Zlínsko – Uh. Brod 1:3 (kon.) | HFK Olomouc – Hodonín 1:2 (kon.) | Hlučín – Uničov 1:1 (kon.)
Líšeň – Petřkovice 2:1 (kon.) | Rýmařov – Hulín 2:2 (kon.) | Prostějov – Mohelnice 0:0 (kon.)
FC Hlučín
1:1 (0:0)
SK Uničov
Sobota 09.09.2017, 16:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín remizoval s týmem SK Uničov 1:1. V prvním poločase jsme i přes řadu šancí branku neviděli. V druhém poločase se do vedení dostali domácí, když si na centr naběhl Žižka a v zakončení se nemýlil. Poté hosté svého soupeře zatlačili a Ambrozek v 80 minutě vyrovnal. Ke konci utkání se hosté tlačili za výhrou, domácí obrana ale tlak ustála. Zápas tedy skončil zřejmě zaslouženou remízou a oba týmy tak získaly bod do tabulky. (18:01:03)

90+1

90
    Heiník posílá míč mimo vápno.

90
    Centr sražený do zamezí, rohový kop pro Uničov.

90
    Zřejmě poslední centr do vápna domácích.

89
    Domácí kapitán musel zastavit rychlý útok soupeře pouze za cenu faulu. Žižka si tak prohlédne žlutou kartu zblízka.

89
    V další šanci se ocitl Ambrozek, který ale stál v ofsajdovém postavení.

88
    Kasal nepřesně centroval a Kolenko bude odkopávat od své branky.

87
    Poslední minuty do konce zápasu, hosté jsou vyrovnávací brankou povzbuzeni a chtějí všechny tři body.

86
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Dostál.

84
    Domácí šli do protiútoku, Markovič musel celou akci zastavit faulem. Žlutá karta je tak na místě.

84
    Domácí působili v obraně dobrým dojmem, nicméně před koncem zápasu inkasovali a nyní se musí opět bránit.

83
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ságner, přichází Krejčí.

82
    Jančík zahrál na útočné polovině rukou a domácí útočník vidí žlutou kartu.
    80. AMBROZEK - 1:1

80
    Uničov právě vstřelil branku!
    Hosté se deset minut před koncem zápasu dočkávají vyrovnávací trefy! JAN AMBROZEK se dostal k míči na hranici vápna, ten mu ideálně skočil a tvrdou střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci! – 1:1.

79
    Bača se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus ale mířil pouze do náruče Kolébka.