Real Madrid – Levante 1:1 (kon.) | Valencia – Atlético 0:0 (kon.) | Sevilla – Eibar 3:0 (kon.)
Barcelona – Espanyol 5:0 (kon.)
Sevilla FC
3:0 (0:0)
SD Eibar
Sobota 09.09.2017, 18:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španělská LaLiga • 3. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:26:21)

Dnešní utkání sledovalo 32 469 diváků.

Je konec, Sevilla dnes neměla žádné starosti s neškodným Eibarem. Hosté nedokázali dnes vyzrát na pozornou defenzivu soupeře a když už ji přelstili, zpravidla hořeli v zakončení. Naopak to by dnes mohli vyučovat domácí fotbalisté, kteří několikrát krásně rozebrali defenzivu soupeře, který nakonec může být rád, že to dnes nebyla prohra větším rozdílem.

90+4
    90+2. NOLITO - 3:0

90+2
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Další krásná akce Sevilly, kdy Sarabia patičkou vysunul za obranu Sarabiu, ten nic neuspěchal a místo střely z pravé strany ještě volil přihrávku na levou, kde si seběhl NOLITO, jež střelou z voleje prostřelil gólmana Eibaru.

90+1
    Čtyři minuty nakonec nastavil sudí Mateu, Sevilla nyní na útočné polovině.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, je jasné, že se bude nastavovat, minimálně za přestávku, kterou sudí nabídl oběma týmům.

88
    Steven N'Zonzi (Sevilla) nyní diskutuje s rozhodčím, který mu domlouvá po jednom z faulů.

87
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Ganso, přichází Johannes Geis.

86
    Sevilla s míčem u vápna soupeře, sledujeme snahu Corchii odcentrovat, což se mu nedaří. Totéž platí i pro Correu.

84
    Eibar zahrozil ale nepovedená přihrávka z levé strany končí v náruči Sergia Rica.

82
    Dlouhý nákop na pravou stranu, nakonec Correa vybojoval autové vhazování pro domácí tým.

80
    Posledních deset minut dnešního utkání, Sevilla již vede o dva góly a sebevědomě si jde pro tři body.

79
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Jesús Navas, přichází Joaquín Correa.

79
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází José Ángel, přichází Bébé.

78
    Míč rozhodčího, domácí ho sportovně vrací svému soupeři.
    76. Wissam Ben Yedder - 2:0

76
    Ukázková kombinace domácích, kdy se míč dostal z levé strany před branku, již za překonanou obranou Eibaru a WISSAM BEN YEDDER v podstatě jen nastavil nohu.