Banská Bystrica – Nitra 2:3 (po pr.) | Žilina – Poprad 1:2 (po pr.) | Trenčín – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
Košice – Detva 1:0 (kon.) | Nové Zámky – Zvolen 5:1 (kon.)
HC Košice
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HK Detva
sk Pátek 08.09.2017, 18:30 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR) • 1. kolo

Skončil sa dnešný zápas medzi tímami HC Košice a HC 07 Orin Detva, a to výsledkom 1:0.

Pomer striel v dnešnom zápase: 37:26

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (21:04:36)

59:39
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Čížek – 2 min., krosček).

59:39
    Bránka hostí ostáva opustená, Adam Nagy je na striedačke.

59:39
    Oddychový čas hostí.

59:33
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

59:12
    Detva to skúša bez brankára!

59:05
    Gašpar puk nevyviedol, Nagy svoju bránku opustiť nemôže.

58:28
    Reprezentačný útočník Jakub Suja ostal po jednom zo súbojov ležať na ľade, našťastie si ale zranenie neprivodil a v zápase bude pokračovať.

58:06
    Prebiehajú posledné dve minúty riadnej hracej doby.

57:44
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Matejka – 2 min., hrubosť).

57:44
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Macejko – 2 min., hrubosť).

57:44
    Ďalšia strkanica pred košickou bránkou, tentokrát to ale nebolo nič vážne. Napriek tomu sa zdá, že budú arbitri vylučovať.

57:33
    Košičania si pri zakladaní útočnej akcie nerozumeli a dostali sa do postavenia mimo hry. Oba celky budú striedať.

57:23
    Hrá sa v pásme Detvy, ktorá sa v týchto minútach nedokáže usadiť v pásme svojho súpera. Toto hosťom rozhodne nevyhovuje.

56:06
    Zápas sa blíži ku svojmu koncu, Košice stále vedú. Už to bude mať Detva len ťažšie.

54:45
    Detva hrá s piatimi hráčmi.

54:30
    Päť minút pred koncom tak majú Košice lepšiu pozíciu, uvidíme, či to dokážu využiť.

52:56
    Košice dali gól!
    Košice sa prezentovali peknou útočnou akciou, na konci ktorej stál TOMÁŠ KLÍMA. Ten konečne prelomil gólové suchoty a poslal domácich do vedenia. Asistencie: Blake Kessel, David Pacan.