Leganés – Getafe 1:2 (kon.)
CD Leganés
1:2 (0:1)
Getafe CF
Pátek 08.09.2017, 21:00 • Estadio Municipal de Butarque • Španělská LaLiga • 3. kolo

Je tu konec! Domácí Leganés nedokázalo navázat na dvě výhry z prvních dvou kol letošní sezony. Opticky vyrovnané utkání s Getafe totiž vyhráli právě hosté, kteří přečkali ve druhém poločase horké chvilky. Domácí totiž dokázali v úvodu druhé půle srovnat a poté navíc kopali penaltu. Jenže tu Miguel Ángel Guerrero neproměnil a trest tak přišel pět minut před koncem, když se po rohu parádní ranou prosadil Álvaro Jiménez. (22:51:17)

90+3

90+3
    Po centru do vápna hlavičkoval Ezequiel Muňoz, balon ale mezi tři tyče nenasměroval.

90+3
    Domácí Rico nyní dokázal vybojovat roh.

90+2
    Zoufalý nápor domácích zatím k ničemu nevede. Hosté se srdnatě brání.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Rozeběhla se poslední minuta normální hrací doby.

89
    Domácí vrhají poslední zbytky sil do útoku. Moc času jim už nezbývá.

88
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mauro Arambarri, přichází Bruno González.

86
    Domácí kopali přímý kop. Střílený centr do vápna posílal Alexander Szymanowski, jenže na jeho tvrdý centr nikdo nedokázal zareagovat.

84
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Claudio Beauvue.
    84. Álvaro JIMÉNEZ - 1:2

84
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Hosté opět vedou. Po rohovém kopu se balon dostal až na hranici velkého vápna k ÁLVARU JIMÉNEZOVI, který povedenou střelou s pomocí tyče překonal gólmana Cuéllara!

83
    Po rychlém protiútoku Jiménez předložil balon Arambarrimu, který ale v tísni a s tečí soupeře poslal balon nad.

81
    Hosté kopali přímý kop z pravé strany, k ničemu to ale nevedlo.

80
    Domácí Diego Rico lehce přistrčil Álvara Jiméneze, kterému se samozřejmě na nohy moc nechce.