Frýdek-Místek – Žižkov 0:2 (kon.) | Opava – Pardubice 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:2 (0:2)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 09.09.2017, 17:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo

Já se dnes s vámi loučím. Děkuji za pozornost. (18:53:13)

Hosté si po dvou gólech vezou domů tři body. V prvním poločase byli hosté jasně lepší a po gólech Bazala a Haška vedli 2:0. Ve druhém poločase měli domácí plno šancí, ale nedokázali dostat míč do sítě, i když k tomu byli velmi blízko. Domácí se tak dále utápí v nepříznivých výsledcích.

90+2

90+1
    Ale hosté jsou u míče a nepouštějí domácí do ničeho.

90+1
    Hašek se snažil procpat míč do vápna, ale obrana si s tím poradila.

90
    Spasojevič stáhl Šanderu a hosté nebudou s rozehrávkou příliš pospíchat.

90
    Domácí se v posledních minutách nemohou dostat k nějaké vážnější střele.

89
    Biolek se pokoušel o střelu z otočky, ale trefil protihráče. Následně Josef Bazal fauloval při úniku.

88
    Literák z pravé strany poslal centr, který Hrubeš vyrazil a následná střela Švrčka neměla razanci a šla vedle brány.

87
    Hašek najisto odkopl míč do zámezí a domácí budou mít aut.

87
    Pielorz posunul míč na Krčulu, který chtěl centrovat do vápna, ale dal do míče hodně síly a ten končí za bránou Karla Hrubeše.

86
    Šandera zkusil vypálit z dálky, ale střela mu vůbec nesedla.

85
    Bazal si teď na levé straně pohrál s obranou domácích a vybojoval aut pro své spoluhráče.

85
    Šumský si podržel Jelínka a dostává žlutou kartu.

84
    Šumský rozehrál přímý kop na Varadiho, nic z toho ovšem nebylo, ale domácí mají alespoň autové vhazování.

83
    Žlutou kartu dostává Josef Bazal (FK Viktoria Žižkov).

82
    Jelínek si zpracoval míč, poté nacentroval na Bazala, který ale vysoce přestřelil.

81
    Biolek zabránil průniku hostů a ti mají rohový kop. Ten směřoval na zadní tyč s čímž si domácí obrana poradila.

81
    Dnešní utkání sleduje 718 diváků.

Michal Raška

Branky: 23. Bazal, 28. Hašek

Karty:   77. Biolek (FRM), 85. Šumský (FRM) – 38. Kodeš (ZIZ), 79. Engelmann (ZIZ), 83. Bazal (ZIZ)

FK Frýdek-Místek: Buček – Biolek, Literák (C), Pielorz, Švrček – Varadi, Willwéber (77. Spasojević), Šumský, Grussmann – M. Kovařík (46. Krčula), Chvěja (59. Ondráček).
    Náhradníci: Mihálek – Jovović, Hamšík, Spasojević, Krčula, Ondráček, Velička.

FK Viktoria Žižkov: Hrubeš – Šandera, Švejdík, Toml, Hašek – Kodeš, Bazal, Podrazký (C), Hurka (62. Čermák), Engelmann (80. Galuška) – Musa (73. Jelínek).
    Náhradníci: Řehák – Čermák, Pardubský, Jelínek, Galuška, Stratil.

Rozhodčí: Jan Mikyska – Václav Kubec, Vít Melichar