Freiburg – Dortmund 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Frankfurt 0:1 (kon.) | Augsburg – Kolín nad Rýnem 3:0 (kon.)
Mohuč – Leverkusen 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 2:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
0:1 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 09.09.2017, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 3. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:39:46)

Dramatické utkání dospělo do svého konce. Z vítězství se nakonec radují hosté, když o osudu utkání, které mělo patřičný náboj téměř po celou dobu, rozhodl jediný gól Boatenga ze 13. minuty. Zoufalá snaha Borussie nespěla k vyrovnání a domácí tak dnes nezískávají ani bod.

90+8

90+8
    Rozhodčí Kampka to hostům všechno spočítal a místo nastavených šesti minut se hraje již osmá minuta...

90+6
    Postiženým byl Ante Rebić, který se najednou u postranní čáry již hlásí zpět do hry.

90+4
    A další zdržování hostujících borců, nyní se na trávníku válí další hráč Eintrachtu.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit dlouhých šest minut!

90
    Ale hosté branku Borussie nedokázali ohrozit.

89
    Žlutou kartu dostává Julio Villalba (Borussia Mönchengladbach).

89
    Eintracht Frankfurt má roh z levé strany.

88
    Závěr zápasu je nervózní, hlavně domácí nyní těžko unáší nepříznivý vývoj.

87
    Žlutou kartu dostává Thorgan Hazard (Borussia Mönchengladbach).

86
    Borussia na útočné polovině, ale nepřesným pasem z pravé strany se domácí na chvíli sami připravili o míč.

85
    Mijat Gaćinović (Frankfurt) zahrozil, jeho střela zpoza vápna míří jen těsně vedle branky Borussie!

84
    Žlutou kartu dostává Jannik Vestergaard (Borussia Mönchengladbach).

84
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Oscar Wendt, přichází Julio Villalba.

82
    Odkop od branky Borussie, míč zamířil na polovinu Eintrachtu.

80
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jetro Willems, přichází Taleb Tawatha.

78
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gélson Fernandes, přichází Marco Russ.

75
    Do konce zápasu zbývá poslední půl hodina, Jetro Willems (Frankfurt) zůstává na trávníku a nyní se zřejmě bude ošetřovat (a šetřit čas).

74
    Lukas Hradecky (Frankfurt) má míč ve své moci a bude tak rozehrávat od branky.

73
    Po zákroku bránícího Rebiće mají domácí rohový kop z pravé strany.

72
    Autové vhazování domácích, znovu na útočné polovině, dočkáme se vyrovnání?

70
    Raúl Bobadilla (Mönchengladbach) si naběhl do vápna, ale byl v ofsajdu.

68
    Domácí již rozehráli rohový kop, ale po hlavičce Kramera zamířil míč vedle branky Eintrachtu.

67
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Patrick Herrmann, přichází Raúl Bobadilla.

66
    Další roh pro Borussii, ale to až poté, co domácí vystřídají.

64
    Třeba nyní domácí ohrozí branku Hradeckého, k dispozici mají rohový kop z pravé strany, který rozehraje Jonas Hofmann .

63
    Eintracht se v dosavadním průběhu druhé půle v podstatě pouze brání, ale domácí se zatím nedokáží dostat alespoň do šance.

61
    Žlutou kartu dostává Gélson Fernandes (Eintracht Frankfurt).

59
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Denis Zakaria, přichází Jonas Hofmann.

57
    Nyní Lukas Hradecky (Frankfurt) vykopává od své vlastní branky, míč míří na polovinu soupeře.

55
    A je tu třetí rohový kop Borussie v krátké době po sobě, Lukas Hradecky (Frankfurt) si ale ani jednou nesáhl na míč.

54
    Další rohový kop domácích, kteří rozehrají opět z levé strany.

53
    Rohový kop pro Borussii.

51
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Kevin-Prince Boateng, přichází Ante Rebić.

50
    Domácí s míčem u vápna soupeře, ale přihrávka směřuje zpět k půlící čáře.

48
    Oscar Wendt (Mönchengladbach) nyní až příliš důrazně dohrál souboj a je mu odpískán útočný faul, míč pro Eintracht.

46

Hráči obou týmů přichází na trávník, druhý poločas za malý okamžik začne.

Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
    Statistiky prvního poločasu

První poločas končí vítězstvím Eintrachtu, který dokázal vstřelit v této části hry hned tři góly, nicméně dva padly z ofsajdu a správně tak nebyly uznány. Jediný platný gól tak vstřelil Kevin-Prince Boateng (Frankfurt). V závěru poločasu byli domácí aktivnější, ale vyrovnat se jim zatím nepodařilo.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2
    Borussia na útočné polovině, hosté se v tuto chvíli urputně brání.

45+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty, domácím nějaký ten čas na vyrovnání zbývá.

45
    Jetro Willems (Frankfurt) vhazuje z levé strany, na útočné polovině.

44
    Sébastien Haller (Frankfurt) dopravil míč do branky, ale byl pískán ofsajd, druhý neuznaný gól hostů, oba správně neuznané.

