Willem II – Den Haag 1:2 (kon.) | Heracles – Feyenoord 2:4 (kon.) | Ajax – Zwolle 3:0 (kon.)
Excelsior – Arnhem 0:3 (kon.)
Heracles Almelo
2:4 (0:3)
Feyenoord Rotterdam
Sobota 09.09.2017, 18:30 • Polman Stadion (Almelo) • Nizozemská Eredivisie • 4. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:25:58)

Sledovali jsme velice atraktivní utkání mezi Heraclem a mistrem z Feyenoordu. Hosté hráli v prvním poločase skvěle a vstřelil tři branky. Dvě zaznamenal Berghuis, jednu Boetius, jenže v druhé půli úplně odpadli a domácí začali hrát lépe a vytěžili dvě branky. Nejdřív se prosadil v 75. Niemejer a poté v 82. minutě se z penalty prosadil stejný hráč. V posledních minutách ovšem domácí hráli na riziko a Larsson vstřelil gól do prázdné branky. Zápas tedy končí výsledkem 2:4. Domácí klesají na desáté místo, hosté dál dominují.

90+4

90+4
    Feyenoord právě vstřelil branku! Domácí měli volný přímý kop, do kterého přiběhl i brankář Castro, jenže hosté rychle šli do brejku a SAMUEL LARSSON střílí branku do prázdné.

90+3
    Žlutou kartu dostává Brahim Darri (Heracles Almelo).

90+2
    Žlutou kartu dostává Jan-Arie van der Heijden (Feyenoord Rotterdam).

90+1
    Rozhodčí Makkelie se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Lerin Duarte (Heracles Almelo).

89
    Vilhena se pokoušel zdržovat míč u rohového praporku, nicméně dvojice Breukers, Propper ho ihned odstavila od míče.

88
    Feyenoord se začíná lehce probouzet a pár chvil drží míč na útočné polovině.

87
    Žlutou kartu dostává Kristoffer Peterson (Heracles Almelo).

86
    Diks dobrým obranným zákrokem dostal míč mimo hřiště.

85
    Nepřesná akce hostů končí u Castra, který ultra rychle posílá míč do útoku.

84
    Nechytatelný Peterson se opět dostal do vápna, jenže jeho prudká přihrávka do klubka hráčů nepřinesla ovoce.

83
    Feyenoord si neskutečně zavařil, po skvělém prvním poločase se přenesli na středeční utkání a taky to tak dopadlo. Aktivní domácí celek vstřelil dvě branky a touží přidat i třetí.
    82. Reuven NIEMEIJER - 2:3

82
    Heralces právě vstřelil branku! Domácí jsou zpátky v utkání, REUVEN NIEMEIJER kopl penaltu k pravé tyči, Jones tam sice skákal, jenže nedokázal vyrazit prudkou ránu.

81
    Byla nařízena penalta po faulu na aktivního Petersona.

Ondřej Klos

Branky: 75. Niemeijer, 82. Niemeijer (pen.) – 23. S. Berghuis, 29. S. Berghuis, 34. Boëtius, 90+4. Sam Larsson

Karty:   87. Peterson (HRC), 90. L. Duarte (HRC), 90+3. Darri (HRC) – 72. Vilhena (FEY), 90+2. van der Heijden (FEY)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:10.
    Heracles Almelo: B. Castro – van Hintum (64. L. Duarte), Hardeveld, R. Pröpper, Breukers – van Ooijen (38. Monteiro), Pelupessy (77. Vermeij), Niemeijer – Gladon, Peterson, Darri.
    Náhradníci: Brouwer, Zeinstra – Navrátil, Agbaljan, L. Duarte, Leemhuis, Monteiro, Vermeij, D. Wuytens.

Feyenoord Rotterdam: Jones – St. Juste, Diks, van der Heijden, Nelom – El Ahmadi, Toornstra, Vilhena – S. Berghuis, N. Jörgensen (22. Kramer), Boëtius (67. Sam Larsson).
    Náhradníci: Ten Hove, Bijlow – S. Amrabat, Botteghin, Sam Larsson, Hansson, Kramer, Malacia, Tapia, Toure, Vente.

Rozhodčí: Danny Makkelie

Diváci: 11331