Lille – Bordeaux 0:0 (kon.) | Méty – PSG 1:5 (kon.)
Lille OSC
0:0 (0:0)
Girondins Bordeaux
Pátek 08.09.2017, 19:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

90+2
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nicolas Pépé, přichází Rominigue Kouamé.

90+1
    Rozhodčí nastavuje utkání o tři minuty!

83
    No a Bissouma (LIL) dodatečně také dostává žlutou kartu.

76
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Gaëtan Laborde.

74
    Vada (BOR) šáhl rukou do obličeje Tourému a vidí za to další žlutou kartu.
    71. Sankharé a jeho velká šance!

71
    Obrovská šance, ve které doslova selhal Sankharé! Ten dostal míč za obranu soupeře, byl již přímo před brankářem, ale trestuhodně poslal míč mimo. To by jej mohlo hodně mrzet!

65
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Jonathan Cafú.

63
    V posledních minutách to ovšem není už tak jasný pohled. Žlutou kartu si navíc z blízky prohlédl Kamano (BOR), jehož zatažení rozhodčí nepřehlédl.

59
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Otávio Henrique Santos, přichází Valentin Vada.

44
    Jovanović (BOR) podkopl probíhajícího soupeře a domácí tak získávají před koncem prvního poločasu zajímavou šanci v podobě volného kopu.
    44. El Ghazi provětral rukavice brankáře.

44
    El Ghazi mohl jeho přemýšlení zpříjemnit, ovšem jeho projektil z velké dálky pouze provětral rukavice Costila.
    42. Préville zamířil mimo.

42
    Tak to už bylo zajímavější, ani tentokrát ale de Préville neseřídil svá mířidla a míč po jeho hlavičce zamířil vedle pravé tyče domácí brány.

37
    A pro Benziu to bude také poslední věc, kterou dnes na hřišti předvede. Je totiž vystřídán za Ballo-Tourého.

36
    Benzia (LIL) nevybíravě naběhl do de Prévilleho a vidí další žlutou kartu.
    33. Červená karta po 2. žluté

33
    No a pozor na to! Maia inkasuje druhou žlutou kartu, která znamená kartu červenou. Po opakovaných záběrech není divu, Malcom schytal ránu kopačkou přímo do hlavy.

15
    Již druhá žlutá karta za prvních patnáct minut. Nyní ji vidí Maia (LIL) za zákrok zezadu na unikajícího Malcoma.

5
    Santos zajel soupeře na polovině hřiště a okamžitě vidí žlutou kartu.

Michal Janoštík

Branky:

Karty:   15. Maia (LIL), 36. Benzia (LIL), 83. Bissouma (LIL) – 5. Santos (BOR), 44. Jovanović (BOR), 63. Kamano (BOR), 74. Vada (BOR)   33. Maia (LIL)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:12. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:13.
    Lille OSC: Maignan – Malcuit, Amadou (C), Alonso Mujica, Edgar Ié – Araújo, Maia, Bissouma, Pépé (90+2. Kouamé), El Ghazi – Benzia (37. Ballo-Touré).
    Náhradníci: Kouakou – Faraj, Ponce, Ballo-Touré, Bahlouli, Kouamé, Dabila.

Girondins Bordeaux: Costil – Pellenard, Jovanović, Toulalan (C), Sabaly – Sankharé (76. Laborde), Santos (59. Vada), Lerager – Kamano (65. J. Cafú), de Préville, Malcom.
    Náhradníci: Prior – Lewczuk, A. Mendy, Plašil, J. Cafú, Vada, Laborde.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni