Vsetín – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Kladno – Kadaň 3:2 (kon.) | K. Vary – Frýdek-M. 2:1 (po pr.)
Přerov – Prostějov 2:0 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 2:5 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 1:3 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je snový závěr pro Rytíře. Když už se schylovalo k prodloužení, od modré vystřelil Petr Štindl, jehož dělovku brankář betonem vyrazil pouze k připravenému JAKUBU STRNADOVI. Tomu už nedělalo problém kotouč dopravit do odkryté branky! Asistence: Štindl.

30:24
    Kadaň právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! Krásnou kombinaci zakonči mezi kruhy dobře postavený JAN MÜLLER, který tak zaznamenal svou druhou trefu. Nutno podotknout, že Šťovíčkův pas byl opravdu luxusní, brankář Cikánek se za kotoučem jen bezmocně ohlédl. Asistence: Šťovíček, Rob.
    25:47 Jan MÜLLER - 2:1

25:47
    Kadaň snižuje na rozdíl jediné branky. Mezi obránci se šikovně prosmýkl JAN MÜLLER, který svůj průnik zakončil povedenou kličkou a zasunul kotouč brankáři mezi nohy. Bez asistence.
    21:00 Jakub STRNAD - 2:0

21:00
    Tak to je parádní start do druhé třetiny v podání domácích. Přikrylovu přesnou přihrávku zpoza klece zužitkoval před brankou připravený JAKUB STRNAD! Asistence: Přikryl, Kehar.
    03:26 Matěj PEKR - 1:0

03:26
    Kladenští se ujímají vedení. Z mezikruží se přesnou střelou mezi betony prezentoval MATĚJ PEKR. Bez asistence.

Jaroslav Keimar

Branky a nahrávky: 4. Pekr, 21. J. Strnad (R. Přikryl, Kehar), 60. J. Strnad (Štindl) – 26. J. Müller, 31. J. Müller (Šťovíček, Rob)

Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – P. Hořava, Veber, Štindl, Kehar, F. Matula, Lenďák – D. Tůma, Machač (A), J. Kloz – J. Strnad (C), R. Přikryl, Pekr – Lorraine, T. Kaut, Svedlund – Bláha, Kubík, Redlich.
    SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (Danylec) – Trefný (C), Buchtela, Szathmáry, L. Chalupa, Blaha, R. Černý – Chrpa, Hejcman (A), J. Havel – J. Müller (A), Rob, Šťovíček – Tůma, Rindoš, Wágner – Ringler, Kohút, Tupý.

Rozhodčí: Škrobák, Obadal – Komínek, Měkýš