hrusice | 1:0 (kon.) |
Příbram – Sp. Brno | 0:0 (kon.) | | | Jihlava – Karviná | 3:3 (kon.) | | | Roudné – Frýdek-Místek | 0:4 (kon.) |
Hertha – Xaverov | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Lanškroun | 4:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Hodonín | 3:1 (kon.) |
Opava – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Monaco – Šumperk | 1:2 (kon.) | | | ACS Kinder – Kohoutovice | 5:1 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Prachatice | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 1:0 (kon.) | | | Brno – Zlín | 2:0 (kon.) |
Anderlecht – Liberec | 3:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Bohemians 1905 | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Hlučín | 3:1 (kon.) |
Ostrava – Kohouti Rokycany | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Táborsko | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Karviná | 3:0 (kon.) |
Sp. Brno – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Hrusice – Příbram | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Schalke | 0:0 (kon.) |
Sparta Praha dívky – Česká Třebová | 0:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Mladá Boleslav | 0:5 (kon.) | | | Hodonín – Opava | 0:2 (kon.) |
Lanškroun – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) | | | Roudné – Hertha | 0:4 (kon.) | | | Xaverov – Olomouc | 0:8 (kon.) |
Šumperk – Zlín | 4:2 (kon.) | | | Sparta – Brno | 2:0 (kon.) | | | Prachatice – Slavia | 0:9 (kon.) |
Monaco – ACS Kinder | 0:3 (kon.) | | | Kohoutovice – SKP Č. Budějovice | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Táborsko | 0:3 (kon.) |
Kohouti Rokycany – Hr. Králové | 0:5 (kon.) | | | Hlučín – Ostrava | 1:0 (kon.) | | | Anderlecht – Slovan Bratislava | 6:0 (kon.) |
Bohemians 1905 – Slovácko | 1:5 (kon.) | | | Karviná – Sp. Brno | 1:1 (kon.) | | | Česká Třebová – Luceafarul Kluž | 0:3 (kon.) |
Příbram – Sparta Praha dívky | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Hrusice | 1:1 (kon.) | | | Schalke – Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Hodonín | 2:2 (kon.) | | | Olomouc – Roudné | 7:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Xaverov | 2:1 (kon.) |
Opava – Lanškroun | 3:0 (kon.) | | | Hertha – Frýdek-Místek | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Sparta | 1:4 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Monaco | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Kohoutovice | 4:0 (kon.) | | | Brno – Prachatice | 5:2 (kon.) |
ACS Kinder – Šumperk | 2:1 (kon.) | | | Táborsko – Kohouti Rokycany | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Anderlecht | 0:5 (kon.) |
Ostrava – Bohemians 1905 | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Hlučín | 2:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Liberec | 1:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Sp. Brno | 1:2 (kon.) | | | Hrusice – Karviná | 0:3 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Schalke – Česká Třebová | 4:0 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Příbram | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Hodonín | 1:1 (kon.) |
Lanškroun – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) | | | Xaverov – Opava | 0:3 (kon.) | | | Hertha – Olomouc | 2:0 (kon.) |
Roudné – Ústí n. L. | 1:6 (kon.) | | | Šumperk – Sparta | 0:9 (kon.) | | | Prachatice – Zlín | 0:2 (kon.) |
Kohoutovice – Brno | 0:7 (kon.) | | | ACS Kinder – SKP Č. Budějovice | 4:0 (kon.) | | | Monaco – Slavia | 0:7 (kon.) |
Liberec – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Hlučín – Táborsko | 1:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Hr. Králové | 0:3 (kon.) |
Slovan Bratislava – Slovácko | 5:0 (kon.) | | | Anderlecht – Ostrava | 4:1 (kon.) | | | Sp. Brno – Hrusice | 2:0 (kon.) |
