Jekatěrinburg – Chabarovsk 8:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Kazaň 2:4 (kon.) | Toljatti – Magnitogorsk 3:5 (kon.)
Čerepovec – Petrohrad 2:7 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:1 (kon.)
Riga – Barys 0:6 (kon.) | Viťaz – Ufa 2:4 (kon.) | HC Slovan – Nižněkamsk 3:4 (po pr.)
CSKA Moskva
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Dynamo Moskva
Pátek 08.09.2017, 18:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Pro tuto chvíli je to z naší strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou. (20:50:33)

Statistiky utkání

Střely na bránu: 47:13
    Vyloučení v minutách: 6:10
    Vyhraná vhazování: 26:25
    Zablokované střely: 10:12
    Hity: 9:36

Právě skončilo utkání mezi týmy CSKA Moskva a Dinamo Moskva. V něm měli jednoznačně navrch domácí, kteří svého soupeře doslova přestříleli. Dominanci svého týmu přetavil ve vedoucí branku v 16. minutě Anton Burdasov. V minutě devětadvacáté sice v přesilovce srovnal na 1:1. Andrej Alexejev, ale to bylo ze strany Dinama vše. Ve 49. minutě vstřelil svou první branku v duelu Valerij Ničuškin. Jeho trefa, kterou musel nakonec posvětit videorozhodčí, se ukázala jako vítězná. Skvělý výkon CSKA korunoval v předposlední minutě Kirill Kaprizov, který tak rozhodl o konečné výhře domácích v poměru 3:1.

59:40
    Hráči CSKA drží kotouč ve své obranné třetině a jejich soupeř už vcelku rezignoval na jakékoliv napadání.

59:00
    Probíhá poslední minuta zápasu.

58:43
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Troufám si říct, že je rozhodnuto a tato branka je poslední kapkou pro Dinamo! Ve skrumáži v předbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval KIRILL KAPRIZOV, který nadvakrát překonává Bočarova a rozhoduje o výhře CSKA. Asistence: Maxim Šalunov.

58:39

57:48
    Hosté se dokázali po více jak minutě osvobodit a hráči Dinama prchají na střídačku.

57:02
    Svižná rána z levého kruhu šla těsně vedle Bočarovovy brány, ale domácí pokračují v tlaku.

56:39
    A Dinamo si to samo komplikuje. Respektive Dmitrij Kazionov. Ten potáhl svého soupeře hokejkou a dostává menší trest za hákování.

55:46
    Chladnou hlavu zachoval Ilja Sorokin za svou klecí a s rozvahou rozehrál kotouč na hokejky svých spoluhráčů.

54:44
    Kaprizov se snažil najít lépe postaveného spoluhráče, ale k němu se již kotouč nedostal a z nadějné situace pro domácí tak sešlo.

53:30
    Dinamo znovu mělo plné ruce i nohy práce, aby zastavili útočící soupeře. Hostům se čas velmi rychle krátí.

52:27
    Sorokin kotouč raději vyrazil vyrážečkou a u puku jsou opět jeho spoluhráči, kteří zakládají další útočnou akci.

52:14
    Zakázané uvolnění Dinama stěhuje hru znovu před Bočarova.

51:50
    Tentokrát již šel puk z holí CSKA do hlediště bez teče a vhazuje se ve středovém kruhu.

51:08
    Komarov zablokoval vyhození domácích a kotouč skončil na střídačce CSKA. Buly je nařízeno ve středním pásmu.

Radomír Fukala

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 16. Burdasov (Ljubimov, Grigorenko), 49. Ničuškin (Tělegin, Blažijevskij), 59. Kaprizov (Šalunov) – 29. Alexejev (I. Nikulin, Bočarov)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Marčenko, Kiselevič, Nestěrov, Ožiganov, Blažijevskij, Makjejev, Naumenkov – Ljubimov, Grigorenko, Burdasov – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – K. Petrov, Al. Popov, Scott – Ničuškin, Andronov, Tělegin.
    Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, D. Višněvskij, I. Nikulin, Solovjov, Korjagin, Kutějkin, J. Zajcev, Volkov – Tarasov, Boyd, Karsums – Zlobin, Dm. Kazionov, Arťuchin – Alexejev, N. Komarov, Brjukvin – Podšendjalov, J. Jakovlev, Markovin.