Freiburg – Dortmund 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Frankfurt 0:1 (kon.) | Augsburg – Kolín nad Rýnem 3:0 (kon.)
Mohuč – Leverkusen 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 2:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
0:1 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 09.09.2017, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 3. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:39:46)

Dramatické utkání dospělo do svého konce. Z vítězství se nakonec radují hosté, když o osudu utkání, které mělo patřičný náboj téměř po celou dobu, rozhodl jediný gól Boatenga ze 13. minuty. Zoufalá snaha Borussie nespěla k vyrovnání a domácí tak dnes nezískávají ani bod.

90+8

90+8
    Rozhodčí Kampka to hostům všechno spočítal a místo nastavených šesti minut se hraje již osmá minuta...

90+6
    Postiženým byl Ante Rebić, který se najednou u postranní čáry již hlásí zpět do hry.

90+4
    A další zdržování hostujících borců, nyní se na trávníku válí další hráč Eintrachtu.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit dlouhých šest minut!

90
    Ale hosté branku Borussie nedokázali ohrozit.

89
    Žlutou kartu dostává Julio Villalba (Borussia Mönchengladbach).

89
    Eintracht Frankfurt má roh z levé strany.

88
    Závěr zápasu je nervózní, hlavně domácí nyní těžko unáší nepříznivý vývoj.

87
    Žlutou kartu dostává Thorgan Hazard (Borussia Mönchengladbach).

86
    Borussia na útočné polovině, ale nepřesným pasem z pravé strany se domácí na chvíli sami připravili o míč.

85
    Mijat Gaćinović (Frankfurt) zahrozil, jeho střela zpoza vápna míří jen těsně vedle branky Borussie!