Česká Třebová – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Schalke | 0:6 (kon.) | | | Jihlava – Luceafarul Kluž | 0:3 (kon.) |
Karviná – Sparta Praha dívky | 1:1 (kon.) | | | Hodonín – Lanškroun | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Opava – Roudné | 8:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Xaverov | 0:0 (kon.) |
Sparta – Prachatice | 8:1 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Šumperk | 3:3 (kon.) | | | Slavia – ACS Kinder | 5:1 (kon.) |
Brno – Monaco | 0:1 (kon.) | | | Zlín – Kohoutovice | 0:2 (kon.) | | | Kohouti Rokycany – Hlučín | 1:3 (kon.) |
Slovácko – Liberec | 2:0 (kon.) | | | Ostrava – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Anderlecht | 0:2 (kon.) |
Táborsko – Bohemians 1905 | 0:3 (kon.) | | | Česká Třebová – Příbram | 1:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Hrusice | 2:2 (kon.) |
Sparta Praha dívky – Sp. Brno | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Karviná | 4:0 (kon.) | | | Schalke – Jihlava | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Ústí n. L. | 1:5 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Lanškroun | 0:1 (kon.) | | | Xaverov – Hodonín | 1:6 (kon.) |
Roudné – Mladá Boleslav | 0:6 (kon.) | | | Hertha – Opava | 1:0 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Slavia | 1:3 (kon.) |
Šumperk – Prachatice | 3:2 (kon.) | | | Kohoutovice – Sparta | 0:4 (kon.) | | | Monaco – Zlín | 0:3 (kon.) |
ACS Kinder – Brno | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Ostrava | 0:4 (kon.) | | | Liberec – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Bohemians 1905 – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Anderlecht – Táborsko | 7:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Hr. Králové | 2:1 (kon.) |
konec
FK Amkar Perm
0:1
(0:0)
CSKA Moskva
90+3
|
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Alan Dzagojev, přichází Chetag Muratovič Chosonov.
|
|
83
|
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Timur Žamaletdinov, přichází Konstantin Kučajev.
|
|
78
|
Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Pavel Komolov, přichází Alichan Šavajev.
|
|
67
|
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Vitinho, přichází Fjodor Čalov.
|
|
62
|
Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Janusz Gol, přichází Michail Gaščenkov.
|
|
55
|
Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Alexandr Rjazancev, přichází Sjarhej Balanovič.
|
Branky:
52. Žamaletdinov (Dzagojev)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 14:14.
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 14. Gol (AMP), 45+1. Bělorukov (AMP), 56. Zanev (AMP), 85. Idowu (AMP) – 78. Wernbloom (CSK), 84. Kučajev (CSK) 90. Idowu (AMP)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 14:14.
FK Amkar Perm:
Nigmatullin – Miljković, Conde, Bělorukov, Idowu, Zanev (C) – Rjazancev (55. Balanovič), Gol (62. Gaščenkov), Zajcev, Komolov (78. Šavajev) – Bodul.
Náhradníci: Chomič, Vambolt – Balanovič, Ezatolahi, Gaščenkov, Melnikov, Prokofjev, Salugin, Šavajev, Sivakow.
Trenér:
CSKA Moskva: Akinfejev (C) – V. Berezuckij, Ignaševič, A. Berezuckij – Mário Fernandes, Wernbloom, Dzagojev (90+3. Chosonov), Golovin, Nababkin – Žamaletdinov (83. Kučajev), Vitinho (67. Čalov).
Náhradníci: Pomazun – Čalov, Chosonov, Kučajev, G. Milanov, B. Natcho, Olanare, Ščennikov, Vasin.
Trenér:
Náhradníci: Chomič, Vambolt – Balanovič, Ezatolahi, Gaščenkov, Melnikov, Prokofjev, Salugin, Šavajev, Sivakow.
Trenér:
CSKA Moskva: Akinfejev (C) – V. Berezuckij, Ignaševič, A. Berezuckij – Mário Fernandes, Wernbloom, Dzagojev (90+3. Chosonov), Golovin, Nababkin – Žamaletdinov (83. Kučajev), Vitinho (67. Čalov).
Náhradníci: Pomazun – Čalov, Chosonov, Kučajev, G. Milanov, B. Natcho, Olanare, Ščennikov, Vasin.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
David Suchý