Vsetín – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Kladno – Kadaň 3:2 (kon.) | K. Vary – Frýdek-M. 2:1 (po pr.)
Přerov – Prostějov 2:0 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 2:5 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 1:3 (kon.)
Slavia – Havířov 5:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 09.09.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 1. kolo

Máme za sebou první kolo WSM ligy. V první třetině se Benátky prosadily hned dvakrát. Domácí sice ve druhé části z přesilovky snížili a a měli i další šance, ty ale nebyly využity. Hosté si poslední minuty již pohlídali a odváží si první vítězství. Třebíč bude mít možnost dnešní zápas napravit ve středu, kdy se doma utká s Ústím nad Labem.
    Díky za pozornost. Na shledanou. (19:55:07)

59:52
    Kristl (TRE) vyloučen na 2 minuty za hrubost.

59:51
    Kaláb od modré tvrdé střílel, puk se odrazil k Eratovi, ale tomu se nepovedlo ho dorazit za ležícího Stezka.

59:31
    Kolmann (BEN) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

59:20
    Domácí to zkouší v šesti!

58:45
    Zakázané uvolnění Třebíče, to už nevypadá na dramatický závěr. Ale domácí si ještě vzali oddechový čas.

57:50
    Domácím se opět nepodařilo využít přesilovku, do konce zbývá už jen přes 2 minuty, navíc se píská ofsajd domácích.

56:59

56:40
    Kristl přihrával puk do brankoviště, kde číhali jeho spoluhráči. Puk si ovšem našel Stezka.

56:15
    Domácí sice kombinují, ale málo střílí, až teď se povedlo Kuskovi přihrát Vodnýmu, který z první střílel, ale těsně minul branku.

54:59
    Ale domácí budou mít možnost to napravit. Dlouhý (BEN) je vyloučen na 2 minuty za podražení

54:23
    Tahle přesilovka se Třebíči vůbec nepovedla a velice rychle se jí krátí čas na vyrovnání.

54:20
    A další vyhození až k Jekelovi. Hosté jsou již v plné počtu.

53:28
    Benátky se osvobodily, domácí musí začínat od své brány.

52:12
    Chrtek (BEN) si odsedí 2 minuty na nedovolené bránění.

51:40
    Roman Erat vystřelil sice nepřesně, ale puk se odrazil zase k němu a z úhlu se pokoušel překonat Stezka, ale nepovedlo se mu to.

50:28
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!

Hosté odskakují o dvě branky. Když se po přihrávce Chrtka prosadil PETR KOLMANN přesnou střelou. Asistence: Ondřej Chrtek a Dominik Hrníčko.

49:31
    Domácí vyhazují. Benátky se ale rychle dostaly do pásma a Veselý střílel kousek před kruhama, střela byla zblokována.

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 27. L. Vágner (Kaláb) – 8. D. Špaček (Psota, Jandejsek), 15. Hrníčko (Kolmann, Chrtek), 51. Kolmann (Chrtek, Hrníčko)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – L. Vágner, Kaláb (A), Půža, D. Mikyska, Čejka, Hort – R. Erat (A), Dolníček (C), Kristl – Vodný, Jan Wasserbauer, Kratochvíl – Kusko, R. Zohorna, T. Havránek – Malec, Tadeáš Král, Paták.
    HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Žajdlík) – Kolmann (A), Husa, Havlín, Jan Bednář, Jandejsek – A. Dlouhý (A), Chrtek, Hrníčko – D. Špaček (C), R. Veselý, Psota – Teplý, Wiencek, Jeník – Bělohorský, Kuťák, Průžek.

Rozhodčí: Dědek, Kašík – Novák,Bryška.