Kometa Brno – Třinec | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Vítkovice – Zlín | 1:2 (po pr.) |
Chomutov – Olomouc | 4:2 (kon.) | | | Plzeň – Litvínov | 5:1 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 2:3 (kon.) |
Liberec – Mountfield HK | 3:0 (kon.) |
Jekatěrinburg – Chabarovsk | 8:1 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Kazaň | 2:4 (kon.) | | | Toljatti – Magnitogorsk | 3:5 (kon.) |
Čerepovec – Petrohrad | 2:7 (kon.) | | | N.Novgorod – Minsk | 2:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Dynamo Moskva | 3:1 (kon.) |
Riga – Barys | 0:6 (kon.) | | | Viťaz – Ufa | 2:4 (kon.) | | | HC Slovan – Nižněkamsk | 3:4 (po pr.) |
Znojmo – Linz | 3:2 (po pr.) |
Chomutov – Kometa Brno | 4:5 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 5:2 (kon.) | | | Kladno – Pardubice | 9:2 (kon.) |
Liberec – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Jihlava | 3:2 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 5:3 (kon.) |
Slavia – Olomouc | 1:0 (kon.) | | | K. Vary – Mountfield HK | 2:1 (po pr.) |
K. Vary – Kladno | 6:1 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 3:4 (po pr.) | | | Mountfield HK – Žďár n/S | 8:2 (kon.) |
Jihlava – Warriors Brno | 11:2 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 7:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod | 9:2 (kon.) |
Salzburg – Olomouc | 7:1 (kon.) | | | Vítkovice – Havířov | 1:2 (po pr.) | | | Sparta – Letňany | 7:1 (kon.) |
Banská Bystrica – Nitra | 2:3 (po pr.) | | | Žilina – Poprad | 1:2 (po pr.) | | | Trenčín – Lipt. Mikuláš | 4:1 (kon.) |
Košice – Detva | 1:0 (kon.) | | | Nové Zámky – Zvolen | 5:1 (kon.) |
Michalovce – Orange 20 | 5:4 (po pr.) |
Vrchlabí – Trutnov | 3:1 (kon.) |
Zlín sledge – FIFH Malmö | 0:2 (kon.) | | | Zlín sledge – Perspektiva | 0:14 (kon.) |
Česko – Itálie | 2:3 (kon.) |
Španělsko – Česko | 4:0 (kon.) |
konec
HC Sparta Praha
5:2
(1:0, 2:1, 2:1)
Berani Zlín
59:49
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (2 min., podražení).
|
|
58:02
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Hefka – 2 min., hákování).
|
|
51:37
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jandus T. – 2 min., hákování).
|
|
43:27
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (naražení zezadu + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).
|
|
43:07
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Nacházel – 2 min., naražení zezadu).
|
|
40:00
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Procházka Ondřej – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
38:14
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Chlouba – 2 min., hákování).
|
|
37:39
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Jenáček – 2 min., sekání).
|
|
29:24
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Schwamberger – 2 min., hákování).
|
|
25:44
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Larsen – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
22:59
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Gazda – 2 min., podražení).
|
|
20:27
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Janda – 2 min., sekání).
|
|
16:41
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Dlabaja – 2 min., hákování).
|
|
14:50
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Augustín – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
19. Schwamberger (Chlouba, Dubský), 31. Pšenička (Frič), 36. Chlouba, 47. Procházka O. (Pšenička, Jandus T.), 59. Pšenička (Procházka O., Bílek) – 35. Gago (Budil), 44. Dlabaja (Gago, Gazda)
Rozhodčí: Škrobák, Jechoutek – Klouček, Krátký
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Sparta Praha:
Hofmann (Švehlák) – Frič, Janda, Simotics, Mrkvička, Vízner, Hanuš – Tomáš Jandus, Schwamberger, Nacházel, Fabiánek, Bílek, Larsen, Ondřej Prcoházka, Pejchal, Chloiuba, Pšenička, Dubský
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Augustín, Gazda, Gába, Padrnos, Budil, Jenáček – Chalupa, Kenša, Dvořáček, Peška, Čechmánek, Kočica, Mikulec, Gharibjar, Hefka, Dobiáš, Dlabaja, Gago
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Augustín, Gazda, Gába, Padrnos, Budil, Jenáček – Chalupa, Kenša, Dvořáček, Peška, Čechmánek, Kočica, Mikulec, Gharibjar, Hefka, Dobiáš, Dlabaja, Gago
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Škrobák, Jechoutek – Klouček, Krátký
Diváci:
Jan Volf