43
    Lukas Hradecky (Frankfurt) poslal míč až na polovinu soupeře, hrají ale domácí.

41
    Pouze odkopem od branky Eintrachtu končí další akce domácích.

39
    Další z řady množství soubojů ve středu hřiště, hosté získali míč.

38
    Statistika držení míče – 62% : 38%.

36
    Eintracht se v posledních minutách dostal pod tlak, budeme svědky vyrovnávacího gólu?

35
    Nyní se svádí spousta soubojů hlavně ve středu hřiště.

33
    Domácí na polovině soupeře, kde také zůstanou, po faulu Hallera.

31
    Centr z levé strany míří do vápna Eintrachtu, David Abraham (Frankfurt) odhlavičkovává.

30
    Další ofsajd, s nimiž se doslova roztrhl pytel... odkop od branky Borussie.

29
    Další rohový kop Eintrachtu, který je směrem dopředu přece jenom o něco nebezpečnější.

28
    Eintracht měl k dispozici rohový kop, ale vše končí odpískaným ofsajdem.
    27. Gélson Fernandes (Frankfurt) vypálil zpoza vápna, míč končí, po zákroku Sommera, nad brankou Borussie.

27
    Na druhé straně zahrozil Gélson Fernandes (Frankfurt), jehož pokus musel nad břevno vyrážet Yann Sommer.

26
    Další útočnou akci Borussie ukončil nepřesným centrem Matthias Ginter, míč má Lukas Hradecky, který může vykopávat.

25
    Lars Stindl (Mönchengladbach) našel na pravém křídle Hermanna, který ale nepřesně odcentroval.

24
    Rychle se rozvíjející útočnou akci Eintrachtu přerušil Kevin-Prince Boateng trochu nepochopitelnou přihrávkou dozadu.

23
    Borussia tak dlouho kombinovala před vápnem soupeře, až její snahu nakonec přerušil hvizd sudího pro ofsajd.

22
    Míč se dostal před vápno, odkud z voleje pálil Raffael, který ale branku Hradeckého netrefil.

21
    Jetro Willems (Frankfurt) zahrál u vlastního vápna rukou, Borussia má volný kop z levé strany, u vápna soupeře.

20
    Thorgan Hazard (Mönchengladbach) vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí rozehrají z levé strany.

19
    Kevin-Prince Boateng (Frankfurt) faulován domácím Zakariou, míč pro Eintracht.

18
    Pěkná akce domácích, Denis Zakaria (Mönchengladbach) vyslal Herrmanna, který se sice dostal trochu z úhlu, ale ještě poslal pas za obranu, z levé strany vypálil z voleje Thorgan Hazard, který ale branku netrefil.

17
    Ofsajdem končí akce domácích, Lukas Hradecky vykopává.

15
    Další rychlá akce hostů, kterou střelou zpoza vápna zakončil Mijat Gaćinović (Frankfurt), jehož pokus ale zamířil pouze nad branku soupeře.

14
    A Yann Sommer (Mönchengladbach) musí znovu zasahovat, Kevin-Prince Boateng je při chuti a nyní to zkoušel hlavou.
    13. Kevin-Prince BOATENG - 0:1

13
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Sébastien Haller sklepl míč ve vápně, po autovém vhazování, na místo pokutového kopu, odkud přízemní střelou skóruje KEVIN-PRINCE BOATENG.

12
    Další autové vhazování hostů, na útočné polovině.

11
    Míč letí do autu, hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

10
    Lars Stindl (Mönchengladbach) fauluje, Gélson Fernandes (Frankfurt) rozehrává z vlastní poloviny.

9
    Nákopem dopředu zkouší hosté vysunout Sébastiena Hallera, který svádí souboj s Jannikem Vestergaardem, nakonec je pískán útočný faul.

8
    Hosté se dostávají na polovinu Borussie, je tu centr z pravé strany, který ale odvrací Jannik Vestergaard (Mönchengladbach).

7
    Odpískaným ofsajdem končí další akce domácích, Lukas Hradecky vykopává od vlastní šestnáctky.

6
    Nico Elvedi (Mönchengladbach) vhazuje z pravé straně, na své polovině.

5
    Další roh pro Borussii, ale i tentokrát se domácí nedokázali dostat do zakončení.

3
    Míč letí nad branku Eintrachtu, Lukas Hradecky může vykopávat.

2
    Na druhé straně rohový kop pro Borussii.
    1. Kevin-Prince Boateng (Frankfurt) sice dopravil míč do branky, gól ale neplatí pro ofsajd.

1
    Hned úvodní minutě se hosté radovali z gólu, který ale neplatil, Kevin-Prince Boateng (Frankfurt) byl v ofsajdu!

1

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Ginter, Vestergaard, Wendt – Herrmann, Kramer, Zakaria, T. Hazard – Raffael, Stindl.
    Náhradníci: Sippel – Oxford, Bénes, Johnson, J. Hofmann, Bobadilla, Villalba.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Chandler, Salcedo, D. Abraham, Falette, Willems – de Guzmán, G. Fernandes, Gaćinović – K-P. Boateng, Haller.
    Náhradníci: Zimmermann – Russ, Tawatha, Besuschkow, Rebić, Jović, M. Wolf.

Rozhodčí: Kampka – Blos, Gorniak.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?