Jihlava – Havlíčkův Brod 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Žďár n/S – Letňany 4:3 (po pr.)
Mountfield HK – Pardubice 3:2 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 12:0 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:0 (kon.)
Kladno – Chomutov 2:8 (kon.) | Havířov – HK MD Šumperk 5:4 (kon.) | HC Litvínov – Ústí n/L 8:2 (kon.)
Sparta – Třemošná 5:1 (kon.) | Třinec – Warrior Brno 5:1 (kon.) | Zlín – Technika Brno 3:1 (kon.)
konec
HC Plzeň 1929
12:0 (2:0, 4:0, 6:0)
PZ Kladno
Sobota 09.09.2017, 12:00 • Home Monitoring Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 1. kolo
Partner:
   
  To je ode mě pro dnešek vše, já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního dne a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (14:10:45)
   
  Duel je u konce, počítadlo se nakonec v plzeňské Home Monitoring aréně zastavilo na dvanáctce. Všechny branky padly do kladenské sítě. Indiáni ukázali, že mají kvalitnější kádr a připisují do tabulky první tři body!
   
  Konec zápasu.
   
  59:41
  Adamcovi dnes není hattrick přán. Nejdříve se bravurně vyhnul ofsajdu při přečíslení domácích, dostal přihrávku před prázdnou branku ale nedokázal propasírovat kotouč za Burdu.
   
  59:19
  Malát si našel odražený puk a golfákem napálil levou tyč!
   
  58:11
  Kladno se po dlouhé době dostalo z pásma.
   
  57:01
  Další únik indiánů! Burda však Slaninu dobře vybruslil a následná zpětná přihrávka plzeňského útočníka už úspěch nepřinesla.
   
  56:50
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Šestá branka indiánů ve třetí periodě. ADAM ŽENÍŠEK dostal pěknou přihrávku před branku a osamocený před Burdou se nemýlil. Asistence: Marcel Marcel, Marek Vágner.
   
  56:18
  Střelu Vajnera od modré vyráží Burda do rohu kluziště.
   
  55:49
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Jedenáctá branka indiánů je na světě, stejně jako v posledním případě hostující obraně ujel DOMINIK SOUKUP a trefil se přesně mezi betony. Maxmilián Burda tento zápas těžce rozdýchává. Asistence: Vlastimil Kvasnička.
   
  55:37
  Kremláček nepřihrál přesně, zakázané uvolnění Západočechů.
   
  54:50
  Jiříčkova střela je zblokvoaná a Kladno se dostalo z pásma.
   
  54:20
  Marcel Marcel se natlačil přes jediného obránce až před Burdu, bekhendovým zakončením si na něj však nepřišel.
   
  53:51
  Kladno se řítilo do přečíslení, jediný obránce Plzně Pánek si ale se situací dokázal poradit. Následoval ještě závar před domácí brankou, ale Prchlík ukryl kotouč v lapačce.
   
  52:06
  Západočeši se dostali do tlaku i v oslabení, s první střelou si poradil Burda, druhou vyrazili obránci do ochranné sítě.
   
  51:10
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Další rychlý protiútok indiánů v oslabení už však přináší desítku v kladenské síti! DOMINIK SOUKUP dostal přihrávku za obranu, ujel domácímu obránci a střelou k pravé tyči opět překonal Burdu. Asistence: Tomáš Hollar.
   
  50:33
  Jan Slanina pláchl hostující obraně! Při úniku byl však tísněný a nedokázal pořádně zakončit, Burda předvedl dobrý zákrok.
   
  50:20
  Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Kuchárik – 2 min., podražení).
   
  50:07
  Adamec váhal na modré čáře příliš dlouho a vystavil spoluhráče do ofsajdu.

  Matěj Vybíral

  Branky a nahrávky: 8. Malát (Hamšík), 10. Ženíšek (Malát), 24. Kvasnička (Páník), 32. Adamec (Hamšík, Ženíšek), 32. Slanina (Soukup, Hollar), 36. Adamec (Malát), 44. Malát (Adamec, Kuchárik), 45. Ženíšek (Vágner), 46. Hollar (Slanina), 52. Soukup (Hollar), 56. Soukup (Kvasnička), 57. Ženíšek (Marcel, Vágner)


  HC Plzeň 1929: Prchlík (Čech) – Páník, Hamšík, Pánek, Jiříček, Kremláček (C), De Sousa, Vajner, Malák – Vágner, Slalina, Soukup, Hollar, Marcel, Adamec, Malát, Ženíšek, Kuchárik, Kvasnička
  PZ Kladno: Burda (Pulec) – Vyhnal, Horák, Hříbal, Kohlíček, Krejžík, Brejcha – Strnad, Rejna, Štrombach (C), Hurta, Votoupal, Šťastný, Kulich, Darsa, Pulda, Vimmer, Rambousek, Karmazín, Adam

  Rozhodčí: Čáp – Vavruška, Zimmerman