Liberec – Plzeň 0:3 (kon.) | Ostrava – Jablonec 2:2 (kon.) | Zlín – Teplice 2:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Slovácko 1:0 (kon.) | Olomouc – Slavia 1:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:3 (0:2)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 09.09.2017, 16:00 • Stadion U Nisy, Liberec • HET liga • 6. kolo

83
    Milan Petržela má pro dnešek odpracováno. V závěru utkání jej nahradí Martin Zeman.

77
    Střídají také hosté. Michaela Krmenčíka nahradí na poslední minuty Jakub Řezníček.

76
    Milan Kerbr jde ze hry, nahradí jej Radek Voltr. Domácí tak mají pro dnešek dostřídáno.

71
    Plzeňský kapitán jde ze hry. Daniela Koláře vystřídá na posledních 20 minut Tomáš Hořava. Pásku přebírá Hrošovský.