Zlínsko – Uh. Brod 1:3 (kon.) | HFK Olomouc – Hodonín 1:2 (kon.) | Hlučín – Uničov 1:1 (kon.)
Líšeň – Petřkovice 2:1 (kon.) | Rýmařov – Hulín 2:2 (kon.) | Prostějov – Mohelnice 0:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:1 (1:0)
FC Odra Petřkovice
Sobota 09.09.2017, 16:00 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

To je pro dnešní den z Líšně vše, někdy u fotbalu zase napočtenou. (17:53:05)

Dobojováno. Líšeň nakonec bere tři body, i když ve druhé části nebyla tolik aktivní, jako v tom první. Měla však víc gólových šancí, rozhodnout mohla daleko dřív. Místo toho se musela bát o výsledek. Rozhodující trefu si připsal David Pašek, který proměnil penaltu a svým druhým gólem v zápase vybojoval pro svůj tým důležitou výhru.

90+4

90+3
    Godula běžel do vápna, hosté hrají na risk s gólmanem ve vápně.

90+2
    Poslední tlak hostů, kteří nakopávají dlouhé míče na bránu. Navíc budou mít standardku z dobré vzdálenosti.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    V samotném závěru se natahoval k hlavičce Lokša a domácím tedy pořádně zatrnulo, že se nakonec k zakončení těsně nedostal.

89
    Líšenští drží míč na svých kopačkách, čas běží a už toho moc pro Petřkovice nezbývá.

88
    Slušná střela Frimmela z otočky končí těsně vedle brány. Nebyl to vůbec špatný pokus.

86
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Polášek, přichází Žyla.

86
    Také hodně nervózní. V závěru zápasu dostává žlutou kartu Staněk.

85
    Žlutou kartu dostává Staněk (FC Odra Petřkovice).

84
    Strakoš málem pláchnul po levé straně hřiště, obránci Lišně si ho ale nakonec pohlídali. Poslední minuty je to hodně rozhárané a nepřesné utkání.

82
    Krátký centr na přední tyč, Kotnour si došel pro míč a může rozehrávat od své brány.

80
    Deset minut do konce zápasu, v útočné snaze hráči Petřkovic, kteří se snaží s výsledkem něco udělat.

79
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Machálek, přichází Sedláček.

77
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Fall, přichází Malík.

75
    Tomáš Machálek mohl rozhodnout, šel sám na bránu, ale obránce Moskál jej dohnal a čistým způsobem jej odstavil od míče. Navíc se domácí hráč zranil a je ošetřován.

73
    Dvacet minut před koncem zápasu zvyšují Petřkovice své úsílí a soupeř má co dělat, aby těsný náskok ubránil.